تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: شكست تشريفاتي ميلان در ليگ اروپا
پنجشنبه، 16 آذر 1396 - 23:38     کد خبر: 454492

دولت بهار: شب پاياني مرحله گروهي ليگ اروپا با شكست ميلان از پيش صعود كرده آغاز شد.

تسنيم نوشت: هفته ششم مرحله گروهي ليگ اروپا با شكست ميلان در بازي تشريفاتي خارج از خانه آغاز شد.

 در مهم‌ترين بازي از گروه چهارم، ميلان كه در دور قبل صعود خودش را قطعي كرده بود در زمين تيم «ريه‌كا»ي كرواسي 2 بر صفر شكست خورد تا گتوسو در اولين تجربه اروپايي در سمت سرمربي ميلان دست خالي ميدان را ترك كند. پوليسيچ در دقيقه 7 و گاورانوويچ در دقيقه 47 براي تيم كروات گل زدند.

در ديگر بازي اين گروه آسترياوين و آاك آتن به تساوي بدون گل رضايت دادند. ميلان 11 و آاك آتن 8 امتيازي به عنوان‌ تيم‌هاي اول و دوم راهي مرحله يك‌شانزدهم‌نهايي شدند.

 در گروه اول، آستانا يك بر صفر ميزبانش، اسلاويا پراگ را برد و مكابي با همين نتيجه از سد ويارئال گذشت. از اين گروه ويارئال و آستانا با 11 و 10 امتياز به دور بعد راه يافتند.

 در گروه دوم، ديناموكيف 4 بريك از سد پارتيزان بلگراد گذشت و يانگ بويزو 2 بريك مقابل اسكندربيو به برتري رسيد. از اين گروه، ديناموكيف 13 و پارتيزان 8 امتيازي صعود كردند.

 در گروه سوم، هوفنهايم و لودوگورتز يك بريك مساوي شدند و بشيك‌شاهير تركيه 2 بريك از سد براگا گذشت. در جدول، براگا با 10 و لودوگورتز با 9 امتياز به دور بعد رسيدند.

 در گروه پنجم، اورتون با وجود برتري 3 بر صفر در خانه ليماسول راه به جايي نبرد و حذف شد.آتالانتا هم در خانه‌اش يك بر صفر ليون را برد تا در اين گروه، آتالانتاي 14  و ليون 11 امتيازي به دور راه پيدا كنند.

 در گروه ششم، كپنهاگن 2 بر صفر از سد شريف گذشت و زلين با همين نتيجه مغلوب لوكوموتيو مسكو شد. در جدول، لوكوموتيوي 11 امتيازي همراه كپنهاگن 9 امتيازي راهي مرحله يك‌شانزدهم‌نهايي شد.


برگشت به تلکس خبرها