تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: العين امارات- استقلال ايران؛ آبي‌‌پوشان در يك قدمي صعود
شنبه، 6 خرداد 1396 - 22:02     کد خبر: 395110

دولت بهار: تيم فوتبال استقلال ايران در مرحله يك هشتم ليگ قهرمانان آسيا دوشنبه به مصاف العين امارات مي‌ رود.

فارس نوشت: تيم فوتبال استقلال دوشنبه شب ساعت 23 و 15 دقيقه در امارات به مصاف تيم العين مي‌روند. آبي پوشان در بازي رفت يك بر صفر پيروز شدند تا با اندوخته‌اي مناسب وارد بازي برگشت شوند. هرچند اماراتي‌ها بعد از باخت شروع به جرزني كردند و از زمين و زمان ايراد گرفتند و حتي از ورود سمور به ورزشگاه آزادي هم شكايت كردند!

به هر حال استقلال در بازي برگشت قطعا با استراتژي دفاعي به مصاف حريف خواهد رفت و هدف اولش گل نخوردن است تا با يك تساوي بدون گل به جمع 8 تيم برتر آسيا برسد و منتظر بماند و ببيند پرسپوليس مي‌تواند از سد لخويا قطر بگذرد تا يك بازي تاريخي را احتمالا در مرحله يك چهارم ليگ قهرمانان آسيا شاهد باشيم يا هواداران فوتبال ايران در حسرت دربي آسيايي باقي مي‌مانند.

آبي‌پوشان در اين بازي اميد نورافكن را به دليل حضور در تيم ملي جوانان در اختيار ندارد و احتمال حضور اميد ابراهيمي هم در اين بازي 50 درصد است. بنابراين احتمال دارد استقلال با كمترين تغيير نسبت به بازي رفت به مصاف العين برود.

العين هم تيمي متمول و با امكانات عالي است كه عمر عبدالرحمان را در اختيار دارد. بهترين بازيكن آسيا كه در بازي رفت، پسران آبي اجازه خودنمايي به او و هم‌تيمي‌هايش ندادند.

شاگردان منصوريان تا صعود 90 دقيقه فاصله دارند و اگر استقلال از سد العين بگذرد روزهاي تاريخي را پيش‌رو دارد.

داوران كره‌اي اين بازي حساس در ليگ قهرمانان آسيا را قضاوت مي‌كنند و اسامي داوران به شرح زير است:

داور وسط: كو هيونگ جيني
كمك اول: پارك سانگجون
كمك دوم: پارك اينسون
داورچهارم : كيم هي گون
ناظر مسابقه: تو جيانگ از چين
ناظر داوري: يعقوب محمد رودزالي از مالزي


برگشت به تلکس خبرها