آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 2 مرداد 1398 - 10:58   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 30658صفحه نخست » تازه هاپنجشنبه، 23 بهمن 1393 - 22:59
اعتصاب پلیس راهنمایی و رانندگی در ایتالیا
دولت بهار: این اعتراض سراسری توسط اتحادیه کاری پلیس راهنمایی و با هدف افزایش حقوق ها و بهبود شرایط کاری برگزار شد.
  

به گزارش دولت بهار به نقل از ایرنا، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی ایتالیا برای نخستین اقدام به اعتصاب سراسری 24 ساعته کرده و در شهر رم تظاهرات کردند.

هزاران مامور پلیس راهنمایی رانندگی ایتالیا امروز پنجشنبه برای نخستین بار در خیابان های رم تظاهرات کردند که منجر به ایجاد ترافیک های سنگین در مرکز این شهر شد.

مسیر بسیاری از اتوبوس ها و تراموا در خیابان های مرکزی شهر رم بخاطر تظاهرات امروز تغییر کرده که منجر به سرگردانی مسافران و رانندگان پایتخت شد و ترافیک سنگینی دراین شهر ایجاد شده است.

این اعتراض سراسری توسط اتحادیه کاری پلیس راهنمایی و با هدف افزایش حقوق ها و بهبود شرایط کاری برگزار شد.

شهرداری رم در آغاز سال جدید میلادی صدها مامور پلیس راهنمایی پایتخت را متهم به غیبت غیرموجه در شب سال نو و تهدید به اخراج متخلفین کرد که منجر به اعتراض گسترده در این بخش شد.

ماموران پلیس راهنمایی از سراسر ایتالیا برای شرکت در این راهپیمایی در پایتخت حضور یافتند و با در دست گرفتن شعار نوشته های مختلف از جمله 'ضربه به پلیس راهنمایی محلی برای پوشش مافیای پایتخت' ، 'شما فاسدید اما ما مظنون هستیم' ، ' اتهام غیبت پلیس در رم، سرپوشی برای مافیای پایتخت است'، خواستار اصلاحات در این بخش شدند.

'استفانو لولی' دبیر اتحادیه کاری پلیس راهنمایی گفت: ما خواستار اصلاحات در این بخش هستیم و امیدواریم 'متئو رنتزی' نخست وزیر صدای ما را بشنود و این اصلاحات را تصویب کند.

'لوئیجی مارکوچی' رییس ملی این اتحادیه نیز گفت: این نخستین بار است که پلیس راهنمایی در سراسر کشور دست به اعتصاب می زند؛ ما امیدواریم که به عنوان پلیس و نه به عنوان کارمند، به رسمیت شناخته شویم. ما خواستار دیدار با مقامات دولتی هستیم تا نیازها و درخواست هایمان را مبنی بر پیوستن به خانواده بزرگ پلیس ایتالیا بیان کنیم.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار