آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 11 مهر 1401 - 11:23   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 365762صفحه نخست » خبردودوشنبه، 2 اسفند 1395 - 02:31
هشدار به دروغ پردازان فاسدی که با دم شیر بازی می کنند
از 225 روز بازداشت انفرادی تا دومینوی عذرخواهی/ به نفع شماست سینه حمید بقایی گشوده نشود
از 225 روز بازداشت انفرادی تا دومینوی عذرخواهی/ به نفع شماست سینه حمید بقایی گشوده نشود دولت بهار: در سینه حمید بقایی آتشی گدازنده از ناگفته های این 225 روز و رازهای مهیب است که او برای در میان گذاشتنشان با ملت رشید ایران لحظه شماری می کند؛ ناگفته هایی که رسانه های دروغ پرداز و سیاستمداران فاسد پشت صحنه قطعا تحمل شنیدن آن را نخواهند داشت. شاید آن روز هیجان انگیز نزدیک باشد.
  

دولت بهار/ «حمید بقایی معاون اجرایی رییس جمهوری سابق نیم ساعت پیش بازداشت شد. از بیان اتهام این فرد معذورم.» غلامحسین محسنی اژه ای 18 خرداد 1394 در حالی هشتادمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا را با اعلام این خبر مهم آغاز کرد که هیچ خبرنگاری از او در این باره سوالی نپرسیده بود. آن روز هیچ کس تصور نمی کرد بازداشت حمید بقایی آن هم بدون بیان اتهام او 225 روز طول بکشد، هیچ کس هم تصور نمی کرد این مدت طولانی از بازداشت تحت عنوان «بازداشت موقت» به حبس در سلول انفرادی بگذرد، چه رسد به اینکه پای اعتصاب غذای معاون شجاع و وفادار دکتر محمود احمدی نژاد هم در میان باشد.

دفتر رئیس جمهور سابق دو روز پس از انتشار خبر بازداشت حمید بقایی طی اطلاعیه ای از حمایت قاطع دکتر احمدی نژاد از معاون اجرایی اش خبر داد. متن کامل این اطلاعیه در ادامه آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگوار ایران

با سلام و آرزوی سلامتی، عزت و موفقیت آحاد مردم فهیم و خبیر ایران عزیز، در ارتباط با دستگیری جناب آقای حمید بقایی معاون محترم اجرایی رئیس جمهور در دولت دهم، نکاتی را به شرح زیر اعلام می دارد:

1- جناب آقای بقایی فردی مومن، انقلابی و کاملا پاکدست است و در تمام عمر پر برکت خود، خدمتگزاری صدیق و بی منت برای کشور، مردم و انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

2- مقایسه نحوه برخورد با ایشان و دیگران نشان دهنده آن است که رفتار با آقای بقایی تا چه میزان از ضوابط و مبانی حقوقی برخوردار بوده است.

برخلاف فتوی صریح مقام معظم رهبری و قوانین و مقررات حاکم، یک مقام مسئول در مصاحبه مطبوعاتی از فردی دستگیر شده نام می برد و علاوه بر آن از بیان اتهام وی اجتناب می کند و فرصت طلبان با استفاده از شرایط، انواع اتهامات کذب و ناجوانمردانه را نثار کسی می کنند که در حبس است و امکان پاسخگویی و دفاع از خود را ندارد در حالی که مستند به مبانی حقوقی و اخلاقی در فرایند اطلاع رسانی، باید عکس آن عمل شود. 

3- لازم به تاکید نیست که مسئولیت حفظ سلامت آقای بقایی و فراهم آوردن فرصت بایسته و شایسته برای استفاده ایشان از تمامی حقوق قانونی و شهروندی خود، بر عهده مسئولین ذیربط است.

4- رئیس جمهور دوره های نهم و دهم بر اساس مبانی اخلاقی و انسانی، دفاع از حق و حقیقت را وظیفه خود می داند و بطور قاطع از پاکی، پاکدستی و حقانیت جناب آقای بقایی تا آخر دفاع خواهد کرد.

از خداوند منان سلامتی و عزت ملت ایران و رهبری معظم انقلاب و توفیق همگان را در جلب رضای الهی و رعایت قوانین و حقوق مردم از سوی مسئولین ذیربط را مسئلت داریم.

 

این بازداشت عجیب در عمل فرصتی طلایی را برای جریان های سیاسی معاند دولت های نهم و دهم و رسانه های وابسته به آن ها پدید آورد. رسانه های مخالف محمود احمدی نژاد با اعلام خبر بازداشت حمید بقایی موجی از جشن و پایکوبی به راه انداختند و با استفاده از خلاء پدیده آمده ناشی از عدم اعلام موارد اتهامی حمید بقایی، در کمال آزادی و بدون هیچ محدودیت اخلاقی و قانونی جشنواره ای از دروغ و اتهام زنی بی پایه و اساس را به راه انداختند و فردای آن روز 17 روزنامه تیتر نخست خود را به این رویداد اختصاص دادند. 

 کار به جایی رسید که سید عادل حیدری، وکیل حمید بقایی در اظهار نظری صریح مشخصا از محسنی اژه ای درخواست کرد اتهام حمید بقایی را بگوید.

اطلاعیه مهم دفتر دکتر احمدی نژاد / رییس جمهور دوره های نهم و دهم به طور قاطع از پاکی، پاکدستی و حقانیت جناب آقای بقایی تا آخر دفاع خواهد کرد

حمید بقایی پس از آزادی از سلول انفرادی و با پشت سر گذاشتن 225 روز سخت و نفس گیر، سرانجام با صدور قرار کفالت از «بازداشت موقت» رهایی یافت. او پس از آزادی طرح شکایت از تعدادی از شخصیت های سیاسی را آغاز کرد که در دوران بازداشت، اتهامات دروع و کذبی را به او نسبت داده بودند؛ اقدامی که دومینوی عذرخواهی از حمید بقایی را در فضای سیاسی کشور به راه انداخت. از جمله این اتهامات کذب، ادعای خارج کردن 10 هزار میلیارد تومان از کشور توسط حمید بقایی و سرمایه گذاری در 10 کشور مختلف بود.

تیرماه 1395 وکیل حمید بقایی با انتشار نامه ای خطاب به محمد عطریانفر از چهره های با نفوذ کارگزاران و فعالان رسانه ای نزدیک به اکبر هاشمی رفسنجانی به وی سه روز مهلت داد تا مستندات قانونی ادعاهایش درباره حمید بقایی را منتشر کند. سید علی اصغر حسینی در این نامه خطاب به عطریانفر خاطرنشان کرده بود: «احتراما جنابعالی در مصاحبه با روزنامه آرمان مورخ 16/6/1394 اتهام زیر را علیه موکل اینجانب مطرح نموده اید: "اتهامات وارده بر بقایی، تصویر نگران‌کننده‌ای برای نزدیکان او فراهم کرده است. به نظر می‌رسد ظاهرا بقایی پیش از آن که  تصمیم گیرنده اصلی باشد، کارگزار بوده است. اگر دادگاه او علنی برپا شود، احمدی‌نژاد جرأت حضور در عرصه را دیگر نخواهد داشت".

از آنجائی که طرح هر ادعائی نیازمند ارائه مستندات متقن و اثبات آن نزد افکار عمومی می باشد و جنابعالی علی رغم گذشت حدود 10 ماه از انتشار مطالب کذب مزبور تاکنون مستنداتی جهت اثبات سخنان خود ارائه ننموده اید. لذا لازم است بدون فوت وقت به خطا و اشتباه خود اعتراف و از موکل اینجانب رسما عذرخواهی نمائید. اما اگر همچنان بر این سخنان کذب مصر هستید ، ضروری است بدون توسل به هیچگونه عذر و بهانه ای  ظرف 3 روز از دریافت این نامه مستندات قانونی سخنان خود را منتشر سازید . طبعا" بعد از گذشت مدت زمان مذکور مطابق ماده 698 قانون مجازات اسلامی از شما به جرم نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در مراجع قضائی طرح شکایت خواهد شد.»

مشت خالی محمد عطریانفر از مستندات به سرعت دروغ گویی او را عیان کرد. عطریانفر با ترتیب دادن مصاحبه ای با روزنامه آرمان و عذرخواهی از حمید بقایی برای رهایی از پیگرد قانونی چاره جویی کرد. او خاطرنشان کرد: « از بازداشت آقای بقایی و مصاحبه بنده حدود یک سال گذشته و ایشان نیز پس از هفت ماه با قرار کفالت آزاد شدند. از سوی دیگر شیوه آزادی با ضمانتی از جنس کفالت نشان می‌دهد که اتهامات وارد شده به ایشان در اندازه و ابعاد فضای تند رسانه‌ای علیه ایشان در سال۹۴ نبوده است. بنده نیز تلاش کردم از طریق وکیل محترم ایشان اطلاعات بیشتری از جزئیات پرونده کسب کنم. در نهایت نیز به این نتیجه رسیدم که اتهام وارده، مستقل از دستور مقام مافوق بوده است که با احتیاط از سوی اینجانب به ایشان نسبت داده شده بود. بنده به خوبی به روحیات افراد بازداشت شده و عوارض ناشی از این نوع بازداشت‌ها به ویژه روی خانواده‌های شخص بازداشت شده آگاهی دارم و دغدغه‌ها و نگرانی‌ها را درک خوب می‌کنم. از سوی دیگر اعتقاد دارم نباید به خاطر یک مصاحبه مطبوعاتی حقی از هر کسی ضایع شود. به همین دلیل لازم می‌دانم به صورت آشکارا از رنجش به وجود آمده عذرخواهی کنم. امیدوارم این دلجویی مرهمی برتلخ کامی آقای بقایی باشد.»

با عذر خواهی محمد عطریانفر، حمید بقایی با صرفنظر ازحق مسلم خود، از پیگیری قضایی اتهامات کذب او خودداری کرد.

ماجرا اما به این مورد محدود نبود. با شکایت حمید بقایی، محمد اشرفی اصفهانی در قامت رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری در دادگاه ویژه روحانیت به 2 سال انفصال از خدمت و 2 سال حبس تعلیقی محکوم شد. او نیز از جمله اتهام زنندگانی بود که دروغ خروج هزاران میلیارد دلار از کشور توسط حمید بقایی و سرمایه گذاری در 10 کشور خارجی را مطرح کرده بود. 

محمد اشرفی اصفهانی در فاصله صدور رای بدوی و برگزاری دادگاه تجدیدنظر با انتشار نامه ای خطاب به حمید بقایی رسما از او عذرخواهی کرد. او در این نامه نوشت: «آنچه اینجانب در رابطه با جناب آقای حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور سابق گفته ام و در روزنامه قانون منتشر شده بود صحت نداشته و خلاف واقع بوده و از بابت این سخن مطرح شده از ایشان عذر می خواهم.»

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/646815948-1-photo_2016-08-29_17-01-37.jpg

حمید بقایی نیز با نگارش نامه ای خطاب به رئیس شعبه دوم دادگاه تجدیدنظر ویژه روحانیت خاطرنشان کرد: «احتراماً در خصوص پرونده مطروحه در آن شعبه محترم موضوع تجدیدنظر خواهی جناب آقای محمد اشرفی اصفهانی رئیس محترم هیات تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری از دادنامه صادره از دادگاه ویژه روحانیت دایر بر محکومیت ایشان به دو سال حبس تعلیقی و دو سال ممنوعیت عضویت در هیئت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بابت اظهارات سال گذشته مشارالیه در مراسم افطاری آذری های مقیم تهران بنقل از یک مقام امنیتی مبنی بر اینکه "بقایی در 10 کشور سرمایه گذاری مالی کرده است و آنقدر خورده و برده که ما باید چند سال بگردیم تا اموالی که غارت کرده و از کشور منتقل کرده را فقط شناسایی کنیم، نه اینکه برگردانیم."  به استحضار می رساند جناب آقای اشرفی اصفهانی در هفته گذشته به دفتر اینجانب مراجعه و کتباً اظهارات خود را خلاف واقع دانسته و از بنده عذرخواهی نمودند و این موضوع را به خبرگزاری ایرنا و روزنامه ایران هم اعلام کرده اند.  در رابطه با عذرخواهی جناب آقای محمد اشرفی اصفهانی به این نکته تاکید میکنم، بنده هیچ بغض و  کینه شخصی از  ایشان به دل نداشته و  ندارم. اما  چون آثار و تبعات این اظهارات خلاف واقع  و هجمه تبلیغاتی داخلی و خارجی متعاقب آن، فقط بنده را هدف قرار نداد، بلکه  کلیت نظام مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و خادمین ملت در دولت سابق را نیز  شامل گردیده بود، لذا ناچار به شکایت و پیگیری موضوع  شدم. و با اینکه عذرخواهی جناب آقای اشرفی اصفهانی جبران لطمات وارده  ناشی از تهاجم سنگین  صورت گرفته را نمی نماید، لیکن بنا به توصیه بزرگان دین و جناب آقای احمدی نژاد ( که منبعث از اخلاق و منش اسلامی و فرهنگ ایرانی است) مراتب گذشت و رضایت خود را در خصوص ایشان اعلام  می دارم. در خاتمه یادآور می شوم که  از جمله توفیقات الهی برای انسان  تلاش در جهت شناخت حقیقت و عذرخواهی بابت خطاها و اشتباهات عمدی یا سهوی است، از این رو امیدوارم خدای بزرگ  این فرصت را  به کسانی که با اعمال و گفتارشان موجبات هتک حرمت بندگانش را فراهم  می آورند (در اصل به آنان ظلم میکنند) عطاء فرماید: وَلیَعفُوا وَلیَصفَحُوا أَلَا تُحِبونَ أَن یَغفِرَ اللهُ لَکُم»

جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده حامی دولت در مجلس، یکی دیگر از افرادی بود که وکیل بقایی برای ارائه مستندات اتهامات کذبش یا عذرخواهی رسمی از حمید بقایی چند روزی به او مهلت داد. با خودداری جعفرزاده از این دو خواسته وکیل بقایی، هم اکنون اقامه دعوا علیه او در جریان است و باید در دادگاه پاسخگوی دروغ هایش باشد.

روشن است که حمید بقایی می توانست با پیگیری این روند قضایی به حق و قانونی، تک تک شخصیت های سیاسی و همه روزنامه ها و سایت هایی که به او اتهامات دروغین را منتسب کرده بودند، در دادگاه صالحه به مجازات برساند. با این وجود او به همین سه مورد اکتفا کرد تا نشان دهد هدفش صرفا اتمام حجت و عیان ساختن حقیقت است نه انتقام جویی. 

با این وجود پس از اعلام کاندیداتوری حمید بقایی، رسانه های دروغگو و بداخلاق با وجود اثبات بی گناهی معاون رئیس جمهور سابق پس از تحمل 225 روز حبس انفرادی، همچنان از بازداشت او به عنوان نقطه ای منفی یاد می کنند و مشغول پرداختن به این مساله هستند. سایت خبرآنلاین وابسته به معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در همین راستا طی کاریکاتوری توهین آمیز حمید بقایی را پس از اعلام کاندیداتوری در لباس زندان به تصویر کشید.

این 225 روز در کارنامه حمید بقایی و نیز دولت های نهم و دهم سند غرور انگیز پاکدستی، خدمتگزاری صادقانه و تعهد به ملت محسوب می شود. در سینه حمید بقایی آتشی گدازنده از ناگفته های این 225 روز و رازهای مهیب است که او برای در میان گذاشتنشان با ملت رشید ایران لحظه شماری می کند؛ ناگفته هایی که رسانه های دروغ پرداز و سیاستمداران فاسد پشت صحنه شان قطعا تحمل شنیدن آن را نخواهند داشت. شاید آن روز هیجان انگیز نزدیک باشد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 52 نظر (فعال: 44 ، در صف انتشار: 0، غیره: 8)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1395/12/2 - 09:31 |     75     8     |
خدایاور مظلومان است فقط کمی باید صبر کرد

ناشناس
| 1395/12/2 - 11:47 |     25     1    
پاسخ: دولت تدبیرخان که پرونده سیاهی مانند .... صندوق ذخیره فرهنگیان را که در تاریخ دزدی های ایران بی سابقه است در کارکرد خود دارد

مسلم است که برای فریب مردم . تبلیغات دروغین بر علیه دیگران می کند تا سر آنان را گرم کند که ندانند چه بر کشور می گذرذ !!!

ناشناس
| 1395/12/2 - 16:58 |     10     1    
پاسخ: آراء باطله ی احمدی نژاد-مشایی در سبد بقایی ؟؟؟
یک جانباز عاشق ولایت
| 1395/12/3 - 16:06 |     4     0    
پاسخ: سونامی احمدی نژاد دوم درراه است ،دکتر با آیه ی مهندس بقایی خواهد آمد، مهندسی که پاک پاک و شسته و رفته و بدور از هرگونه تهمت و افترا و تهدید و ناسزا خواهد آمد تردید به خود راه ندهید، او با کوله باری از تجربه و یاوران خدمتگزارو نطقهای آتشین و خانمان سوز برای سرداران حقوقهای نجومی همچون طوفانی سهمگین برسر غارتگران بیت المال فرود خواهد آمد، مردی که همه نوع تهمتها و افتراها و ناسزاهای ناجوانمردانه وتلخ روزگار را با پوست و خون و استخوان و وجودش لمس کرده است،اورا دریابید

ناشناس
| 1395/12/2 - 10:24 |     21     6     |
احمدی نژاد کاندیدا دارد یانه چون ایشان گفته از کسی حمایت نمی کند

م.ن
| 1395/12/2 - 10:49 |     27     10    
پاسخ: لیلی زن بود یا مرد ؟ مثل اینکه شما در آن کشور زندگی نمیکنید . شما اگر جای احمدی نژاد بودید می امدید با این ظلمی که به او شده وارد کارزار میشدید . که چی بشه ؟

منتظر
| 1395/12/2 - 14:24 |     6     0    
پاسخ: جبهه اصولگرایان که با تغییر نام خواسته سوء سابقه خود را ماله کشی کند و همه اصولگرایان دیگری که قصد کاندیدا شدن داشتند الآن برای اینکار حجتی ندارند. چون بقول فقها آب که آمد تیمم باطل است.
پیشنهاد قطعی ما به آنها اینه که به نفع دکتر بقائی کنار رفته و گذشته تاریک خود ا با اعلام حمایت از ایشان از خاطره ها محو کنند.
والسلام علی من التبع الهدی

رزمنده هشت سال دفاع مقدس از تبریز
| 1395/12/2 - 15:04 |     5     0    
پاسخ: خداوند هتاکان و مفتریان را لعنت کند

از امام صادق ع که آبروی مومن از کعبه بالاتر است! بعضی از این آخوند جماعت مثل همین آقا که عذرخواهی کرده و ریش آنکارد شده دارد یک زمانی این حرفها را به ما یاد دادند خودشان در عمل جلوی نفس خویش را نمیگیرند هرچه از دهنشون درمیاد میگند خدا همه اهانت کنندگان را به عذاب علیم دچار کند انشاءالله.... بر مافیای قدرت و جاه و مقام و پول که انسانهای پاک وخدمتگزار را مورد آماج خود قرارداده اند. بالاتر از توهین و افترا این مافیای قدرت بخاطر چند روز میز و مقامشان حتی به ....هم رحم نمیکنند ... به غیراز خدا شکایتمان را به کجا ببریم؟


حیدری
| 1395/12/2 - 10:46 |     12     16     |
هنر حاکمیت این است که همه چیز را مستور نگه می دارد . حمید جان تو هم سینه ات را باز نکن که در آن صورت ...

محمدرضا حمیدی
| 1395/12/2 - 10:47 |     28     8     |
خدمتگزاران وخادمان صادق ملت چه تهمتهای ناروایی که از سیاست بازان و سیاست سازان خائن نشیدند،انسانهای مومنی که توسط مجموعع ی دولت تدبیر و امید مورد اهانت قرار نگرفتند!!!؟ بارها از خود پرسیدم :اگر محموداحمدی نژاد از مادر زاده نشده بود؟؟؟اقای روحانی و دولتش، چه حرفی برای گفتن داشتند.بخدا قسم یکسال پس از پیروزی انقلاب ما شاه خائن و دولتهایش را فراموش کردیم اما روحانی٤سال فقط گفت احمدی نژاد،احمدی نژاد ،احمدی نژاد

م.ن
| 1395/12/2 - 10:47 |     26     8     |
اگر در سینه بقایی اتش است و حرفهای نزده که از دور دستی بر آتش دارد فقط فکر کنید در سینه احمدی نژاد که در کوران مبارزه بود چه میباشد . اما چه فایده ؟ انسانها فراموشکار هستند و یادشون میره وظیفه اصلیشان چی بوده . احمدی نزاد حق دارد که نا امید شده . دیگه گول این جمع شدنها و شعار دادنها را نمیخوره دیگه فهمیده همه اینها فقط حرف است در عرصه عمل هیچ خبری نیست .

بچه دهاتی
| 1395/12/2 - 16:59 |     4     0    
پاسخ: یا بنی! اذهبوا فتحسسوا عن یوسف و اخیه و لا تایئسوا عن روح الله ....
ناامیدی در تفکر شخصیت هایی مثل امام و آقا و شهیدبهشتی و شیهد رجایی و احمدی نژاد جایی نداره؛ فارغ از جمع شدنها و شعارها.

م.ن
| 1395/12/3 - 02:06 |     2     0    
پاسخ: بچه دهاتی اگر می خواهی با ذهن خودت حرف بزنی بزن اما فاکت ها این را نشان نمیدهد. اینکه مبارزه ادامه خواهد داشت و شکلهای متفاوت خواهد گرفت شکی نیست اما نیرویی که هنوز اهمیت این کار را نفهمیده که برای ریس جمهوری با هشت سال سابقه مشخص در سیاست داخلی که برای اولین بار گرسنگی را در کشور از بین برد و هشت سال سابقه مشخص و هم پیمان شدن با مبارزین علیه امپریالیسم و صهیونیسم کارنامه مشخص کاری دارد اگر برای چنین فردی کسی خواهان عدالت نشده مسلم است که او عاقلانه و بر مبنای حرکت درست تصمیم میگیزه از کار سیاسی فاصله بگیره . بنابراین این شعاردهندگاه اگر هنوز می خواهند دنبال بازی های سیاسی و « هیجان » بی افتند اقدامات اولیه شده و بقایی را وارد صحنه کرده اند بیافتند دنبال این برنامه ها . احمدی نژاد همینقدر که نشان داد دنبال « شو سیاسی » نیست ارزش خود را صد چندان بیشتر کرد. لااقل در تاریخ ثبت خواهد شد که او طرفدارانش را به نحراف نکشید. ایکاش در مورد برجام هم موضع تاریخی خود را میگرفت . این کمبود را جبران میکرد. بقایی و داوری از زندان آمده اند بیرون و دیگر عملکرد آنها و گفتارهایشان اهمیتی ندارد . چطور میشه فکر کرد مثلا بقایی میتونه بیشتر از احمدی نژاد کار را جلو ببره ؟ این یک توهم است آنهم در جایی که تمام ارگانها اشغال شده توسط الیگارشی قدرت و ثروت و غرب گرایان . برای آزادی و عدالت واقعی مبارزه کنید اکر اهل مبارزه هستید نه برای مشاجره و کل کل کردن و وقت تلف کردن های بیخود.

اسفندیار
| 1395/12/2 - 12:11 |     11     1     |
اگر احمدی نژاد تصمیم بگیرد
ناگفته ها یش را بگوید
خیلی ها از فضای سیاسی به بیرون پرتاب می شوندآرای باطله پیروز است!

ناشناس
| 1395/12/2 - 12:19 |     6     0     |
... ....همان عالم مجاهد انقلابی یعنی شیخ حسن بسیار بسیار پاکدست،صدیق وباشرف است که تنها یک قلم از ده ها قلم پاکدستی هایش بیش از

16هزار میلیارد تومان....ازصندوق ذخیره فرهنگیان است.اماهمین شیخ وطن پرست پاکدست،

برای بستن زبان سیاسی کاران،هرزمان باژستی طلبکارانه زبان به کنایه وتمسخر وتهدیدمیگشاید وبه عنوان مثال دریک برنامه زنده تلویزیونی درجلوی چشم جهانیان و 85 میلیون ایرانی می گوید: بله! هم حسابهای نجومی داریم! هم املاک نجومی داریم،هم حقوق های نجومی داریم!!

ناشناس
| 1395/12/3 - 21:29 |     3     0    
پاسخ: سیاسی کاران حسود کینه توز،لایقشان همان عالم مجاهد انقلابی یعنی شیخ حسن بسیاربسیار پاکدست وصدیق وباشرف است که مملکت را به باد دادو تنهایک قلم از......

.نظری
| 1395/12/2 - 12:57 |     10     1     |
انشا.اله مردم قهرمان ایران با حضور گسترده خود درانتخابات .و رای به ایشان تلافی زحمات ورنجهای این مدیر پاکدست را محقق میسازند

نریمانی
| 1395/12/2 - 13:37 |     5     0     |
توهین وافترا باستناد قانون مدنی پیگرد قانونی دارد مسئول پیگرد قانونی در کشور کیست

ناشناس
| 1395/12/2 - 14:16 |     2     0     |
مرشدان کین جلوه درانظار مردم می کنند/ چون به قدرت می رسندهرکار زشتی می کنند!؟

ناشناس
| 1395/12/2 - 14:26 |     5     0     |
خوبست که جعفر زاده ایمن آبادی بر تهمتش پافشاری کند و دادگاه علنی برگزار شود و این بار بخششی هم در کار نباشد تا مساله برای همه ی مردم روشن شود چقدر آدمهای ....و ... مایه فقط بخاطر پول پرستی و غوطه ور شدن در نظام سرمایه داری مالی باد آورده علیه مردم در ارکان دولتی و حکومتی رخنه کرده و همین ها با دشمنی که هم جنس خودش هست تبانی می کنند. حالا که سایه ی بزرگی که این ....زیر آن تن ....شدهد از سر این کینه ورزان کیسه دوزان یکشبه کم شده، با آقای مهندس بقایی که معلوم نشد چه برنامه هایی باری ایشان و خود رئیس جمهور مردم ایران و نهایتا خود رهبر کشیده بودند، مردم ، ....زیر قالیچه ی حضرت سلیمان که به هوا رفت را تمیز می کنند. باقی ماندن وزیر راه و پسران بر سر کار شاید نمایندگان خواستند بگویند مال بد بیخ ریش صاحبش! تا که همه ی آنها را دسته جمعی جارو کنیم. انشاالله!

حسن
| 1395/12/2 - 14:53 |     1     5     |
ارزیابی از عدم استیضاح آخوندی که مظهر یکی از بدترین وزرا در دولت روحانی است میتواند این باشد که اصلاح طلبان پیامی را به مخالفین خود ارسال کردند که همسو با دولت هستند و در انتخابات ریاست جمهوری مردم مناطقشان نیز با آنها همسو هستند.
واقعیت این است که روحانی پانزده میلیون رای خواهد آورد و کسی میتواند با او رقابت کند که توده مردم با او همراه باشند و سوابق وی را در گذشته لمس کرده باشند.تنها گزینه ای که دارای این خاصیت است دکتر احمدی نژاد است . جناب بقایی انسان خوبیست ولی مطمعنا بیش از پنج میلیون رای نخواهد آورد حتی اگر دکتر احمدی نژاد از ایشان حمایت کند.

ناشناس
| 1395/12/2 - 15:30 |     9     1     |
برای مظلومیت دکتر احمدی نژاد و وفاداران به ایشان بایست خون گریه کرد.

شاه بیگی
| 1395/12/2 - 15:49 |     8     0     |
عشق است.همهی مظلومان را،در راس مظلومان حضرت مهدی فاطمه جان را.
بعد حضرت سید علی حسینی خامنه ای را.
بعد سیدحسن نصرالله را.
بعد خادم ملت دکتر احمدی نژاد را.
بعد عاشقان حضرت مهدی جان را.

محمد
| 1395/12/2 - 16:22 |     14     2     |
کل خوزستان با احمدی نژاد هست
ما آماده ایم

ناشناس
| 1395/12/2 - 17:22 |     11     1     |
من به بقایی رای میدم در غیر اینصورت اصلا رای نمیدم

قاسم نصیری
| 1395/12/2 - 17:26 |     15     1     |
جرائم حمید بقایی به این شرح است :
1-طرفداری ، همکاری و حمایت از احمدی نژاد
2- سخن نگفتن و ناسزا نگفتن به رحیم مشایی
3- اعلام استقلال از دو جناح قدرت طلب و تمامیت خواه
4- نداشتن حقوق نجومی در دوران مسئولیت در دولتهای نهم و دهم .
5 - بی شرمی در بیان عدم وابستگی خودش به دو جناح عمده کشور و سرور خواندن احمدی نژاد
6- جرأت وارد شدن به محدوده ی قدرت مستقل از دو جناح عمده کشور
7 تحمل زندان و سلول انفرادی و عدم اعتراف به گناهان ناکرده و جرم های مرتکب نشده که باعث بدبین شدن مردم نسبت به عدالت کامل دستگاه قضا و شائبه ی سیاسی بودن بازداشتش را فراهم آورده .
8 - پخش تصاویر خود در کنار احمدی نژاد پس از خروج از زندان که باعث رنجش مخالفان خودش و احمدی نژاد گردیده .
9 - تهدید به شکایت و شکایت برای اتهام زنندگان بدون مدرک پس از خروج از زندان که باعث عذرخواهی و رسوایی اتهام زنندگان گردیده .
10- اعتراف نکردن به جرمهای مرتکب نشده و گناهان ناکرده علی رغم بازداشت بدون دلیل و مدرک دستگاه قضایی کشور


ناشناس
| 1395/12/2 - 17:34 |     20     5     |
از225 روز بازداشت انفرادی تا 22/5 میلیون رای برای انتخابت به عنوان رئیس جمهور

ناشناس
| 1395/12/2 - 18:39 |     14     2     |
چون یار احمدی نژاد عزیز هستش رای بقایی بهار پیروز است

محمدشاهی
| 1395/12/2 - 20:26 |     9     1     |
متاسفانه مهندس بقایی راه بسیارسختی واسه حضورنهایی درانتخابات داره،ایشون بایداز۳مسیرسختی عبورکنه که اتفاقااین مسیرهابشدت باجریان عدالتخواه متضادهستند
وزارت کشور:گرفتن استعلام ازاین وزراتخانه دولت روحانی باآن همه خصومت باجریان عدالتخواه بسیارمشکل می باشد
قوه قضاییه:به فرض عبورازاستعلام وزارت کشور،گرفتن استعلام ازاین مجموعه باخصومت سنگین باجریان عدالتخواه به سرپرستی لاریجانی مشکل به نظرمیرسه بسیارمشکل باشه
شورای نگهبان:باتوجه به حساسیت این شورابه بحث مزخرف جریان انحرافی وقرارگرفتن شخص مهندس عزیزبقایی درسیبل حملات این اتهام گرفتن تاییدازشورای نگهبان بسیارمشکل هست

دکتربرنا
| 1395/12/3 - 01:38 |     3     1    
پاسخ: هیچ سختی یی سخت تر از جهنم رفتن نیست ! اگر کسی بتواند کاری برای نظام اسلامی ، آن هم در شرایط دشوار امروز بکند و با ترس یا ملاحظه سختی های راه این کار را ترک کند ، مطمئن هستید ، مطمئن تر باشید که اهل جهنم خواهدشد ! چون دفاع از انقلاب اسلامی و نظام اسلامی در رأس همه واجبات است و ترک آن در رأس همه منکرات !!! امثال آقای بقایی هم از افرادی نیست که اهل ترس یا مسامحه یا جهنم رفتن باشد ! پس خواهد ایستاد ! مگر آنکه تکالیف بزرگتری پیش بیاید ! یاعلی !
یک جانباز
| 1395/12/3 - 15:52 |     2     0    
پاسخ: محمد شاهی جان آنوقت است که با چشمان زیبایت مشاهده خواهی کرد ریزش شدید حضور مردم در سر صندوقهای رای ودر نهایت کسر شان نظام را در مقابل چشمان جهانیان را یعنی در واقع با رد صلاحیت بقایی و امثال او که مورد تایید رهبری واحمدی نژادندبا دست خودمان قبر انقلاب را کنده ایم ویک فاتحه هم روش،در واقع نظام و کلیه ارکانیکه نام بردی اگر دلشان برای این مملکت و جایگاه آن در جهان میسوزد نه اینکه می بایدمسیر را برای حضور ایشان و امثال ایشان بازکند بلکه به نظر من برای اقتدارنظام هم که شده ازافرادی چون مهندس بقایی و مانند ایشان برای کاندیداشدن به التماس بیافتدتا بیایندومردم را تشویق به آمدن به سر صندوقها رای کنند،ملت ایران نیاز به چهره های جدیدی دارد که راه وروش و مسیرحرکتشان احمدی نژادی باشد و درخط اصیل ولی امر مسلمین قرار گرفته باشندو امتحانشان در هرشرایط و موقعیتی به خوبی پس داده باشند مردم ایران از همه ی کسانیکه به نوعی به یکی از کانونهای قدرت یعنی اصولگرایان وثروت یعنی اصلاح طلبان همچون لاریجانیها و قالیبافها و روحانی ها و خاتمی ها و امثال آنها که هیچ خدمتی به ملت بزرگ ایران نکرده اند که هیچ بلکه باعث افزایش فساد و بیکاری و گرانی و رکود و بی بندو باری اجتماعی و خانواده شده اند،خسته شده اند.

محمدشاهی
| 1395/12/2 - 20:28 |     11     0     |
بنده بشدت بااین ایده که میگن رای دکترغیرقابل واگذاری به اشخاص هست مخالفم
بله رای دکتربرای اشخاصی مثل فتاح،نیکزاد،زاهدی،حاجی بابایی درصورت حضورغیرقابل واگذاری خواهدبودچراکه مردم این اشخاص روباوجودکاربادکترازجنس دکترنمیدونندبهتربگم یاران وفاداردکترنمیدونند
امادریاران دکتر۳شخصیت خضوردارندکه اگردرانتخابات شرکت کنندآرادکتربه سمت این اشخاص میره بهتربگم این اشخاص رومردم یاران وفاداردکترمیدونند
مهندس مشایی؛مهندس بقایی؛دکترشیخ الاسلامی
این عزیزان حتی بعدازپایان دولت هم همجنان به دکتروفادارمانده اند
مهندس مشایی بخاطرحساسیت هاشایدرخفاقرارگرفته اماهمچنان بادکترهستند
مهندس بقایی وآن نامه دکتربه قوه قضاییه دربازداشت مهندس به همه ماثابت میکندچقدردکتربه ایشان علاقه مندهستند
دکترشیخ الاسلامی ودفاع جانانه دکتردرمجلس ودعوابالاریجانی بخاطراین عزیز
این اشخاص جذابیت ها،مردمی بودن،شجاعت دکترراباخوددارند
پس میگوییم آرادکترقابلیت واگذاری به این اشخاص رادارد

یک جانباز عاشق ولایت
| 1395/12/3 - 15:30 |     1     0    
پاسخ: احسنت محمد شاهی جان به این ایده ی درستت.

امیرحسن
| 1395/12/2 - 21:07 |     11     0     |
با دم شیر بازی کردند

ناشناس
| 1395/12/2 - 21:32 |     11     0     |
علف نیوز که مدتها بود، خیالش از دکتر احمدی نژاد راحت شده بود، دوباره از ترس زرد کرده و از دیروز حملاتش رو شروع کرده.
من نمیدونم، مهندس بقایی حوالی خیابون مولوی زندگی میکنه، ۹ ماه هم بازداشت بودند، که تا بحال ما ندیدیم یکی رو ۹ ماه بازداشت بکنند. من میخوام بدونم چطوری هستش که فساد رو دکتر احمدی نژاد و مهندس بقایی و انحرافیون انجام میدن، اما این علفیها و دوستانشون هستند که توی کاخهای فرمانیه و نیاوران و ... سلطنت میکنند!!!

واگذاری اراضی ۳۰۰۰ میلیاردی قشم به افراد خاص در دولت احمدی‌نژاد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
http://alef.ir/vdcjoaexmuqextz.fsfu.html?447386

نتیجه اخلاقی این خبر، که مهندس بقایی پیروز قطعی انتخابات ۹۶ خواهند بود، اما همینطور یهویی تا چند هفته دیگر به مدت نامعلومی تا بعد از انتخابات بازداشت خواهند شد، و بعد هم آزاد!

ناشناس
| 1395/12/3 - 21:20 |     3     0    
پاسخ: لازم است از..خور نیوز شکایت شود اما....

محمدزینی قمی
| 1395/12/2 - 21:41 |     9     0     |
یکی ازرازهای جاودانگی نام وراه ایمه معصومین ع حقانیت درعین مظلومیت است. آنجاکه اول مظلوم عالم رادرمحراب نمازبه شهادت رساندندوبدخواهان گفتندمگرعلی ع نمازمی خواند وتهمتهایی که به سیدالشهدا زدندو......اماجاودانه ماندندوتاتاریخ است هستی برمظلومیتشان خون خواهدگریست. این تقدیرالهی است که مظلومان پیروزنهایی هستند.

ناشناس
| 1395/12/2 - 21:42 |     11     0     |
خطاب به زورگیران شرور انتخاباتی اعم از اصلاحطلبان، اصولگرایان،کارگذاران، اعتدال، مؤتلفه، جبهه ناپایدار، جمنا و .... ،

پس تو ای ناشسته‌رو در چیستی.....................در نزاع و در حسد با کیستی

با دم شیری تو بازی می‌کنی........................بر ملایک ترک‌تازی می‌کنی

بد چه می‌گویی تو خیر محض را.........................هین ترفع کم شمر آن خفض را

در رخ مه عیب‌بینی می‌کنی......................در بهشتی خارچینی می‌کنی

گر بهشت اندر روی تو خارجو............................هیچ خار آنجا نیابی غیر تو

دکتر احمدی نژادی که بتابد در جهان.........................بهر خفاشی کجا گردد نهان

خود گرفتستت تو چون کفتار کور.....................این گرفتن را نبینی از غرور

تقی
| 1395/12/2 - 21:57 |     11     0     |
خدایا به فریاد رس

مرتضی دشتی
| 1395/12/2 - 22:47 |     15     2     |
شرایط برای رای آوردن آقای بقایی با توجه به نزدیکی به دکتر مردمی نژاد بسیار فراهم هست.
خلاصه دلمون رو شاد کردین و حامیان دکتر احمدی نژاد رو از سردرگمی و بلاتکلیفی درآوردین.
نصر من اله و فتح القریب

سلام
| 1395/12/3 - 01:46 |     8     2     |
ما طرفداران احمدی نژاد باید با قدرت از بقایی حمایت کنیم. مظلومیت این انسانهای شریف به خاطر ضعف ماست چرا هیچ وقت اعتراضی به شرایط موجود نکردیم . چرا وقتی بقایی زندانی شدند کاری نکردیم . امام علی ع می فرمایند ظالم بوجود نمی آید مگر مظلومی باشد. وقتی ما در پستوی خانه هایمان می نشینیم نتیجه اش می شود فشار از سمت ظالمان نتیجه اش می شود فساد؛ وقتی بعضی ما هنوز در تردید هستیم دیگر چه می شود. مگر مردمی که در کوفه بودند امام حسین را دوست نداشتند؛ مگر ائمه ما که زجر و سختی کشیدند و زیر بار ظلم رفتند به خاطر ترس و نبود فم عمیق مردم آن زمان نبود.

کمی به خودمان بیاییم اگر دوباره بخواهند تهمت و افترایی را روانه این انسانهای شریف کنند یا به زور آنها را بازداشت کنند ما باید عکس العمل نشان دهیم . دیگر زمان تدافعی عمل کردن نیست باید ما به آنها بتازیم ما باید دو جناح فاسد را که مملکت را برای خود تقسیم می کند بایستیم.

مطمئن باشیم ظهور نزدیک است.

ناشناس
| 1395/12/3 - 10:23 |     3     1     |
آن حسن اقایی که این بالا نوشته حسن روحانی 15 میلیون رای می آورد و مهندس بقایی فقط 5 میلیون، علم غیب دارد یا منافق است؟ حالا که گفته خب می گفت روحانی 18 میلیون. چرا روندش کرده؟ حسن روحانی در خوزستان و سیستان بلوچستان یا شمال و آذربایجان رای می آورد؟ از ورشکسته هایی سیاست درهای باز واردات دولت میلیاردرها رای می آورد، شاید نظر آقا حسن وارونه ثبت شده و آن آقا حسن 5 میلیون و این آقای بقایی 15 میلیون رای بیاورند. که البته کم هست. میتوان جدولی تهیده کرد تا از همین حالا گمانه زنی شروع شود این آدمهای مغرض در پوشش نظریه پرداز زیر دست و پا گم شوند.

فتح
| 1395/12/3 - 13:02 |     4     0     |
بنده نظرم این است که آنهائی که اکنون بر علیه دکتر عزیز و آقای بقائی حرف های ضد می زنند دو دسته اند .
1.اشخاصی که طرفدارند و خوب هستند ومتاسفانه گوش به نظرات مخالفان می دهند
که امید واریم متوجه شوند با این ترفند ها می خواهند این دسته را نا امید کنند و از آن
ماهی به نفع خودشان بگیرند
2. معاندانی که خود را فروخته اند وبعضی ها در جامه دوست در آمدند وبرای از دور خارج کردن ما دست به هر عملی می زنند
وما برای دسته یکم باید رفتارمان آگاهی دادن باشد
وبرای دومی ها هم جلوی ضربه های آنها گرفته وروشن گری نموده و معرفی کنیم
والعاقبه للمتقین

ناشناس
| 1395/12/7 - 11:01 |     0     0     |
باسلام؛من فقط این را میدانم آب ریخته شده را نمیتوان جمع کرد چونکه همه مردم که واقعیت را نمیدانند و تابع فضای مسموم جامعه هستند؛ایکاش آقای بقایی از تمام حق خود دفاع میکردند چون که ای جریانات به سود کسانی تمام شد که علناً شمشیر را برای آقای احمدی نژاد از رو بسته اند.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار