دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد : اطلاعيه دفتر رئيس دولتهاي نهم و دهم درباره لغو سفر دكتر احمدي نژاد به اصفهان
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1397 - 10:35 کد خبر:484708
دولت بهار: دفتر رئيس دولتهاي نهم و دهم با صدور اطلاعيه اي اعلام كرد كه به دنبال بروز شرايط اضطراري براي آقاي حميد بقايي به علت بروز اختلاف ميان مامورين زندان اوين با كادر درماني بيمارستان، سفر امروز ايشان به اصفهان و برنامه سخنراني لغو شده است.


به گزارش دولت بهار، متن اين اطلاعيه به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه والنصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

ضمن تبريك ميلاد با عظمت بهار انسان ها و خرمي دورانها، به آگاهي عموم و بويژه مردم عزيز اصفهان مي رساند كه در پي ايجاد شرايط ويژه براي آقاي حميد بقايي در بيمارستان ، دكتر احمدي نژاد ناگزير از لغو برنامه سفر و سخنراني امروز خود در اصفهان شد.

به علت بروز اختلاف نظر بين مامورين زندان اوين با كادر درماني بيمارستان ، ارائه خدمات حداقلي درماني به آقاي حميد بقايي از شب گذشته متوقف شده است.

اين در حالي است كه آقاي بقايي در وضعيت اضطراري به سر مي برد و مراقبت هاي دائم پزشكي از ايشان بسيار ضروري است.

در صورت رعايت دقيق قوانين ، آقاي بقايي بايد آزاد شود تا بتواند مراحل درمان خود را در شرايط مناسب دنبال كند.

با عذرخواهي از مردم عزيز اصفهان، از تمامي عزيزاني كه براي برپايي مراسم سخنراني، متحمل تلاش و زحمت شده اند و همچنين از مقامات محلي و مسئولين امنيتي و انتظامي، صميمانه سپاسگزاريم و اميدواريم كه در فرصت مناسب، امكان برنامه ريزي سفر براي عرض احترام و ادب به مردم بزرگوار اصفهان، فراهم شود.

از عموم مردم عزيز استدعا دارد براي سلامتي جناب آقاي بقايي و آزادي همه بيگناهان دربند دست به دعا بردارند.