آرشیو   |  درباره ما   |  دریافت اپلیکیشن اندروید دولت بهار   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها   |  نسخه تلکس   |  گیشه مطبوعات   |  حمایت از دولت بهار  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * فرزند ایران (خاطرات)    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
شنبه، 6 خرداد 1396 - 16:32   
  تازه ها:  
   آخرین مطالب  
  عکس/من‌یونایتد فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت
  مزارع سه بُعدی برنج+تصاویر
  پاسداری که همسرش شهادت او را بشارت داد
  داعش مسئولیت حمله به اتوبوس مصری را برعهده گرفت
  ایران آماده اعزام نظامیان خود برای حفظ نظم در مناطق کاهش تنش است
  سرمربی بارسا دو روز دیگر معرفی می‌شود
  اوج مصرف آب در رمضان چه ساعتی است؟
  کشوری که مسلمانان در آن باید ۲۳ ساعت روزه بگیرند
  عکس/ لحظه بر باد رفتن آرزوی جوانان ایران
  زمان و مکان تشییع شهید شعبان نصیری
  عکس/ پیشکسوت پرسپولیس اعضای خود را اهدا کرد
  داعش و القاعده از کشته های یکدیگر پشته ساختند+عکس
  AFC: سرت را بالا بگیر ایران + عکس
  ماجرای نفت‌کش سری اردوغان
  ۵ گور جمعی ایزدی‌ها در عراق کشف شد
  برنامه سفر آبی پوشان به العین
  عکس/ تیم استقلال در یک قاب
  عکس/ حضور سردار نقدی در منزل سردار شهید نصیری
  توافق بازیکن پیکان با پرسپولیس
  شرایط حج امسال برای زائران سخت‌تر است
  پرونده ای برای سریالهای رمضان 96
  فرنگی‌کاران طلایی المپیک قیدانتخابی را زدند
  هیچ قدرتی در منطقه توان مقابله با نیروی دریایی ایران را ندارد
  کلهر: برانکو ترکیب را خوب نمی‌چیند
  ذوالفقارنسب: فوتبال ایران گلخانه‌ای است
  گل‌محمدی: پیشنهاد تراکتور یکی از بهترین‌ پیشنهاداتم بود
  جزییات مراسم تشییع و یادبود پیشکسوت پرسپولیس
  ماجرای چک 1/5میلیاردی آقایی به گسترش
  عکس/جدول گروه C جام جهانی فوتبال جوانان
  پیشنهاد جدید در دولت/برق گران شود، به خصوص در تهران
- اندازه متن: + -  کد خبر: 390959صفحه نخست » خبردوشنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 16:38
انفجار معدن یورت؛ حادثه ای در عمق ضمیر جمهور / مستضعفین صدای برادران سیه گونه شان را از عمق جهنم شنیده اند
انفجار معدن یورت؛ حادثه ای در عمق ضمیر جمهور / مستضعفین صدای برادران سیه گونه شان را از عمق جهنم شنیده انددولت بهار: حادثه در عمق ضمیر جمهور است. انفجار حقیقی این جاست. کسی نمی خواست در های جهنم یورت به روی دیدگان عمومی گشوده شود. ولی دست اراده حق پرده ها را کنار زد. امروز اگر زندانیان این جهنم به روی زندانبان فریاد می کنند برای شنیدن قدرت طلبان گنگ نیست، مستضعفین به عنوان مخاطبان اصلی، فریاد برادران خود را به خوبی شنید.
  

محمد مشهدی/ معدن یورت منفجر شده است. این یک خبر است که رسانه ها مخابره کرده اند. در معدن ذغال سنگ یورت حادثه ای رخ داده و حدود 40 کارگر جان باخته اند  که ارزش خبری بالایی دارد، خصوصا در  میانه این انتخابات ریاست جمهوری درون باشگاهی . جریان اصول گرا به عنوان رقیب دولت مستقر در این پارودی انتخابات ، توپ بزرگ یورت را در زمین حریف انداخته است. دولت بنفش و  عقبه اصلاح طلبش  با درماندگی در پی بازگرداندن توپ است. حقارت بار تر از اینان  کنش برخی مدعیان چپ گرایی است که سعی در هدایت توپ به نفع بورژوازی بنفش دارد.

آنچه محل نزاع یا سرگرمی کنش گران قدرت در هر دو سوی مسابقه ریاست جمهوری  است حادثه انجار یورت است. حادثه یورت سطح رقابت این کنش گران را پرشور کرده است. باید بر  "حادثه" تاکید کرد تا پوششی باشد بر چیستی ماهیت یورت. 

جمهور آیا در همین ظاهر متوقف خواهد شد. حقوق های نجومی، املاک نجومی، اشرافیت بسته چرخه قدرت، شلاق بر بدن کارگران معدن طلای آق دره، جهنم یورت و... آیا قرار بود رهاورد انقلاب اسلامی این ها باشد. حکمرانان جمهور چه پاسخی دارند؟ این رشد فزاینده تظاهر به تجمل گرایی، مانور تجمل در رسانه ملی و  کورس  راه اندازی "مال" ها توسط انواع نهاد ها د رکنار بخش خصوصی و مصرف گرایی پیشرونده را، تماما در جهت مشغول کردن و غفلت آلود کردن جمهور  و  فرار از پاسخ می توان فهمید.

حادثه در عمق ضمیر جمهور است. انفجار حقیقی این جاست. کسی نمی خواست در های جهنم یورت به روی دیدگان عمومی گشوده شود. ولی دست اراده حق پرده ها را کنار زد. امروز اگر زندانیان این جهنم به روی زندانبان فریاد می کنند برای شنیدن قدرت طلبان گنگ نیست، مستضعفین به عنوان مخاطبان اصلی، فریاد برادران خود را به خوبی  شنید. 

دیگر وقت آن است که پاسخ دهند که با آرمان انقلاب چه کردند؟ نه فقط سیاستمداران بلکه همه آن ها که در طول این سال ها آرمان عدالت پیر جماران را برای خیریه تفسیر کردند و اقتصاد آزاد را بر اریکه این مملکت مسلط کردند، همه آن ها که اقتصاد آزاد را به ناموس اسلام و انقلاب مبدل کردند، همه آن ها که خصوصی سازی را بر اصل 44 آوار کردند، همه آن ها که آرمان جنگ فقر و غنا امام مستضعفین را غیر اسلامی خواندند، همه آن ها که اسلام ظاهرگرای مناسکی را جایگزین اسلام مقاصدی انقلابی عدالتخواهانه و آزادی خواهانه امام پابرهنگان کردند، آن ها که خط مقاومت را به دفاع از خشت و گل اسلام مناسکی تقلیل دادند،  آن ها که مسلمان تراز را مسلمان باحجاب و دارای محاسن جلوه دادند، آن ها که جنگ فقر و غنا را به جنگ چادر و جنگ کنسرت تقلیل دادند؛ همه و همه باید پاسخ دهند.

دیگر مستضعفین صدای یکدیگر را شنیده اند. صدای برادران سیه گونه از عمق چاه جهنم یورت را شنیده اند.

انفجار یورت اگر بتواند انسداد تفکر هواداران واقعی و جوان انقلاب اسلامی نسبت به تامل در ماهیت اقتصاد سیاسی نئولیبرال سرمایه داری را بشکند، می توان به هزیمت انسداد سیاسی برآمده از سلطه الیگارشیک باشگاه اصولگرا-اصلاح طلب که موجب حذف تفکر عدالتخواهی شده، امیدوار بود.

امروز وقت آن است که مستضعفین به عنوان صاحبان اصلی انقلاب، بار دیگر معنای حقیقی انقلاب اسلامی را زنده کنند. حنای اسلام ظاهرگرای مناسکی  رنگ خود را باخته است. تاریخ مبارزات انقلاب نشان می دهد که علت محدثه انقلاب که علت مبقیه آن نیز هست، به هیچ وجه مناسک و قشر اسلامی نبود. اگر مطالبه مسلمانان مبارز انقلابی ظواهر اسلامی و رساله عملیه بود به یقین کدخدای امپریالیست مخالفتی نمی کرد که در کنار رژیم قشری گرای سنی دست نشانده سعودی در عربستان یک رژیم قشری گرای شیعی دست نشانده در ایران داشته باشد.

 اسلامی می تواند خود را انقلابی و علت محدثه و مبقیه انقلاب بداند که قرآنش می گوید: «لقد ارسلنا رسلنا بالبینات و انزلنا معهم الکتاب و المیزان لیقوم‏ الناس بالقسط »  پیامبران را فرستادیم برای اقامه قسط و عدل.(حدید، 25)   اسلام ظاهر گرای مناسکی به عنوان جاده صاف کن سرمایه داری که مومنان را به رساله عملیه حواله می دهد، بیش از همه از اسلام خمینی می ترسد که می گفت:« اینها لغت «انبیا» را نمی‌دانند چیست. خیال می‌کنند که انبیا آمده‌اند مسئله بگویند، تمام.  خدای تبارک و تعالی می فرماید: انبیا را ما فرستادیم لیقوم‏ الناس بالقسط   غایت این است که مردم قیام به قسط بکنند، عدالت اجتماعی در بین مردم باشد، ظلمها از بین برود، ستمگریها از بین برود، ضعفا به آنها رسیدگی بشود، قیام به قسط بشود.»(صحیفه امام، 15، 213)

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 7 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیره: 1)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/2/23 - 17:47 |     15     3     |
این هانیاز به احمدی نزاد دارن.

ناشناس
| 1396/2/24 - 14:30 |     3     1    
پاسخ: همین کارگران معدن میگویند در دولت احمدی نژاد هشت سال بیمه ما را ندادند . قاقول خودتان هستید مردم نه به شما رای دادند ونه رای میدهند در ضمن خس وخاشاک خودتی نه مردم
ناشناس
| 1396/2/25 - 02:04 |     3     0    
پاسخ: دکتر احمدی نژاد خس و خاشاک را به مردم نگفته بود بلکه به اونهایی که در خارج از کشور تجهیز شده بودن و به دنبال ضربه زدن به کشور بودن گفته بود و نمونه هایی رو هم دیدم که در عاشورا با امام حسین و عزادرای ها چه کار کردند بیشترشان منافقین و فریبخوردگان بودند . درود بر احمدی

مسعود
| 1396/2/23 - 19:12 |     3     0     |
افسوس که عدالت،تنهاجایی که انتظاربودوتلاش امام ره وشهیدان وازبزرگترین اهداف آنهابود درایران که کانون اسلام وتشیع است کمرنگ وبی رمق شده است.

0ره

ناشناس
| 1396/2/23 - 19:58 |     2     0     |
مشهدی جان میخوای چی رو به چی بچسبونی ؟

ناشناس
| 1396/2/24 - 11:15 |     0     0     |
خیلی زیبا و دقیق بود


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ها  
  عاقبت ظلم بزرگ در حق ملت با حذف احمدی نژاد؛ سقوط تاریخی مهندسان انتخابات / روحانی رئیس دولت دوازدهم شد!
  آقای پناهیان! از «گندم ری» که هیچ، از «جو ری» هم نخوردید!
  فیلم/ پیش بینی جالب مهندس رحیم مشایی در اسفندماه 95 درباره نتیجه انتخابات 96
  دکتر احمدی نژاد و حمید بقایی رای خود را در صندوق انداختند + فیلم و تصاویر
  خداحافظ حزب‌ اللّه!
  سخنی با خواهران وبرادرانمان در ستاد آقای رییسی / همانقدر که با مهندسان این فاجعه بزرگ نسبت و دوستی نداریم، شما را مثل جان دوست داریم
  تحلیل و بررسی تناقض‌های حضور ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم / انقلابی که قرار بود صادر شود از دروازه های تهران هم فراتر نمی رود!
  آشنایی با ققنوس اصولگرایی/ سرداران بصیرت شکست تاریخی شان را چگونه تفسیر می کنند؟!
  دکتر احمدی نژاد: تغییر وضع موجود و ورود به یک نظم جدید، مطالبه عمومی در سطح جهان است / دوره ترامپ آخرین دوره است / انرژی های متراکم اجتماعی ، یکباره آزاد می شود / امام زمان (عج) و حضرت مسیح (ع) با هم می آیند / دولت ها به مردم آزادی می دهند یا خدا مردم را آزاد خلق کرده است؟ / دولت ها آزادی را محدود می کنند و سپس بر سر محدوده آزادی به مباحثه می پردازند!
  نابغه اصولگرایی: یک نهاد خاص از ابتدای انتخابات تا روز آخر به نفع ابراهیم رئیسی نظر سازی می کرد!
  نتایج حذف دکتر احمدی نژاد / آقای جنتی! حق الناس با توبه رفع نمی شود
  علی اکبر جوانفکر: با آن همه یال و کوپال ارضی و سماوی اندازه چوب خشک هم نبودید!
  پوسیدن لاشه اصولگرایی به لطف شورای نگهبان / روحانی الیگارشی سوم را بازسازی می کند
  معجون استحماری اصولگرایی / هیچ ستونی قادر به تحمل این حجم عظیم از تناقض نیست
  یادداشت مهندس اسفندیار رحیم مشایی/ کهنه سخنی تازه
  نامزدهای شکست خورده اصولگرا! حواستان باشد که این آزمایش شما بود نه آزمایش مردم، مبادا بگویید مردم اهل کوفه هستند! / فکر می کردید مردم در تقلا برای اقتصاد بهتر هستند اما مردم به دنبال قدرت گرفتن بیشتر هستند
  نتایج رسمی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور + اسامی
  شکست سنگین لیست اصولگرایان و پیروزی قاطع اصلاح طلبان در انتخابات شورای شهر / اخراج دسته جمعی از بهشت!
  عکس/ متنی که به همراه برگه رای به صندوق انداخته شد
  تصاویر/ رای حمید بقایی به نام نامی دکتر محمود احمدی نژاد
  دکتر احمدی نژاد: آمریکا احساس ضرورت کند، تمام گسلهای فرهنگی و تاریخی اروپا را فعال خواهد کرد
  فیلم/ پاسخ قاطع دکتر احمدی نژاد به دروغ های تکراری حسن روحانی
  فیلم/ آقا فرمودند من تنهام کسی باهام نیست ...
  مهندس ثمره هاشمی: بعضی که با دروغ و افترا دنبال جمع کردن رای مردم هستند چگونه میخواهند خدمت کنند؟/ ظلم آثار خواهد داشت/ میزان عدالت خداوند برپاست + فیلم و متن کامل
  فیلم/ دکتر احمدی نژاد: کجا باید بزنیم؟!
  سخنی با حزب الله؛ به همه آنچه گذشت فکر کنید
  باوجود افزایش 10 میلیونی واجدان شرایط، رکورد تاریخی دکتر احمدی نژاد با 24527516 رای دست نخورده ماند
  فیلم/ واکنش دکتر احمدی نژاد به اصرار خبرنگار صدا و سیما برای انجام مصاحبه / مردم: آقای دکتر منتظریم...
  چند کلمه پیرامون «افشاگری» و نحوه اهدای کاپ اخلاق به رئیسی / چه کسی تو سری خور بودن را به اسم اخلاق و تقوا به عنوان تربیت اصلی حزب‌اللهی‌ها جا انداخت؟!
  فیلم/ موسوی طهرانی: رفقای حزب اللهی چرا از رای آوردن روحانی ناراحت می شوید؟!
 
 
چند کلمه پیرامون «افشاگری» و نحوه اهدای کاپ اخلاق به رئیسی / چه کسی تو سری خور بودن را به اسم اخلاق و تقوا به عنوان تربیت اصلی حزب‌اللهی‌ها جا انداخت؟!
چند کلمه پیرامون «افشاگری» و نحوه اهدای کاپ اخلاق به رئیسی / چه کسی تو سری خور بودن را به اسم اخلاق و تقوا به عنوان تربیت اصلی حزب‌اللهی‌ها جا انداخت؟!
 
نگاهی به مدال های افتخاری که زیر پرچم احمدی نژاد به سینه اصولگرایان چسبید / انتخابات انتگرال گیری از جامعه است نه مشتق گیری از مردم!
نگاهی به مدال های افتخاری که زیر پرچم احمدی نژاد به سینه اصولگرایان چسبید / انتخابات انتگرال گیری از جامعه است نه مشتق گیری از مردم!
 
انتخابات 96 صحنه رقابت تاکتیکی میان دو تجدیدنظر طلب / راستی ها با برخورداری از منابع قدرت غیر جمهوریتی، حیات و مماتشان در گرو پیروزی یا شکست در انتخابات نیست
انتخابات 96 صحنه رقابت تاکتیکی میان دو تجدیدنظر طلب / راستی ها با برخورداری از منابع قدرت غیر جمهوریتی، حیات و مماتشان در گرو پیروزی یا شکست در انتخابات نیست
مشکل امر سیاسی را در امر اجتماعی جست و جو نکنیم
مشکل امر سیاسی را در امر اجتماعی جست و جو نکنیم
 
نتایج حذف دکتر احمدی نژاد / آقای جنتی! حق الناس با توبه رفع نمی شود
نتایج حذف دکتر احمدی نژاد / آقای جنتی! حق الناس با توبه رفع نمی شود
 
معجون استحماری اصولگرایی / هیچ ستونی قادر به تحمل این حجم عظیم از تناقض نیست
معجون استحماری اصولگرایی / هیچ ستونی قادر به تحمل این حجم عظیم از تناقض نیست
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار