دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد : ماجراي شايعه حضور عاطفي دستيار كي‌روش در تيم ملي ايران چيست؟
چهارشنبه، 22 آذر 1396 - 19:12 کد خبر:455858
دولت بهار: يكي از ابهامات كادر فني تيم ملي حضور فردي است كه درباره او حرف‌وحديث‌هايي به وجود آمده و اين موضوع با سكوت فدراسيون فوتبال همراه شده است.


به گزارش دولت بهار به نقل از تسنيم، يكي از مسائلي كه در چند سال اخير درباره تيم ملي فوتبال ايران وجود داشته، انتخاب اعضاي كادر فني تيم ملي است. البته كه انتخاب كادرفني حق هر سرمربي است اما چگونگي انتخاب آن افراد نكته‌اي است كه مي‌توان درباره آن طرح سوال كرد.

از اين موضوع كه مشخص نشد دستياران ايراني كي‌روش چگونه به يكباره از تيم ملي رفتند و مدتي بعد يكي از آنها (ماركار آقاجانيان) برگشت كه بگذريم، به دستياران خارجي كي‌روش مي‌رسيم. در كادرفني كنوني تيم ملي فردي به نام «سباستين» حضور دارد كه حرف‌وحديث‌هاي زيادي درباره نحوه و دليل حضور او در كادر فني تيم ملي ايران به وجود آمده است. موضوعي كه چند وقتي است به صورت جدي مطرح شده و حتي برخي افراد مدعي شدند دلايلي غير فوتبالي و البته عاطفي باعث حضور اين مربي در ايران شده است.

نكته اما اينجاست كه تاكنون فدراسيون فوتبال و كي‌روش اظهارنظر رسمي در اين باره انجام نداده‌اند و همين موضوع بر شائبه‌ها افزوده است. در چنين شرايطي كه بازار شايعات داغ است، فدراسيون فوتبال مي‌تواند با اتخاذ موضع و ارائه كارنامه مربيگري اين مربي پرتغالي بر شايعات حضور عاطفي اين مربي پايان دهد.