تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: تير اندازي در اتوبان كار محمود كريمي بود / او مجوز حمل سلاح دارد
چهارشنبه، 11 دی 1392 - 11:19     کد خبر: 4040

دولت بهار: سايت نداي انقلاب نوشت: «محمود كريمي از سوي نهادهاي مربوطه داراي مجوز حمل سلاح است.»

دولت بهار/ "هفت تيركشي مداح معروف در اتوبان بابايي"، اين خبر را روز گذشته سايت حامي يكي از متهمان امنيتي منتشر كرد و به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

سايت مذكور در توضيح جزئيات هفت تير كشي يك مداح نوشت: « مشاجره لفظي سرنشينان دو خودرو دراتوبان بابايي كه يكي از آن‌ها از مشهور‌ترين و گران‌ترين مداحان تهران است، به تيراندازي انجاميده است. داستان ازاين قرار است كه يكي از مداحان مشهور تهران كه صدا سيما در روزهاي عزاداري، نوحه خواني‌هاي او را مدام پخش مي‌كند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دي ماه در اتوبان بابايي با يك خودروي ۲۰۶ تصادف مي‌كند. اين تصادف كه مي‌توانست مانند صد‌ها نمونه ديگر مثل آن با كروكي و مراجعه به بيمه حل شود به مشاجره و درگيري لفظي مي‌كشد. سرنشينان ۲۰۶ زوج جواني بودند كه از شرق به غرب اتوبان حركت مي‌كردند، گزارش مورد نظر حاكي از اين است كه ادامه اين درگيري به نقاط خطرناكي كشيده مي‌شود چرا كه مداح معروف و همراهانش كه در خوودروي تويوتا بودند كلت كشيده و ۵تير به جلو و گلگير ۲۰۶ شليك مي‌كنند. بعد از تيراندازي جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشينان ۲۰۶ به كلانتري شكايت مي‌برند و شكايت ثبت و به دادسرا ارسال مي‌شود اما جناب مداح تيرانداز در جلسه دادرسي حضور پيدا نمي‌كند.»

سايت نداي انقلاب امروز در واكنش به انتشار اين خبر روايتي جديد از حادثه اتوبان شهيد بابايي ارائه داد. نداي انقلاب نوشت: «محمود كريمي مداح اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام كه بامداد چند روز پيش در يكي از اتوبان هاي تهران در حال حركت بود از سوي سرنشينان چند خودرو مورد تهديد قرار گرفت.

اين سايت به نقل از يك منبع نزديك به محمود كريمي در خصوص جزئيات اين اتفاق نوشت: «در اين جريان سرنشينان اين خودروها با ويراژ دادن اطراف خودرو حاج محمود كريمي وي را مجبور به توقف در حاشيه اتوبان مي كنند.
 پس از توقف خودرو كريمي در حاشيه اتوبان، سرنشينان خودروهاي مزاحم پياده شده و به سمت خودرو كريمي مي روند و اين مداح كه به همراه خانواده خود بوده براي دفاع از خانواده خود و دور كردن اراذل و اوباش اقدام به شليك هوايي مي كند كه اين كار هم نتيجه نمي دهد و نهايتا كريمي يك گلوله به سمت لاستيك ماشين يكي از اين افراد مزاحم شليك مي كند كه اين گلوله به گلگير خودرو اصابت مي كند و نهايتا اراذل و اوباش از اطراف ماشين كريمي فاصله مي گيرند.
محمود كريمي از سوي نهادهاي مربوطه داراي مجوز حمل سلاح است.

به دليل اثرگذاري حاج محمود كريمي در سالهاي اخير و جذب جوانان به فرهنگ اهل بيت(ع) و ترويج اين فرهنگ از سوي وي ما شاهد عصبانيت ضدانقلاب از اين مداح اهل بيت هستيم.»

نداي انقلاب در پايان خاطرنشان كرد: «نكته جالب و تامل برانگيز در حمله اراذل و اوباش به محمود كريمي اينجاست كه اولين بار خبر مورد نظر از سوي سايت صهيونيستي بالاترين و يك سايت بدنام وابسته به آقاي زاده فتنه گر منتشر شده است كه نشان از سناريوي از پيش طراحي شده رسانه هاي معاند براي تخريب چهره هاي هيئتي و مذهبي است.»


برگشت به تلکس خبرها