تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: سنگ‌اندازي روس‌ها و اعتراض بوبان به ساعت تمريني ملي‌پوشان
جمعه، 22 خرداد 1394 - 08:40     کد خبر: 68870

دولت بهار: مردان واليبال ايران با برگزاري تمرينات منظم و فشرده عزم خود را براي كسب امتياز در خانه روس‌ها جزم كردند.

به گزارش دولت بهار به نقل از سايت فدراسيون واليبال، تيم ملي واليبال ايران كه هم اكنون به منظور برگزاري پنجمين و ششمين ديدار خود در ليگ جهاني 2015 در شهر كازان به سر مي‌برد، طي روزهاي شنبه و يكشنبه 23 و 24 خرداد اولين و دومين مسابقه خود را مقابل روسيه در سال جاري برگزار خواهد كرد.

* مردان واليبال ايران پس از سفري 20 ساعته دوشنبه شب به كازان رسيدند و اسلوبودان كواچ، سرمربي تيم ملي كه به خوبي مي‌دانست اين شهر آخرين ايستگاه ايران در ديدار هاي خارج از خانه در مرحله بين قاره‌اي ليگ جهاني 2015 است و بهترين و سخت‌ترين قسمت براي كسب امتياز در اين بازي‌ها است، صبح روز سه‌شنبه تمرينات آماده سازي تيم خود را با بدنسازي آغاز كرد و سپس عصر سه‌شنبه و چهارشنبه نيز تمرينات توپي تيم در سالن زنيت كازان روسيه پيگيري شد.

* بازيكنان علي رغم خستگي روحي و بدني از سفرهاي طولاني مدت ليگ جهاني، خود را با شرايط و زمان نامناسب تمرينات وفق دادند و دستورات بوبان ودستيارانش را مو به مو در تمرين اجرا مي‌كردند. ساعت تمريني نا مناسبي كه روس‌ها براي ايراني تنظيم كردند اعتراض بوبان و كادر فني را به همراه داشت تا روس‌ها ساعت تمرين صبح و عصر ايران را از 8 به 10 و از 13 به 15 تغيير دادند، اما باز هم ساعت مناسبي براي تمرين و ريكاوري بدني ملي پوشان ايران نبود.

* تمرينات تيم ايران در اين روزها بر روي سرويس، دريافت و حمايت از مهاجم و كار بر روي توپ هاي برگشتي تمركز داشت و بازيكنان با شادابي و انگيزه خاصي اقدام به اجراي تمرينات مي‌كردند.

* ملي‌پوشان ايران روز گذشته نيز تمرين دو ساعته‌اي را در سالن مسابقات در باشگاه واليبال زنيت كازان برگزار كردند و امروز جمعه با برگزاري يك جلسه تمرين، آخرين تمرين سنگين و دو ساعته خود را در اين سالن برگزار مي‌كنند تا صبح فردا شنبه با برگزاري تمريني سبك در اين سالن براي ديدار با روسيه قهرمان المپيك آماده شوند و ساعت 19:40 روز شنبه 23 خرداد 1394 در اولين ديدار به مصاف تيم ملي روسيه قهرمان المپيك روند؛ روسيه اي كه ايران در تاريخ واليبال تا كنون موفق به پيروزي در برابر اين تيم نشده است و هرگز در خاك اين كشور نتوانسته امتيازي از اين تيم كسب كند. به اين ترتيب اين موضوع انگيزه دو چنداني را به مردان واليبال داده است تا براي ثبت ركوردي تاريخي به مصاف قهرمان المپيك كه اكنون براي اعاده حيثيت در ليگ جهاني به ميدان مي‌آيد، روند.


برگشت به تلکس خبرها