آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 2 مرداد 1398 - 11:52   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 450140صفحه نخست » خبردویکشنبه، 28 آبان 1396 - 16:55
اطلاعیه بقایی، جوانفکر و خراسانی درباره حوادث دیشب و هتک حرمت حرم حضرت عبدالعظیم(ع) توسط لباس شخصی ها/ بست نشینی تا فراهم شدن شرایط مقتضی متوقف شد
اطلاعیه بقایی، جوانفکر و خراسانی درباره حوادث دیشب و هتک حرمت حرم حضرت عبدالعظیم(ع) توسط لباس شخصی ها/ بست نشینی تا فراهم شدن شرایط مقتضی متوقف شددولت بهار: از آنجا که حفظ حرمت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) و دو امام زاده مطهر دیگر ، برای ما یک امر بسیار مهم و ضروری است و عمیقا نگران هتک حیثیت مردم و زایران حرم مطهر آن حضرت از سوی عناصر جاهل، هتاک و برخوردار از یک حاشیه امن و مصون از هرگونه پیگرد هستیم، تصمیم بر آن گرفتیم تا فراهم شدن شرایط مقتضی، بست نشینی در این مکان شریف را به طور موقت متوقف نماییم.
  

به گزارش دولت بهار، متن اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود خدا بر مردم عزیز و سرفراز ایران و همه آزادیخواهان، عدالت طلبان و موحدان

أَ فَمَن أَسَسَ بُنیانَهُ عَلى‌ تَقوى‌ مِنَ اللَهِ وَ رِضوانٍ خَیرٌ أَم مَن أَسَسَ بُنیانَهُ عَلى‌ شَفا جُرُفٍ هارٍ فَانهارَ بِهِ فِی نارِ جَهَنَمَ وَ اللَهُ لا یَهدِی القَومَ الظَالِمِینَ (توبه 109)

آیا کسى‌که بنیان کار خود را بر پایه‌ى تقوا و رضاى الهى قرار داده بهتر است، یا کسى‌که بنیان کار خویش را بر لبه‌ى پرتگاهى سست و فروریختنى نهاده که او را در آتشِ دوزخ مى‌اندازد؟ خداوند هیچ قوم ستمگری را هدایت نمى‌کند.

با بسته شدن همه راههای ممکن برای تظلم خواهی و رفع ظلم و بی عدالتی، به حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) که زیارتش با زیارت مضجع شریف امام حسین (ع) برابر دانسته شده است، پناه آوردیم تا با استغاثه و توسل ، آن حضرت را واسطه ای برای گره گشایی از ظلم بزرگی قرار دهیم که دستگاه قضایی علیه دولت قبل و برخی از خادمان مردم و همکاران رئیس جمهور محترم سابق طراحی و اعمال کرده است.

در دومین شب از التجاء به سید الکریم ، متولیان حرم به صورت شفاهی خواستار پایان یافتن بست نشینی شدند و این درحالی بود که همزمان یک گروه از افراد لباس شخصی که از قبل سازماندهی شده بودند ، در بیرون از حرم به میهمانان حضرت جسارت روا داشتند.

شنبه شب گذشته، یعنی در چهارمین شب بست نشینی، معاون تولیت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) با ارسال نامه ای نسبت به احتمال وقوع برخوردهای فیزیکی از سوی برخی افراد فرصت طلب برای هتک حرمت حرم مطهر هشدار داد و با شانه خالی کردن از مسئولیت تولیت حرم ، عواقب ناشی از هرگونه حادثه احتمالی را نیز متوجه بست نشینان دانست.

اندکی پس از آن ، قرار ملاقات با مقام مزبور در دفتر کار ایشان واقع در حرم مطهر گذاشته شد که در میانه دیدار ، یک گروه سازماندهی شده از افراد لباس شخصی ، ضمن فیلمبرداری از مردم و کسانی که پیش از این مراتب حمایت خود را از درخواست بست نشینان اعلام کرده بودند، آنان را مورد حمله و ضرب و شتم قرار دادند که در نتیجه آن یکی از آنان مجروح گردید.

این رفتار غیرانسانی به روشنی از یک توطئه از پیش طراحی شده حکایت می کند و نشان می دهد که مهاجمان از هتک حرمت به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی و امام زاده حمزه و امام زاده طاهر (علیهم السلام) و جسارت به میهمانان پناه آورده به این اماکن شریف هیچ ابایی ندارند.

از آنجا که حفظ حرمت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) و دو امام زاده مطهر دیگر ، برای ما یک امر بسیار مهم و ضروری است و عمیقا نگران هتک حیثیت مردم و زایران حرم مطهر آن حضرت از سوی عناصر جاهل، هتاک و برخوردار از یک حاشیه امن و مصون از هرگونه پیگرد هستیم، تصمیم بر آن گرفتیم تا فراهم شدن شرایط مقتضی، بست نشینی در این مکان شریف را به طور موقت متوقف نماییم.

با اغتنام این فرصت، از همه عزیزانی که با حضور فراگیر و متعهدانه خود، ما را در این حرکت تظلم خواهانه مورد حمایت قرار دادند ، صمیمانه قدردانی می کنیم.

امیدواریم تا در گستره لطف و رحمت همیشه جاری خداوند متعال، راهی برای خاتمه یافتن روند ظلم و ستم دستگاه قضایی بر علیه مردم و بالاخص دولت قبل و خادمان مردم گشوده شود.(ان شاء الله)

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

حمید بقایی
علی اکبر جوانفکر
حبیب الله جزء خراسانی

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 14 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیره: 10)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
روستازاده
| 1396/8/28 - 17:18 |     3     4     |
اقایان جوان فکر وبقایی وخراسانی شما ها اصلا نا راحت نباشید پناه اوردید به امام زاده های بزرگوار واز انها رفع ظلم را درخواست کردید انشاالله خداوندنسل ظلم کنندگان و هتاکان به حرم وبی احترامی به زوار ران را از روی زمین بر دارد.

ناشناس
| 1396/8/28 - 17:58 |     5     2     |
... امیدواریم تا در گستره لطف و رحمت همیشه جاری خداوند متعال، راهی برای خاتمه یافتن روند ظلم و ستم دستگاه قضایی بر علیه مردم و بالاخص دولت قبل و خادمان مردم گشوده شود. ان شاء الله

با عرض سلام و درود و خدا قوت بر تمام آحاد و خلق الله عبادالله عدالت دوست و لعن شبانه روزی و لاینقطع در دنیا و آخرت بر مخالفان و معاندان احکام و تقدیرات عز و جل و کفار منش و مذهب و راهکار و صراط علی ع و ولی الهی و مکذبان رب الله اکبر

_ ضرب المثل های مفیدی وجود دارد مانند اینکه چون دری بسته گردد خداوند در دیگری خواهد گشود و اینکه هر آن که دندان دهد ، نان دهد که محتوی این کلام این است که اگر خداوند خالق همه عالم است ، خودش هم برای ختم ظلم و ستم از جمله ظلمات حاکم بر دستگاه .. اختصاصی فراهم شده توسط مردم انقلابی برای برادران قبیله خاص ، همچون عاقبت ننگین تمامی طاغوت و همپالان نفع پرستان و دنیا و قدرت و ثروت پرستان و در جهت اقامه احکام عدالت الهی و متعالی راه و راهکار و تقدیرات و نعمات اساسی تری متناسب با شعور و انتخابات و معادل با مطالبات عموم مردم و بندگان خودش ، با مراتب بهتری حتماً در حال تحکیم و تکامل و تحقق می باشد و ظلمات و تاریکی حاصل از ظلم و ستم ، به خواست و تقدیرات خداوند ، همیشه خیلی بهتر و کاملتر و دقیق تر و عالدلانه تر ، ظالم و ستمکار و کافران مکذب رب العالمین و مذهب علی ولی الهی را ، ذلیل تر و قوم و دوست داران و حامیان و شرکاء خواسته و ناخواسته و لشکر پوشالی آنها را نابود و ساقط و هلاک خواهد ساخت و مردم طالب محتوی حقیقی انقلاب جمهوری اسلامی ایران نیز و عبادالله غیر متظاهر و صادقون حقیقی نیز روز به روز و بیشتر و بهتر به انواع نعمات و مقدرات خداوند متعال و نسبت تلاش و ایثارگری مجاهدان حقیقی صراط الاستقامت وجه الله اکبر ، ساجد و شاکر خواهند گردید. انشاءالله

ناشناس
| 1396/8/29 - 03:54 |     4     2     |
ببین منحرف جان!! چطور یه روزی لباس شخصی خوب بود ولی حالا بد شدن؟

ناشناس
| 1396/8/29 - 19:42 |     1     1    
پاسخ: احسنت ولی بقول خودت اینها منحرف هستند و قبول نمیکنند


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار