دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد : دكتر احمدي نژاد با حضور مقابل زندان اوين حميد بقايي را بدرقه كرد + فيلم و تصاوير
سه شنبه، 21 خرداد 1398 - 20:18 کد خبر:485104
دولت بهار: دكتر احمدي نژاد طي سخناني گفت: خيلي از مواقع ما به دنبال پيدا كردن علت و ريشه مشكلات هستيم ولي من فكر مي كنم ريشه بسياري از مشكلاتي كه در جاي جاي كره زمين و جاي جاي ايران وجود دارد بخاطر ظلمي است كه به بندگان خدا مي شود.


متن سخنان دكتر احمدي نژاد پس از بدرقه مهندس مشايي و حميد بقايي تا زندان اوين، بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم عجل لوليك الفرج والعافيه والنصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يديه

اساس و پايه دوام خلقت و دوام جامعه بشري، عدالت است.

اصل حكومت، اين دم و دستگاه هاي عريضي كه در دنيا ايجاد مي كنند، قواي گوناگون و سازمان هاي اداري همه براي اجراي عدالت و احقاق حقوق مردم و رفع ظلم است.

اگر خداي ناكرده اجراي عدالت و رفع ظلم نباشد، نه تنها اين ها هيچ ارزشي ندارد بلكه وبال است، هم وبال گردن متصديان و هم وبال گردن ملتي است كه اين ساختارها و ساز و كارها را مي خواهند اداره و حقوقش را تامين كنند.

خيلي وقت ها يك ظلم، درهاي رحمت الهي را مي بندد و اجراي عدالت درهاي رحمت الهي را به روي جامعه باز و مشكلات را برطرف مي كند.

خيلي از مواقع ما به دنبال پيدا كردن علت و ريشه مشكلات هستيم ولي من فكر مي كنم ريشه بسياري از مشكلاتي كه در جاي جاي كره زمين و جاي جاي ايران وجود دارد بخاطر ظلمي است كه به بندگان خدا مي شود.

نهادهاي حكومتي و دستگاه قضايي وظيفه اي جز رفع ظلم ندارند. در همين زندان اوين مطمئن هستم كه انسان هاي بي گناه زيادي هستند كه به آنها ظلم شده است، حالا با انگيزه ها و توجيهات گوناگون.

اميدوارم با اجراي عدالت درها باز شود، مظلومين از ظلم نجات پيدا كنند، راه ها براي بارش رحمت الهي بر ملت ايران و همه بشريت باز شود و ان شاءالله هر چه زودتر از همگان و همين طور از عزيزان ما كه به ظلم در اسارت هستند رفع ظلم شود.

شايد مهمترين و بالاترين مطالبه اي كه يك انسان مي تواند در سطح اجتماعي داشته باشد، برقراري عدالت و رفع ظلم است چرا كه ريشه همه چيز و عامل سازنده، اجراي عدالت است و عامل مخرب بنياني، ظلم است.

به اميد روزي كه جهان خالي از ظلم و سرشار از عدالت بشود و به اميد روزي كه ان شاءالله چشم ما به جمال نوراني مولايمان روشن شود و او بشريت را در برپايي عدالت ياري كند.