دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد : مديرعامل پرسپوليس همچنان چشم‌انتظار كمك
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 11:52 کد خبر:430842
دولت بهار: مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس سفير ايران در آسيا است. الان يك كشور شاد است، مسئولان از پرسپوليس حمايت كنند تا كمي از مشكلات كاسته شود.


به گزارش دولت بهار، علي‌اكبر طاهري مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بعد از برد سرخپوشان و صعود به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا ۲۰۱۷ در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: بازي بسيار خوبي بود. اين نتيجه با تلاش كادر فني، بازيكنان و همه مسئولان و زحمت‌كشان كنار تيم مثل كادر پزشكي، تداركات و ... بدست آمد. هواداران تيم را تنها نگذاشتند و توانستيم الاهلي را شكست دهيم. با همين حمايت مي‌توانيم وارد مرحله نيمه نهايي شويم و الهلال را شكست دهيم و به فينال برسيم.

وي افزود: موفقيتي كه بدست آمده، كار ساده‌اي نبود، شرايط بسيار سختي داشتيم، واقعا فشار مادي بسيار زياد است و پرونده‌هايي كه بود حساب باشگاه را دچار مشكل كرد. وضعيت خوبي نداريم و عزيزان همه بايد كمك كنند.

طاهري تصريح كرد: عزيزان همه بايد كمك كنند چرا كه ما سفير ايران در آسيا هستيم. همانطور كه تيم ملي راهي جام جهاني شده است و نماينده خوبي براي فوتبال ايران است ما هم در آسيا اين عملكرد خوب را داريم. در بازي رفت مسابقه ۲ بر صفر باخته را با تساوي عوض كرديم و در اين مسابقه در شرايطي كه ۱۰ نفره بوديم و با نتيجه يك بر يك حذف مي‌شديم، توانستيم ۳ بر يك حريفمان را شكست دهيم. بدون شك با اين هواداران مي‌توانيم موفقيت‌هاي بيشتري بدست بياوريم. رسانه‌ها هم بايد كمك كنند و نقش هدايتگري داشته باشند. اين تيم مردمي و در اختيار دولت است،‌ بايد از مسائل جاري خارج شود و كارش را پيش ببرد. موفقيتي كه بدست آمده حاصل دو سال برنامه‌ريزي است كه كار به اينجا رسيده و ما بايد در سال‌هاي بعد هم مدعي قهرماني باشيم. مي‌توانيم هر سال اين ادعا را داشته باشيم كه جامي را به هواداران هديه دهيم.

مدير عامل پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه گفته مي‌شود الهلال ابوظبي را براي ميزباني انتخاب كرده و بار ديگر پرسپوليس در مسقط ميزبان است و آيا نمي‌توانستند مكان ديگري را انتخاب كنند، اظهار داشت: حضور در كشور ثالث بستگي به عوامل مختلفي دارد. ما هماهنگي داخلي را انجام‌ مي‌دهيم و كشور ثالث هم بايد اجازه بازي كردن را بدهد. در امارات اين همكاري با ما نمي‌شود و حتي زماني كه در باشگاه ايرانيان اردو داشتيم ورزشگاه ديگري را براي مسابقه به ما نمي‌دادند. نمي‌توانيم امارات و شهر دبي كه براي ما خيلي بهتر است را انتخاب كنيم. ما به ناچار مسقط را معرفي كرديم.

طاهري در رابطه با اين كه چرا قطر كه با عربستان مشكل دارد را انتخاب نكرده‌اند، گفت: در آن زمان كه اختلافات بالا گرفته بود اقدامات لازم شد اما اين اتفاقات صورت نگرفت حتي ما تيمي را به كشورهاي شمالي ايران اعزام كرديم اما متاسفانه آنها جواب ندادند و به دليل مسابقاتي كه داشتند از اين مساله استقبال نكردند. حتي برخي كشورها را معرفي كرديم كه از لحاظ امنيتي مورد قبول قرار نگرفت. ما سعي و تلاشمان را كرديم اما نتوانستيم اين مساله را به نتيجه برسانيم. در اين مسابقه هم بيش از ۴۰۰ نفر ايراني از كشورمان به اينجا آمدند. كانون هواداران زحمت كشيد و توري به راه انداخت و هواداران با دو كلاس مختلف اعزام شدند و خيلي‌ها هم انفرادي آمدند. معاونت اقتصادي باشگاه هم تلاشش را كرد و بليت‌ها را هم به خوبي در اختيار گذاشت. فكر مي‌كنم در تلويزيون هم مشخص بود. هواداران پرسپوليس چهار، پنج برابر الاهلي بودند كه اين مساله جاي تقدير دارد و بايد از آن قدرداني كرد كه در اين گرما تيم خود را تنها نگذاشتند.

مدير عامل پرسپوليس در مورد اين كه با وجود محروميت كمال كاميابي‌نيا، احمد نورالهي شرايط بازي پيدا مي‌كند گفت: در بحث سربازي نورالهي يك موضوع به ليگ داخلي ايران بازمي‌گردد. ما انتظار داشتيم هماهنگي‌هاي لازم صورت بگيرد تا اين بازيكن را از ابتدا داشته باشيم اما محدوديت‌هايي كه وجود داشت مانع از اين اتفاق شد. براي حضور در آسيا تدابيري انديشيده شده كه در چند روز آينده اين خبر خوش را به هواداران مي‌دهيم.

وي در مورد بازي نيمه نهايي پرسپوليس مقابل الهلال و اين كه آيا تدبيري براي هواداران انديشيده شده است گفت: بايد تمهيدات لازم را بينديشيم و از شرايطي كه موجود است بهترين بهره را ببريم. اگر بازي‌ها در ايران بود شرايط بسيار بهتر بود. ما براي رواديد امارات هم با مشكل روبه‌رو بوديم و حتي نگراني زيادي در مورد اعضاي تيم وجود داشت كه خدا را شكر با كمك يكي از هواداران اين مساله را حل كرديم. آژانس‌ها مي‌توانند در اين راستا كمك حال باشگاه باشند. هر دوره كه بازي‌ها برگزار مي‌شود تجربه‌مان بيشتر مي‌شود. البته بحث حمل و نقل و اسكان هم مشكلات خودش را دارد كه باشگاه با تمام توان اين مساله را دنبال مي‌كند.

مدير عامل سرخپوشان در پايان گفت: بعد از بازي به رختكن رفتم و به بچه‌ها گفتم قدردان تلاششان هستيم و پاداش مناسبي در نظر مي‌گيريم كه مي‌دانيم هر كاري كنيم نمي‌توانيم اين شادي كه در مردم به وجود آوردند را جبران كنيم. الان يك كشور شاد است. مسئولان از پرسپوليس حمايت كنند تا كمي از مشكلات كاسته شود. ما از لحاظ مالي به شدت دچار مشكل هستيم اما توانستيم بسياري از اين مشكلات را به خوبي كنترل كنيم. بايد به باشگاه نگاه خاص و ويژه‌اي شود و مي‌دانيم با كمك و حمايتي كه از سمت هواداران و مسئولان انجام مي‌شود اين بحران‌ها به راحتي حل مي‌شود. اين موفقيت‌ها اول با عنايت خدا و بعد لطف هواداران و تلاش بچه‌ها به دست آمده و اميدواريم تداوم داشته باشد.
منبع: سايت باشگاه پرسپوليس