آرشیو   |  درباره ما   |  دریافت اپلیکیشن اندروید دولت بهار   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها   |  نسخه تلکس   |  گیشه مطبوعات   |  حمایت از دولت بهار  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * فرزند ایران (خاطرات)    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
جمعه، 29 دی 1396 - 03:29   
  تازه ها:  
   آخرین مطالب  
  آل‌سعود حقوق بشر را در یمن سَر برید/حکایت رنج‌های بی‌پایان
  تصاویر/ دیدار تیم های ذوب آهن وصنعت نفت
  بیت المقدس به عنوان پایتخت ابدی فلسطین اعلام شود
  روسیه، آمریکا را به افشای اطلاعات بانکی دیپلماتهای خود متهم کرد
  ناباورانه حتی نتوانستیم به پیکرهای دریانوردان سانچی دست یابیم
  کره شمالی در حال آزمایش نسل جدید زیردریایی بالستیک است
  ترامپ: دموکرات ها می خواهند دولت را تعطیل کنند
  تصاویر/ دیدار تیم های پرسپولیس تهران و گسترش فولاد تبریز
  ماکرون: خواهان کاهش فعالیت موشکی و نفوذ منطقه ای ایران هستیم
  نشت گاز در یک منزل مسکونی سبب ایجاد صدای مهیبی در گیلانغرب شد
  مربی ترکیه‌ای در راه تبریز/ سلام آرتور سالام به تراکتوری‌ها
  واشنگتن از سفر آتی تیلرسون به اروپا با موضوع ایران خبر داد
  رای انضباطی دیدار تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران اعلام شد
  عکس/ تفاوت صلاحیت‌دارها و بی‌صلاحیت‌ها در عمل به دستورات قرآن کریم
  رژیم صهیونیستی از اردن رسما عذرخواهی کرد
  ۱۵ تیم برتر آسیا در رنکینگ جدید فیفا
  ترامپ مجاز به نگاه داشتن نیروهای نظامی آمریکا در سوریه نیست
  جنجال «تعویق» یا «عدم تعویق» انتخابات عراق به شنبه موکول شد
  کرمان روی نوار زلزله
  کشته شدن ۴ نظامی سعودی به دست تک‎تیراندازان یمن
  خوابیدن پس از غذا مهم‌ترین دلیل رفلاکس معده
  سنای آمریکا هم تمدید قانون جاسوسی از مظنونان «تروریسم» را تصویب کرد
  یوسی کوهن؛ از ترور سَرمهندس حماس تا استخدام سیستماتیک «پرستو»
  مقابله با ایران شرط عربستان و امارات برای حمایت از علاوی
  عکس/ پرواز یک گاو بر اثر طوفان در آلمان!
  جلسه شورای امنیت با موضوع منع اشاعه
  جدول لیگ برتر در پایان روز نخست از هفته بیستم
  کریمی: مقابل پرسپولیس فشار شب اول قبر را دیدیم
  نشست نمایندگان طالبان و کابل در اسلام‌آباد
  اولین تمرین طارمی در تیم الغرافه قطر + عکس
- اندازه متن: + -  کد خبر: 449008صفحه نخست » خبردوسه شنبه، 23 آبان 1396 - 10:00
وکیل بقایی ایرادهای شکلی پرونده را تشریح کرد / ایرادها رفع نشود، در دادگاه حضور نمی یابیم
وکیل بقایی ایرادهای شکلی پرونده را تشریح کرد / ایرادها رفع نشود، در دادگاه حضور نمی یابیمدولت بهار: به قید فوریت و دستور قاطع نسبت به رفع نقایص عدیده موجود در پرونده اقدام فرمایید تا امکان ورود به ماهیت دعوی و بالتبع دفاع اینجانبان و موکل فراهم گردد و در غیر اینصورت موکل اینجانب آقای حمید بقایی تا رفع تمامی ایرادات شکلی و قرارگرفتن پرونده در مسیر قانونی و حقوقی از حضور در دادگاه و دفاع از اتهامات (اگرچه بی اساس و فاقد سند و مدرک هستند) خودداری می نماید.
  

دولت بهار/ متن کامل نامه سید عادل حیدری، وکیل حمید بقایی به قاضی حیدری را در ادامه می خوانید:

بسمه تعالی

ریاست محترم شعبه 1057 احکام کیفری 2 تهران

سلام علیکم

پیرو مکاتبات قبلی طی لوایح تقدیمی ودفاعیات شفاهی درجلسات رسیدگی گذشته موکداً و مکرراً ایرادات شکلی پرونده که قطعاً عدم رفع آنها مانع ورود به ماهیت دعوی و تخلف ازقوانین آمره می باشد ذیلا به اختصار تقدیم حضور گردیده، انتظاردارد به قید فوریت و دستور قاطع نسبت به رفع نقایص عدیده موجود در پرونده اقدام فرمایید تا امکان ورود به ماهیت دعوی و بالتبع دفاع اینجانبان و موکل فراهم گردد و در غیر اینصورت موکل اینجانب آقای حمید بقایی تا رفع تمامی ایرادات شکلی و قرارگرفتن پرونده در مسیر قانونی و حقوقی از حضور در دادگاه و دفاع  از اتهامات (اگرچه بی اساس و فاقد سند و مدرک هستند) خودداری می تماید. و اتخاذ تصمیم درخصوص ایرادات شکلی مبنای ادامه حضور و دفاعیات خواهد بود.

ایرادات شکلی به شرح ذیل مجددا و به اختصار به استحضار می رسد:

1-عدم توجه به اینکه نهاد ریاست جمهوری نمیتواند شاکی نهاد قبل از خودش و همزمان مرجع تشخیص و  استعلام باشد و اصل شکایت مردود است.

2-فقدان عنوان ضابط قضایی درزمان دستگیری وانجام تحقیقات اولیه توسط سازمان اطلاعات سپاه براساس قانون آیین دادرسی کیفری سابق ودرنتیجه فقدان اعتبار قضایی و قانونی گزارشات تهیه شده توسط سازمان مزبور که می بایست تمامی گزارشات مذبور بدلیل نداشتن ارزش قضایی ازپرونده خارج والنهایه اتهامات انتسابی مستند به این گزارشات  ازعداد اتهامات خارج و یا تحقیقات مجددا در قالب قانون انجام شود.

3-عدم اخذ آخرین دفاع برخلاف صریح ماده 262 قانون آیین دادرسی کیفری که این امر موجبات عدم امکان رسیدگی در دادگاه را به جد فراهم می نماید و پرونده ازاین حیث به شدت دچار نقص است.

4-1تخلف صریح بازپرس محترم ازماده155 قانون آیین دادرسی کیفری مبنی بر تکلیف بازپرس به تعیین دقیق موضوع مورد کارشناسی برای کارشناس رسمی دادگستری .دراین فقره بازپرس در قرار صادره به کارشناسان دستور بررسی واعلام نظرنسبت به شکایت علیه موکل را داده است! که این امر خلاف صریح قانون و منطق حقوقی است.

2-4.عدم استماع توضیحات و دفاعیات موکل و وکلای ایشان توسط کارشناسان دادگستری علی رغم اعلام آمادگی اینجانبان طی لوایح تقدیمی جهت برگزاری نشست با کارشناسان ، که در نتیجه نظریه کارشناسی آنقدر مملوازایرادات می باشد که حتی در جمع و تفریق اعداد نیز دچارمشکل است.

3-4عدم انجام تکلیف قانونی مندرج در ماده161 آیین دادرسی کیفری توسط بازپرس مبنی برابلاغ نظره کارشناسی به تمامی اصحاب دعوی ورسیدگی به اعتراض ایشان ودر نتیجه سلب امکان دفاع وارایه توضیحات توسط وکلای مدافع و متهمین پرونده.

4-4 عدم توجه بازپرس به اعتراض و ایراد اینجانبان به نظریه کارشناسی که بسیار مهم وغیر قابل استفاده قضایی است و عدم اخذ نظریه تکمیلی درخواستی.بنابراین درفرایند صدور قرار ارجاع به نظر کارشناس ، انجام کارشناسی ،ابلاغ ،رسیدگی به درخواست رفع نقص و ارایه نظریه تکمیلی صرفنظر ازاینکه در نظریه مذکور هیچ اظهار نظری مبنی بر عدم رعایت ضوابط قانونی توسط موکل وجود ندارد ودر عموم موارد نظر به عدم تخلف یا عدم امکان اظهارنظر کارشناسی است،مع الوصف به نظر میرسد این نظریه که حتی عملیات جمع و تفریق درآن صحیح انجام نشده است نمی تواند مستند تصمیم قضایی قرار گیرد.

5-ذکر عنوان کلی تبانی در معاملات دولتی در کیفرخواست و بدون تعیین افراد تبانی کننده دراین معاملات، چرا که عقلاً و منطقا امکان ارتکاب تبانی توسط یک نفر وجود ندارد و تبانی باید بین چند نفر اتفاق افتاده باشد.دراین کیفرخواست آقای بقایی متهم وازهمه جالبتر اینکه مشخص ننموده اند که در کدام قرارداد یا معامله دولتی ودر چه تاریخی و به چه میزان و.....این تبانی ادعایی اتفاق افتاده است.

6-تخلف ازاصل140 قانون  دایر بر اطلاع مجلس ازروند رسیدگی که مستلزم علنی بودن دادگاه است.

7-تخلف ازاصل 165 قانون  ماده 325 آیین دادرسی کیفری دایر بر علنی بودن دادگاه.

8-عدم انجام استعلامات لازمه ازمراجع ذیصلاح و مراجع قانونی تشخیص در خصوص :

1-8 عدم استماع شخصی و حقیقی بودن یا حقوقی بودن حساب بانکی مربوط به دانشگاه بین المللی ایرانیان و استعلام از فرایند واریز مبلغ 16 میلیارد تومان به حساب مذکور واینکه چک مذکور در وجه شخص بوده یا دانشگاه ودر صورت حقوقی بودن چک چگونه ممکن است به حساب حقیقی واریز گردد!؟ این در حالی است که حساب مذکور به تصریح و تاکید بانک متعلق به دانشگاه بین المللی ایرانیان بوده و حساب غیر شخصی است.

2-8عدم احضار،استعلام، تحقیق و .... از مباشرت پرداخت کمک 3 میلیارد تومانی به موسسه خانه ایرانیان آقای ذوالفقاری و عدم انجام استعلامات لازم در خصوص قانونی بودن اقدامات مباشر با وجود مصوبه هیت دولت و در نهایت  انتساب اتهام  به آقای بقایی که صرفاً به ایشان (مباشر) تفویض اختیار نموده است، اگرچه تمامی اقدامات مباشر قانونی و براساس مصوبه دولت در چهارچوب مقررات مالی،اداری وبا نظارت و تایید ذیحسابی نهاد ریاست جمهوری بوده است.

دراین فقره اصل شخصی بودن جرم و مجازات به شدت نقض شده و تحقیقات کاملا ناقص و به عبارتی دراین بخش فقد تحقیقات  به وضوح حادث شده است.

4-8 عدم انجام استعلامات درخصوص ادعای جعلی بودن مصوبات هیت دولت ازمراجع ذیصلاح و امضا کننده مصوبات و دبیر وقت هیت دولت و دبیرخانه هیت دولت.

5-8عدم انجام تحقیقات لازم درخصوص ذی سمت بودن مسولین حاضر صندوق شهیدان رجایی و باهنر و با وجود تعویض غیر قانونی هیت امنا صندوق مذکور،عدم استعلام ازریس جمهور وقت مبنی بر صدور دستور ، عدم استعلام ازسازمان ثبت شرکتها دیوان محاسبات کشور در خصوص دولتی بودن یا نبودن صندوق وازهمه مهمتر عدم تعیین تکلیف اینکه اختلاس مورد ادعا در فرایند تصویب و پرداخت وجه به صندوق بوده یا مدعی اند که فرایند اختلاس در صندوق و پس از دریافت وجه از دولت بوده است.

6-8انجام تمامی استعلامات مربوط به صندوق مذکور-مصوبات هیت دولت و.... از خود شاکی که بگونه ای که شاکی خود مرجع استعلام قرارگرفته است وهم مرجع تشخیص!!!

8-8 عدم وجود مدارک مثبته به نفع موکل درپرونده ازجمله دو فقره مکاتبات اینجانب (وکیل) درمورد بند 2 کیفرخواست و مکاتبات ذیحساب قانونی نهاد ریاست جمهوری در دوره آقای بقایی در مورد 1.3.5.6.7 کیفرخواست.

موارد و مصادیق معروضه فوق موید وجود ایرادات شکلی اساسی و فراوان در فرایند رسیدگی دادسرا و صدور کیفرخواست علیه آقای حمید بقایی بوده و عدم توجه به این ایرادات اساسی و ورود به ماهیت دعوی قبل از تعیین تکلیف و اتخاذ تصمیم صریح دراین خصوص این شایبه را در اذهان عمومی و موکل ایجاد مینماید که تحقیقات جهت داربوده و تحقیقات هدایت شده ناقص که می بایست دردادگاه به عنوان رفع نقص رسیدگی به دادسرا عودت می گردید باعدم توجه مواجه واین رسیدگی جهت دارحتمالی ادامه دار است.

لذا ازریاست محترم دادگاه درخواست توجه ویژه به ایرادات شکلی مذکور رسیدگی و اتخاذ تصمیم  صریح نسبت به آنها را داشته تا پس ازرفع نقایص امکان ورود به ماهیت دعوی فراهم گردد.
مستدعی است پس از رفع نواقص عدیده فوق و وصول پاسخ کلیه استعلامات انجام شده که قطعاً موارد جدیدی را به پرونده اضافه خواهد نمود،پرونده قبل ازرسیدگی به جهت اطلاع از موارد رفع نقص شده جهت مطالعه در اختیار اینجانبان قرار گیرد تا پس از مطالعه امکان تدارک دفاع فراهم گردد.

باتجدید احترام سید عادل حیدری

وکیل آقای حمید بقایی

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 10 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 0، غیره: 3)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
محسن
| 1396/8/23 - 11:07 |     54     0     |
متاسفانه هرچه بیشتر نگاه میکنم بیشتر به این نتیجه می رسم که کشور ما در آخرین قدمهای راهیه که شوروی طی کرد, آقای لاریجانی خدا بدادتان برسد

ناشناس
| 1396/8/23 - 11:10 |     6     10     |
نری،میبرنت!!....

بچه دهاتی
| 1396/8/23 - 15:47 |     4     1    
پاسخ: مرگ حق است ؛ اما نه به دست خود آدم
مظلوم بودن عار نیست ؛ ظلم عار است ...

ذوالفقاری
| 1396/8/24 - 10:30 |     0     0    
پاسخ: باسلام وارادت , ضمن عرض تسلیت بمناسبت درگذشت تعدادی از هموطنانمان ,
اینکه , نری, میبرنت , درست است همچنان که دوبار برده اندو اگر نیاز باشد باز هم میبرند و انسان قانونگریز , محتاج چنین برخوردی میباشد .
اینکه ,مظلوم بودن عار نیست ,ظلم عار است , هم درست است ولی پیدا کردن مصداق یا مصادیق آن سخت است و باید دانست , انسان قانونگرا , مظلوم است چرا که ریسک میکند و فقط قانون بر او حاکم است و راه دیگری ندارد . چرا که ممکن است به حق خود برسد و ممکن است, نرسد .
حالا باید از عزیزان که ادعای عدالت گرائی را دارند , پرسید , مگر عدالت , رعایت قانون نیست؟ , پس بفرمائید که عدم حضور شما در دادگاه , مطابق کدام قانون است ؟ شاید سناریو جدید باشد . که از این بزرگواران بعید نیست , والله,تالله خانه خاله هم اینچنین نیست, همگان مخصوصا متهمین فرهیخته وبالاخص وکلای گرامی ایشان , بخوبی میدانند که نباید دادگاه , به ساز آنان برقصد و منتظر حضور آنان بماند بلکه به استناد همین لایحه , حکم را غیابی صادر میکند. خدا لعنت کند شیطان و شیاطین انسی و جنی را, که, تکبر و غرور سرورانم , اجازه نداد, گره با دست باز شود نه با دندان , خدا عاقبت همه را ختم بخیر فرماید .
سلامت و موفق باشید و باشند - التماس دعامردمی نژاد
| 1396/8/23 - 12:12 |     9     0     |
خواهشا این مطالب را سانسور نکنید

اینها نه توهین هست و نه کینه
من مملکت رادوست داریم و پیرو ولی فقیه. آیا انتقاد نمی توانیم بکنیم؟
ما میگیم دو برادر اصلا محترم و کاملا شجاع، سال هاست که از سه قوه مملکت دو قوه را در اختیار دارند.

متاسفانه این موارد به ضرر کشور و باعث سو استفاده متعدد معاندین نظام شده و اتهامات زیادی به خاطر این دو عزیز بر کشور روا می دارند هرچند غلط

به نفع نظامه که این عزیزان عرصه را برای سایر سلایق باز کنند و به این شاعبه ها پایان دهند.

باور کنید دو داداش در دو قوه مملکت اون هم سال های متمادی پسندیده نیست و بیش از پیش زمینه سو تفاهم را در مملکت زیاد می کند

یادم هست که سال ها قبل آقای حداد عادل گفتند چون آقای احمدی نژاد دولت جدیدی را راه اندازی کرده اند بهتره بنده کاندیدای ریاست مجلس نشوم و احساس می کنم فرد جدیدی بیاید ..

ذوالفقاری
| 1396/8/24 - 11:26 |     0     0    
پاسخ: با سلام و ارادت , ضمن عرض تسلیت بمناسبت درگذشت تعدادی از هموطنانمان,
برادر عزیزم جناب آقای مردمی نزاد ,
اولا در این مملکت الحمدلله , آزادی بیان در حدی است که شخص مقام معظم رهبری هم اجازه انتقاد از خودشان را داده اند اگر چه در قانون اجازه آن داده شده است و تا کنون , فردی به این دلیل, مورد مواخذه قرار نگرفته است.لکن انتقاد با کف توهین , فاصله کمی دارد که تشخیص آن دشوار میباشد ولی نظر آن بزرگوار , انتقاد و قابل تقدیر و تشکر است
ثانیا اشکال اساسی در این است که متاسفانه , افراد را معصوم میپنداریم و از آنها در این حد توقع داریم که این طرز تفکر باید اصلاح شود ,
ثالثا یکی از ایرادات وارده به اظهارات دلسوزانه جنابعالی , اینستکه ,طبق قانون, یک برادر توسط یک مقام برای 8 سال میتواند مسئولیت داشته باشد که هنوز این مدت خاتمه پیدا نکرده و دیگری هم توسط نمایندگان ملت انتخاب میشود که بعلت عدم وجود همسنگ , این انتصاب تمدید میشود .
رابعا تجربه نشان میدهد که بالاخره , ارتباط مسئولین هر چه عمیقتر باشد , در حل مشکلات موثرتراست اگر چه ضرر هم دارد ولی این مورد , نفعش بیشتر از ضررش است چرا که , توسط یک مقام انتخاب نمیشوند و مسئولیتها در یک راستا نیست .
رابعا فرمایش برادر عزیزم جناب آقای حداد عادل را خیلی جدی نگیرید, چرا که .................
سلامت و موفق باشیدو باشند - التماس دعا


رضا نص
| 1396/8/24 - 20:05 |     0     0     |
ایرادات هیچکدام وارد نیست


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ها  
  دیدار جمعی از فعالین فرهنگی و اجتماعی و بزرگان طوایف کرد غرب کشور با دکتر احمدی نژاد + تصاویر
  قرص های بی نام و نشان در اوین!
  چین به آینده ایران خوشبین نیست
  دکتر احمدی نژاد: کسانی که قدرت ملت ها را دست کم می گیرند، جز ننگ بد نامی از خود به جا نمی گذارند
  دکتر احمدی نژاد: امیرکبیر از دل ملت بود
  وزارت بهداشت: تیم پزشکی آیت الله شاهرودی باید پاسخگو باشد
  حضور دکتر احمدی نژاد، مهندس رحیم مشایی و حمید بقایی در مراسم ترحیم حاج احمد افشاری پدر بزرگوار جاوید الاثر مجید افشاری + فیلم و تصاویر
  یادداشت علی اکبر جوانفکر درباره جان باختن بازداشتی ها/ اقناع!
  تحلیل دکتر سعید زیباکلام از اعتراضات اخیر/ نوک پیکان به سمت دولت روحانی بود که با مهندسی تجمعات به حاشیه رفت
  ضرغامی: اگر این جملات را به جای رئیس‌جمهور فعلی، رئیس جمهور قبلی می‌گفت چه می شد؟! + پاسخ کمال رستمعلی
  وکیل حمید بقایی: به حکم دادگاه اعتراض کردیم
  چین، آلمان، ایتالیا و کره‌جنوبی هم سنگ‌پا به ایران فرستادند! + جدول
  یادداشت دکتر حسین علیپور/ پدرخوانده رفت، زنده باد مردم!
  دولت حسن روحانی چه بلایی بر سر مسکن آورد؟ + نمودار
  حسن روحانی تدریس خارج فقه را آغاز کرد
  سئوال مهم علی اکبر جوانفکر از حسن روحانی
  بازنشر/ ناگفته های پدر شهید احمدی روشن : به چشم ملت نگاه می کنند و دروغ می گویند/ می خواستند از شهدای هسته ای سوءاستفاده کنند
  واکنش یک اقتصاددان به اظهارات عجیب معاون اول روحانی
  پیام همدردی دکتر احمدی نژاد با مصیبت دیدگان حادثه نفتکش سانچی
  یادداشت مهندس اسفندیار رحیم مشایی به مناسبت ۲۶ دی
  اقتصاد ایران در مرداد 92 انتهای دره بود یا مرداد 96 ؟
  ۱۰۰ مسئله اصلی ایران براساس پژوهش «آینده‌پژوهی ایران ۱۳۹۶» + دانلود فایل
  یک خبر واقعا خوب/ منع سه قوه از دریافت سود سپرده!
  زیباکلام: متدینین هم به صداوسیما پشت کرده‌اند
  تجمع خانواده های مفقودین نفتکش در ساختمان شرکت ملی نفتکش/انتقاد از بی تفاوتی وزارت امور خارجه
  مصوبه جدید دولت روحانی: موجودات زنده تغییر شکل یافته ژنتیکی بخورید! + عکس
  کشتی نفتکش سانچی به طور کامل غرق شد/ فوت همه پرسنل + فیلم و تصاویر و اسامی 32 سرنشین و خدمه نفتکش
  یادداشت علی اکبر جوانفکر/ قانون در قانون!
  فیلم/ درحاشیه مراسم ترحیم/ آقای احمدی نژاد مردم از تو راضی اند
  امروز چه خواهد شد؟
 
 
هشدار علی اکبر جوانفکر نسبت به برخورد خشن با جوانان انقلابی
هشدار علی اکبر جوانفکر نسبت به برخورد خشن با جوانان انقلابی
 
پاسخ مدیر مسئول دولت بهار به مدیرمسئول خبرگزاری قوه قضائیه
پاسخ مدیر مسئول دولت بهار به مدیرمسئول خبرگزاری قوه قضائیه
 
متن نامه 6 عضو هیات دولت دهم به سید ابراهیم رئیسی، دادستان وقت کشور درباره بابک زنجانی
متن نامه 6 عضو هیات دولت دهم به سید ابراهیم رئیسی، دادستان وقت کشور درباره بابک زنجانی
یادداشت محمدجعفر بهداد/ احمدی نژاد و برهم زدن محاسبات ستمگران
یادداشت محمدجعفر بهداد/ احمدی نژاد و برهم زدن محاسبات ستمگران
 
ضرب الاجل ۴۸ ساعته دکتر احمدی نژاد به رئیس دستگاه قضایی + فیلم
ضرب الاجل ۴۸ ساعته دکتر احمدی نژاد به رئیس دستگاه قضایی + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار