کد خبر: 82204صفحه نخست » خبردوسه شنبه، 9 تیر 1394 - 03:04
پاسخ به هتاکی قدیانی / مشکل آقایان تصویری نیست که دیده اند، صدایی است که شنیده اند
پاسخ به هتاکی قدیانی / مشکل آقایان تصویری نیست که دیده اند، صدایی است که شنیده اند راستش را بخواهید، با احمدی نژاد تا اوشون فشن هم نرفته اند چه رسد به آمریکا. آن ها هم با احمدی نژاد بسیار سخن گفته اند، گیرم توی هواپیما و در مسیر بازگشت از سفر آمریکا نه، که در همین کوچه و خیابان ها که در همین سفرهای استانی. سخنانی با برادر خود، با مردی از جنس خود. مردی شبیه همین مردم. مردی که هنوز با او صفا می کنند.
  

دولت بهار - کمال رستمعلی/ بگذار حرف آخر را همین اول بزنم؛ مشکل همه ی برادرانی که طی چند هفته ی گذشته، از حضور دکتر احمدی نژاد در جایگاه مراسم تشییع شهدا، خشم گین شدند و فریادشان بلند شد، یک مطلب است. یعنی درست که هر کدام شان برای خود کسی هستند و تریبون و رسانه ای جدا از هم دارند ، اما دردشان یکی ست؛ مشکل آقایان تصویری نیست که دیده اند، صدایی ست که شنیده اند.

واضح تر ش این است که خشم شان از دیدن تصویر حضور دکتر احمدی نژاد در جایگاه نیست، که از شنیدن صدای مردمی ست که او را یاور رهبر خواندند و با صدایی که به گوش همه و از جمله اینان رسید، به یاور رهبر خوش آمد گفتند. بی جهت نیست که ناراحت از ابراز علاقه ی مردم با عصبانیت به مردم تشر می روند که : مومن! از یک سوراخ، چند بار می‌خواهی گزیده شوی؟ یکی به این دوستان بگوید به گیرنده های خود دست نزنید، اشکال از جای دیگری ست .

این روزها اما فحش دادن به احمدی نژاد مد است. و یک جور خودنمایی هم هست. یعنی به هر حال نویسنده که باشی و مزه شهرت هم رفته باشد زیر زبانت، چاره ای نمی ماند برایت که تو هم در مد سیر کنی و به ابتذال مد تن در دهی. مومن با توکل به خدا، همت می کند و از هیچ سوراخی گزیده نمی شود، مومن اما در همه ی تاریخ از دوست بسیار گزیده شد. فراوان اتفاق افتاد که مومن محکم و استوار ایستاد در برابر دشمن و ذره ای سستی نشان نداد از خود، و هم زمان دوست، دلش را به درد آورد و اشک در چشمش نشاند.

مومن به تیتر روزنامه های اجاره ای می خندد، و به دروغ های شان. آن چه اندوهگینش می کند، دوستی ست که چنان غرق مد فحش دادن به احمدی نژاد شده که تیتر زدن شرق و غرب به هراسش افکنده و می گوید: یه روز میشه در صفحه یک شرق و اعتماد و… خبری از جدیدترین شاهکار جریان انحرافی نباشه؟! یعنی یه روز میشه؟! مومن اسیر بازی مد و رسانه نمی شود.
مومن با آدم ها صفا نمی کند تا زمانی که می شود او را به سفر آمریکا ببرند، مومن در برادر مومن خود مسیر کمال و تعالی خود را می جوید، در هر شرایط و موقعیتی، و لاجرم وقتی دیگر مسوول نیست هم با او صفا می کند، ولاجرم وقتی همه به او فحش می دهند و اسیر ابتذال مد هستند باز با او بیشتر صفا می کند، اصلا چون همه به او فحش می دهند با او صفا می کند. با او صفا می کند چون نویسنده ای مثل آب خوردن به او فحش می دهد و وقیحش می خواند و یقین دارد کسی به او نخواهد گفت بالای چشمت ابروست و البته که همان نویسنده اساسا شهامت ندارد یک هزارم این حرف ها را به کس دیگری بزند.

مومن آن پیرمرد روستایی ست که هنوز عکس احمدی نژاد را روی دیوار خانه ی ساده اش می بینی و مومن آن بازاری و راننده و کشاورزی ست که به جای مزمزه کردن شهرت، خدمت آن خادم مظلوم را مزمزه کرده اند، راستش را بخواهید، با احمدی نژاد تا اوشون فشن هم نرفته اند چه رسد به آمریکا. آن ها هم با احمدی نژاد بسیار سخن گفته اند، گیرم توی هواپیما و در مسیر بازگشت از سفر آمریکا نه، که در همین کوچه و خیابان ها که در همین سفرهای استانی. سخنانی با برادر خود، با مردی از جنس خود. مردی شبیه همین مردم. مردی که هنوز با او صفا می کنند.

حرف آخر را که همان اول زده ام ، می ماند هراس این دوستان از بازگشت دوباره ی دکتر احمدی نژاد و تکرار صریح و بی تعارف حرف رییس آن حزب تازه تاسیس در بند آخر متن وبلاگ نویسنده ی محترم، که شفاف و روشنش می شود این: درست که مردم فیل شان یاد هندوستان کرده، درست. اما در هر صورت او باید حذف شود، کاری هم به مردم نداریم.

امیدوارم دوستان این چند کلمه را به دقت بخوانند: این که فکر و ذکرتان انتخابات است یعنی سقوط کرده اید، این که آدم ها را فقط از دریچه ی انتخابات می بینید یعنی سقوط کرده اید، این که تمام ضرب و تقسیم هایتان، تمام تانژانت کتانژانت گرفتن تان برای انتخابات است یعنی سقوط کرده اید، این که فکر می کنید شما کسی را بت کرده اید، این که اساسا نگاه تان معطوف به بت سازی ست، یعنی سقوط کرده اید.

دوستان عزیز. دکتر احمدی نژاد تصمیم دارد همه ی توان خود و دوست دارانش را معطوف کند به تحقق فرمایش آقا در جهت تبیین اندیشه های متعالی امام راحل و اهداف بلند انقلاب اسلامی. آقا بر خلاف شما، در 14 خرداد امسال انحراف را تحریف شخصیت امام راحل معرفی و مسیر را روشن فرمود. تصمیم دکتر احمدی نژاد متوجه این دغدغه ی معظم له است و نه انتخابات. اگر گمان تان این است که مردم منتظر دیدن او در جایگاهی هستند تا پرشور شعار دهند که: صل علی محمد یاور رهبر آمد! سخت در اشتباهید. که مردم همواره و همه جا او را یاور رهبر می دانند. اگر گمان تان این است که مردم او را و اخلاصش را چون شما در انتخابات خلاصه کرده اند باز هم سخت اشتباه می کنید. رابطه ی مردم با او فراتر از تانژانت گرفتن های شماست. مشکل شما هم دیدن تصویر حضورش در جایگاه نبود که همه ی خشم تان صدایی بود که از مردم شنیدید.

ضمنا برادر! آن سید عزیز و آن رهبر فرزانه ، رهبر همه ی ملت شریف و سرافراز ایران است؛ رهبر همه ی زنان و مردان مومن و انقلابی ایران!

   
  

اخبار مرتبط: