دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد : با فشار اين نقطه از بدن ميگرن ودندان درد را درمان كنيد+ تصاوير
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 21:33 کد خبر:422983
دولت بهار: برخي دردهاي شايع مانند دندان درد و ميگرن سراغ هر فردي مي آيد كه اغلب از مسكن استفاده مي كنند اما در طب فشاري تنها با فشار يك نقطه مي توان اين دردها را تسكين بخشيد.


باشگاه خبرنگاران نوشت: طب فشاري و سوزني از روش هاي درماني است كه پيشينه آن به طب باستان چين (TCM) باز مي گردد.

بر اساس طب چيني ، ۱۲ كانال اصلي در بدن وجود دارد كه هر كانل به چند  ارگان ارتباط دارد و به حفظ  سلامت فرد كمك مي‌كند.

اگر يكي از نقاط طب فشاري يا سوزني در مسير كانال انرژي دچار اختلال شود مي‌تواند موجب ايجاد درد يا بيماري در فرد شود.

متخصصان طب فشاري از انگشتان، كف دست‌ و آرنج‌ها استفاده مي‌كنند تا با فشار يكي از نقاط مشخص شده انرژي موجود در كانال‌ها را دوباره به جريان بيندازند.

با فشار اين نقطه از بدن سر درد ودندان درد را درمان كنيد

بسياري از افراد براي تسكين درد به متخصص طب فشاري مراجعه مي‌كنند و متخصص طب فشاري به كمك نقاطي به نام مريدين در تسكين درد به فرد كمك مي كند.

مريدين  مسيرهاي رگ مانندي هستند كه بر اساس طب باستاني چين مسير حركت انرژي در بدن هستند و در طب سوزني و طب فشاري به آنها نقاط رفلكسي مي گويند و براي درمان بيماري ها از تحريك اين نقاط از فشار يا سوزن استفاده مي‌شود.

هر مريدين با يك عضو يا سيستم بدن در ارتباط است، در طب فشاري به جاي سوزن از فشار استفاده مي كنيم تا فشارهاي عميق بر روي نقاط موثر ايجاد و از آن به عنوان يك روش براي تسكين درد و علائم برخي بيماري ها استفاده كنيم.

ما به شما  يك روش طب فشاري براي تسكين برخي دردهاي شايع را معرفي مي كنيم.

مسكن نخوريد سردرد را اين گونه تسكين بخشيد


با فشار نقطه اي به نام هگو يا ( Large Intestine 4) كه بين انگشت شست و اشاره در قسمت انحنا و گوشتي عضله دست قرار دارد مي توانيد بدون مصرف مسكن مي‌توانيد سردرد و ميگرن خود را تسكين ببخشيد.

با فشار اين نقطه از بدن سر درد ودندان درد را درمان كنيد

با فشار اين نقطه كه به طور مخفف نقطه LI4 نيز نامگذاري مي شود مي توان دندان‌درد، خونريزي و گرفتگي بيني، درد گردن و شانه، درد آرتروز و مشكل يبوست را درمان كرد.

بايد توجه داشت كه فشار اين نقطه با انرژي ساير نقاط بدن در ارتباط است و به همين دليل زنان باردار نبايد اين كار را كار را براي تسكين دردها انجام دهند.

با فشار اين نقطه از بدن سر درد ودندان درد را درمان كنيد+ تصاوير