تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: يك بانوي ايراني بهترين بدلكار دنيا شد
پنجشنبه، 30 مهر 1394 - 10:30     کد خبر: 171728

دولت بهار: مهسا احمدي گفت: من يك بانوي ايراني هستم كه عاشق ايران و پرچم زيباي كشورم هستم آنقدر خوشحالم كه نمي‌توانم آن را بيان كنم در جشنواره‌اي كه بهترين بدلكاران دنيا حضور داشتند رتبه نخست آن براي اولين بار به يك خارجي رسيد و آن هم من بودم.

مهسا احمدي در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با جايزه بهترين بدل كار دنيا از «اكشن آيكن» جشنواره ويژه بدلكاري در هاليوود كه به تازگي در اين جشنواره كه مختص به بدلكاران است دريافت كرده گفت: من اولين دختر بدلكار ايراني هستم كه در بسياري از پروژه‌هاي سينمايي هاليوودي،‌ اروپايي،‌ باليوودي و تركيه‌اي حضور داشته‌ام.

وي در ادامه افزود : در اينجا يك جشن براي بدلكاران برگزار مي‌شود و به 5 نفر از بهترين بدلكاران دنيا جايزه داده مي‌شود. اصولا آمريكايي‌ها هميشه اين جوايز را دريافت كرده‌اند و امسال براي اولين بار اين جايزه به يك فرد خارجي تعلق مي‌گيرد. در حقيقت بنده به عنوان يك دختر ايراني توانستم جايزه بهترين بدلكار دنيا را از آن خود كنم.

او همچنين گفت: نام جايزه‌اي كه دريافت كردم «كريستال اِوارد» بود.

احمدي در پاسخ به اينكه در لحظه دريافت جايزه چه احساسي داشتيد، گفت: در مورد احساساتم چيزي نمي‌توانم بگويم كه حق مطلب ادا شود همانطور كه مي‌دانيد تنها كاري كه از دستم برمي‌آمد اشك شوق بود كه تمام صورتم را فراگرفته بود.

وي در ادامه افزود: معروفترين افراد در زمينه بدلكاري نيز در اين جشنواره حضور داشتند. يك روز قبل از برگزاري جشنواره «آرمسترينگ» كارگردان اكشن فيلمي چون «اسپايدرمن» در صفحه مجازي خود اعلام كرد فردا قرار است مهسا احمدي دختر ايراني اولين جايزه بهترين بدلكار را بگيرد. فرداي آن روز برخي از افراد به نام در اين زمينه در جشنواره حضور پيدا كردند تا تنها يك بانوي ايراني را كه موفق به دريافت چنين جايزه مهم شده است ببينند.

اين بدلكار در ادامه گفت: كارگردان اكشن «جيمز باند، گري‌پاور» نيز يكي از اين افرادي بود كه در آنجا حضور پيدا كرد. وي گفته بود همه مي‌دانند كه من در هيچ جشنواره‌اي حضور پيدا نمي‌كنم اما به اينجا آمده‌ام اين بانوي ايراني را كه توانسته بهترين جايزه بهترين بدلكار را دريافت كند ببينم.

احمدي اظهار داشت: در زمان برگزاري جشنواره مجري برنامه كمي در مورد من صحبت كرد و سپس خواست بروي صحنه بروم و در اين لحظه تمام حاضرين و بزرگان سينما ايستاده‌ بودند و مرتبا من را تشويق مي‌كردند. طي اين چند روز هرجا كه متني را در مورد خودم مي‌بينم و مي‌خواهم بخوانم اشك شوق نمي‌گذارد تا به پايان متن برسم و آن را تمام كنم.

وي افزود: من عاشق ايران هستم و هرجا كه مي‌روم با افتخار به همه مي‌گويم كه من يك ايراني هستم. آرزويم اين است كه تمام زنان سرزمينم در بلندترين قله‌هاي موفقيت بدرخشند و همينطور هم است. طي اين مدت تنها رسانه فارسي زبان كه با آن گفت‌وگو داشتم خبرگزاري فارس بوده است.

اين بدلكار بانوي سينماي ايران در خاتمه گفت: من زاده ايرانم. هميشه و همه جا سرم را بالا گرفتم و با افتخار گفته‌ام كه ايراني هستم. هر جا حضور پيدا كردم با تمام قدرتم تلاش كردم قدرت و توانمندي يك دختر ايراني را نشان بدهم. آرزويم اين است كه در راس هر حرفه‌اي دختران و بانوان ايراني بدرخشند. ايران و پرچم ايراني همه عشق من است و هر جايي كه حضور پيدا كردم پرچم ايران همراهم بوده است.


برگشت به تلکس خبرها