دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد : انتصاب رؤساي بنياد مستضعفان و كميته امداد امام خميني(ره)
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 05:41 کد خبر:485673
دولت بهار: حضرت آيت الله خامنه‌اي در احكام جداگانه‌اي آقاي مهندس پرويز فتاح را به رياست بنياد مستضعفان و آقاي مرتضي بختياري را به رياست كميته امداد امام خميني منصوب كردند.


به گزارش دولت بهار، متن احكام رهبر انقلاب به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي مهندس پرويز فتاح دام توفيقه

با پايان گرفتن دوره‌ي مسئوليت جناب آقاي مهندس سعيدي‌كيا در بنياد مستضعفان و با تقدير و تشكر فراوان از مديريت پرتلاش و مبتكرانه‌ي ايشان، جنابعالي را براي مدت پنج سال به رياست آن بنياد و آقاي سعيدي‌كيا را به رياست هيئت امناي آن منصوب مي‌كنم.

اهمّ توصيه‎‌هاي اينجانب اولاً اهتمام به توانمندسازي تهيدستان و مصروف كردن اين امانت ملّي در جهت آباداني و پيشرفت جامعِ مناطق محروم، و ثانياً رعايت دقيق بندهاي اقتصاد مقاومتي، و ثالثاً به‌كارگيري نيروهاي جوان و متخصص و انقلابي و جريان‌سازي فعاليت جهادي در همه‌ي بخش‌هاي اين بنياد است.

توفيقات شما را از خداوند متعال مسألت مي‌كنم.
سيّد علي خامنه‌اي ۳۱ تير ۱۳۹۸

 بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي سيّدمرتضي بختياري دام توفيقه

اكنون كه جناب آقاي مهندس فتاح به مسئوليت ديگري منصوب شده‌اند، به پيشنهاد هيئت امناي محترم و با آگاهي از صلاحيت‌هاي ديني و اخلاقي و مديريتي جنابعالي، شما را به رياست كميته‌ي امداد امام خميني منصوب مي‌كنم.

توجّه به محورهاي مذكور در حكم مديريت آقاي فتاح، توصيه حتمي اينجانب است. تأكيد مي‌شود كه دو محور: توانمندسازي و ايجاد درآمد با ثبات براي خانواده‌هاي تهيدست و رعايت كرامت و حرمت كمك‌شوندگان را در صدر اقدامات خويش قرار دهيد. بهره‌گرفتن از همكاري نيروهاي جوان و مؤمن و انقلابي توصيه‌ي مؤكد ديگر اينجانب است.

توفيقات جنابعالي را از خداوند متعال مسألت مي‌كنم.
سيّد علي خامنه‌اي ۳۱ تير ۱۳۹۸