آرشیو   |  درباره ما   |  دریافت اپلیکیشن اندروید دولت بهار   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها   |  نسخه تلکس   |  گیشه مطبوعات   |  حمایت از دولت بهار  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * فرزند ایران (خاطرات)    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 2 اسفند 1396 - 16:41   
  تازه ها:  
   آخرین مطالب  
  فیلم/ خراسانی: از همان پولی که روزنامه ایران گرفته، سازمان اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات، قوه قضائیه، نمایندگی ولی فقیه در سپاه و ... گرفته اند
  فیلم/ وکیل بقایی: اگر دادگاه علنی برگزار میشد، مطمئنا حکم برائت می گرفتیم
  فیلم/ اظهارات حبیب خراسانی قبل از ششمین جلسه دادگاه تجدیدنظر
  فیلم/ پاسخ حمید بقایی به انتقاد یکی از شهروندان/ همان شهروند: جانم را میدهم تا آدم بی گناه زندانی نشود
  فیلم/ اظهارات حمید بقایی پس از خروج از ششمین جلسه دادگاه تجدید نظر/ نظر حمید بقایی درباره حوادث پاسداران
  ارجاع طرح استیضاح «آخوندی» به کمیسیون عمران مجلس
  تصاویر/ جست‌وجوی پیکرهای جانباختگان سقوط هواپیما
  مهلت ثبت‌نام مجدد آزمون ارشد فردا پایان می‌یابد
  نخستین "ارز دیجیتال" ایران در راه است
  داعش آمریکا، انگلیس و روسیه را تهدید کرد
  قاسمپور: پرسپولیس بی‌ثباتی فوتبال ایران را نشان داد
  اعطای هرگونه تسهیلات به مقامات ممنوع شد
  ارائه تخفیفات بیمه‌‌ای به خبرنگاران سراسر کشور
  جلوگیری از ریزش موها با مواد غذایی
  عادل الجبیر: به دنبال ساخت نیروگاه هسته‌ای هستیم
  اعضای هیئت علمی و قضات از ممنوعیت افزایش حقوق مستثنی شدند
  تصاویر/ حضور خانواده های جانباختگان حادثه هواپیما در منطقه سی سخت
  لودریان: اوضاع سوریه رو به وخامت است!
  وزارت دفاع افغانستان اظهارات «لاوروف» را رد کرد
  توافق افغانستان و عربستان برای تبادل اطلاعات امنیتی
  دادگاه نظامی بحرین حکم اعدام ۶ جوان شیعه را تائید کرد
  هوای پایتخت همچنان سالم است
  رفع اختلال سامانه ثبت نام کارت هوشمند ملی از شنبه
  «نبیل رجب» به ۵ سال حبس محکوم شد
  پیام تسلیت دکتر احمدی نژاد در پی درگذشت پدر شهیدان عبوری
  حقوق مسئولان دستگاه‌‌های اجرایی و نمایندگان در سال 97 افزایش نمی‌یابد
  لغو تعطیلی پنجشنبه های مدارس خوزستان
  حمایت ۵۰۰ هزار دلاری هالیوودی‌ها از کمپین کنترل سلاح
  تمام بنزین سوپر کشور، وارداتی است
  استیضاح "آخوندی" را به دلیل "عملکرد ضعیف" پیگیری می‌کنیم
- اندازه متن: + -  کد خبر: 451693صفحه نخست » دیدگاهیکشنبه، 5 آذر 1396 - 09:14
حکمت مقاومت بقایی
حکمت مقاومت بقاییمحسن فنی
  

همواره حمایت احمدی نژاد از مشایی و بقایی مورد انتقاد عدۀ کثیری از علاقه مندان به احمدی نژاد بوده و این روزها نیز جهت گیری ها و موضع گیری های احمدی نژاد علیه دستگاه قضایی باعث شده این انتقاد ها از سر گرفته شود.

انتقادهایی از این جنس که اصلاً مشایی و بقایی اگر معصوم هم بودند احمدی نژاد برای حفظ هوادارانش هم که شده و برای کاهش حاشیه ها میبایست آنها را کنار میگذاشت.

یا اینکه احمدی نژاد نمیبایست اعتبار و آبرویی که به برکت رأی مردم و حمایت رهبری از ایشان به دست آورده بود را خرج مشایی و یا بقایی میکرد و میبایست این اعتبار و آبرو خرج انقلاب و رهبری میشد.

برای پاسخ به این گونه انتقادات بسیار لازم و ضروری است که علت هجمه ها و فشارهای وارد آمده به احمدی نژاد را به طور صحیح متوجه شویم و سپس سایز توطئه و بعد از آن پیامدهای توطئه علیه وی را به خوبی درک کنیم.

در خصوص علت هجمه و فشارهای وارد آمده به احمدی نژاد میبایست به سخنانِ شیمون پرز رئیس وقت رژیم غاصب صهیونیستی رجوع کنیم تا ببینیم وی با چه صراحتی از اینکه احمدی نژاد بعنوان یک "قهرمان" در دنیا مطرح شده است به ستوه آمده و اعلام میکند که باید کاری کنیم که "بودن با احمدی نژاد به ننگ" تبدیل شود !

در حقیقت احمدی نژاد با تشکیل یک دولت مقتدر و مردمی که پیشرفت لحظه به لحظۀ نظام و انقلاب را به طوریکه مدام اخبار غرور آفرینی مانند دستیابی به تکنولوژی های مختلف هسته ای، ارسال ماهواره و پس از آن موجود زنده به فضا، دستگیری عامل آمریکا در منطقه درون یک پرواز بین المللی، پیشرفت نانو تکنولوژی، سلولهای بنیادی و غیره از رسانه های ایران به جهان منتشر میشد و با جهت گیری قرص و محکم در برابر استکبار جهانی و بیان آرمان ها و شعارهای انقلاب در مجامع بین المللی و حمله به شالوده های فکری صهیونیست که باعث منفعل شدنِ نظام سلطۀ صهیونیستی در برابر ایران انقلابی شده بود، برای ملت های دنیا به یک "قهرمان" تبدیل شده بود که نشانه های زیادی از اقبال عمومی مردم در سراسر دنیا به وی وجود داشت و دارد.

در چنین شرایطی بود که صهیونیست ها به فکر افتادند که از تمام پتانسیل های خود استفاده کرده و "سلول های خفتۀ" درونِ حساس ترین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی را با فرستادنِ "سیگنال" های مربوطه بیدار کنند تا هریک به نحوی در فرایند تبدیل "بودن با احمدی نژاد" به "ننگ" نقش آفرینی نمایند.

درست است مخالفت های صورت گرفته با احمدی نژاد را با ایجاد مناقشه های کذایی و به موازات آن سر و صدای زیاد رسانه ای، از ناکارامدی و کوتولگی سیاسی و ایجاد بحران اقتصادی گرفته تا ایستادگی در برابر رهبری جلوه میدهند، اما تنها علت و دلیل این هجمۀ تمام عیار به احمدی نژاد "اعتلای" کاملاً محسوس انقلاب در مدت هشت سالۀ ریاست جمهوری اش در بعد داخلی و خارجی و "ایستادگی" بر سر "آرمان ها" و "ارزش های" امام و انقلاب و رهبری است. چنانچه بیشمار مسئول در کشور وجود دارند که بینهایت نسبت به احمدی نژاد کوتوله تر و ناکارامد تر بوده و بارها به صورت نرم یا به طرز رسمی در برابر رهبر معظم انقلاب و خواسته های ایشان ایستادگی کرده اند و امروز هم در آرامش مشغول همان کارها هستند.

در واقع "توطئه" علیه احمدی نژاد صرفاً به نابودی خودش منجر نخواهد شد و اگر نظام سلطۀ صهونیستی بتواند به هر طریق ممکن ، جایگاه و عملکرد احمدی نژاد را نزد ملت غیور ایران کاملاً خراب نماید در حقیقت توانسته است جایگاه "رهبر معظم انقلاب" بعنوان "عمودِ خیمۀ انقلاب" و بدتر از آن "آرمانهای امام و انقلاب" را خراب کند چرا که احمدی نژاد کاری نکرد مگر در راستای آرمانهای انقلاب و منویات مقام معظم رهبری. همانطور که در تمام سالهای قبل و بعد از احمدی نژاد "رهبری" و "انقلاب" هر روز "ضربه ای مهلک" را از جانب مسئولان کشور بر پیکرۀ خود تحمل میکنند. ضربه هایی از جنسِ قتل های زنجیره ای و کوی دانشگاه و رکود اقتصادی و تعطیلی هسته ای و فسادهای پی در پی اقتصادی و تعطیلی صنعت و بیشمار خیانت صورت گرفتۀ دیگر.

حال بهتر میتوان فهمید اگر بقایی هفت ماه در برابر توطئۀ پیچیده ای که بر علیه احمدی نژاد چیده شده بود مقاومت نمیکرد تا با حکم رهبری آزاد شود و حاضر شده بود برای رهایی خود تن به اعترافاتی ساختگی داده و "احمدی نژاد" و "مشایی" را فرضاً "جاسوس" سرویس های امنیتی بیگانه معرفی کند، چه خطر بزرگی احمدی نژاد و از آن بدتر انقلاب و رهبری را تهدید میکرد.

کافی است فقط فرض کنید یگانه مسئولی که توانست با هشت سال خدمت و تلاش شبانه روزی دروغ بزرگِ "ناکارامدی نظام مقدس جمهوری اسلامی" و "حکومت دینی" را که میرفت در سالهای آخر اصلاحات به باور مردم ایران تبدیل شود را به باد فنا دهد و ثابت کند میتوان در عین داشتن اعتقادات راسخ انقلابی و اسلامی و در حین مبارزه و تاختن به کشورهای مستکبر و زورگوی عالم پیشرفت علمی و اقتصادی کرد و رفاه داشت، و احمدی نژادی که تا آخرین لحظۀ دولتش از حمایت های بی نظیر و تکرار نشدنی رهبر معظم انقلاب برخوردار بود را با پخش "اعترافات حمید بقایی" از صدا و سیما "جاسوس" اسرائیل معرفی کنند.

آنوقت است که ارزش کار "بقایی" و علت حمایت های احمدی نژاد از وی را به خوبی متوجه خواهید شد.

به راستی آیا اگر هرکس دیگر غیر از بقایی کنار احمدی نژاد بود آنقدر پاک میبود که نتوانند دادگاهش را علنی برگزار کنند و آنقدر ایمان داشت که حاضر نشود در برابر تهدید و تطمیع و فشار احمدی نژاد را بفروشد و آنقدر ایستادگی میکرد تا با حکم رهبر معظم انقلاب بعد از هفت ماه بازداشت غیرقانونی آزاد شود؟

اگر کسی غیر از مشایی کنار احمدی نژاد بود آیا تا به حال اسنادی از فسادهای اقتصادی و اخلاقی و امنیتی او منتشر نشده بود تا بتوانند با توسل به آن از سد بزرگ احمدی نژاد بگذرند؟

چه کسی است که نداند اگر یک برگ سند از بقایی و مشایی و احمدی نژاد وجود داشت بدون محاکمه آنرا در تمام رسانه های داخلی و خارجی منتشر میکردند و بعد با توسل به آن جوی احساسی راه می انداختند و چوبه های اعدام آنها را در خیابان های تهران برپا می کردند؟

چه رسد به آنکه محاکمۀ غیر علنی برگزار کنند و به فکر آرامش و امنیت ملت و آبروی آن سه مرد باشند که هیچگاه نبوده اند.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ها  
  اجازه حضور دکتر احمدی نژاد در دادگاه تجدید نظر حمید بقایی را ندادند + تصاویر و فیلم کامل سخنرانی روی پله های دادگاه
  نامه مهم دکتر محمود احمدی نژاد به مقام معظم رهبری
  یادداشت کمال رستمعلی/ آقای حاتمی‌کیا، خودت شرم نکردی؟!
  یادداشت مهندس اسفندیار رحیم مشایی/ چه کسی مسئول است؟!
  یادداشت محمد جوادی/ خیزش احمدی‌نژاد و ملت ایران
  سعید زیباکلام: احمدی نژاد را فردی مقتدر، سازش ناپذیر و بسیار اهل مبارزه می دانم
  دکتر محمود احمدی نژاد در چهارمین جلسه دادگاه تجدیدنظر حمید بقایی حضور می یابد
  یادداشت علی اکبر جوانفکر/ چرا ماجرای برخورد با دراویش گنابادی کمتر از ۲۴ ساعت پس از سخنان امید آفرین و روح بخش رهبر انقلاب به وقوع پیوست؟
  یادداشت علی اکبر جوانفکر/ بازی سیاست در قضاوت!
  یادداشت محمدمهدی میرزایی پور/ سندروم حسن روحانی، ابراهیم حاتمی‌کیا، منبردرمانی، دشمن فرضی، ژاندارم منطقه و باقی ماجرا
  یادداشت علی اکبر جوانفکر/ زهی بی شرمی!
  وکیل حمید بقایی: به همه ثابت شد دادگاه غیر علنی است / به موکلم توصیه می کنم در جلسات بعدی شرکت نکند
  ابراهیم رییسی و حسن روحانی مشترکا این فیلم را ببینند/ علم الهدی که گفت برو دیگه نیا!
  نامه هفت تن از مقامات ارشد دولت قبل به حسن روحانی
  درباره خودکشی در زندان
  سند اخطار دکتر احمدی نژاد در دوره ریاست جمهوری در دفاع از حق مردم به قوه قضائیه
  چهارمین جلسه دادگاه تجدیدنظر حمید بقایی پایان یافت + تصاویر و فیلم اظهارات بقایی پس از خروج از دادگاه
  فیلم/ اظهارات حمید بقایی پس از خروج از پنجمین جلسه دادگاه تجدید نظر / خبر خوش بقایی و یادآوری به یک خبرنگار
  عکس/ دیدار حجت الاسلام سعید ابراهیمی از فعالان بهاری اصفهان پس از آزادی با دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی
  عکس/ حضور دکتر احمدی نژاد در مراسم ختم پدر یکی از اعضاء تیم حفاظت
  از حذف مدارس سمپاد بوی کباب به مشام بعضی‌ها می‌رسد!؟
  تقاضا از رهبر انقلاب درباره ضمانت عملی «حق انتقاد از رهبری»
  رهبر معظم انقلاب: درباره‌ی عدالت ما عقب‌مانده هستیم، خودمان اعتراف می‌کنیم/ در همه‌ی زمینه‌ها پیشرفت اتفاق افتاده اما در زمینه‌ی عدالت باید کار کنیم و باید از مردم و خدا عذرخواهی کنیم
  عکس/ ارسال احضاریه جدید برای مهندس اسفندیار رحیم مشایی!
  کوس رسوایی!
  بی خیالی دولت، خانواده خارج نشین آقای سیف و گرانی ارز!
  کباب خوران اشرافی مجلس "انقلابی" جمهوری اسلامی و تراژدی زن حاج اسماعیل که سال به سال گوشت نمی بیند
  در حاشیه بیانات رهبر انقلاب
  دکتر احمدی نژاد: همه زندگی شهید شاطری، تلاش برای دفاع از حق و استقرار عدالت بود + فیلم
  نمای ویژه/ سخنان مهندس مشایی بر سر مزار میرزا کوچک خان جنگلی
 
 
متن کامل ارزیابی تحلیلی دکتر احمدی نژاد از وضعیت دستگاه قضایی + پیام ویدئویی
متن کامل ارزیابی تحلیلی دکتر احمدی نژاد از وضعیت دستگاه قضایی + پیام ویدئویی
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
 
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
پیام تصویری دکتر احمدی نژاد در خصوص عملکرد ۸ ساله رئیس قوه قضائیه/ پیشنهاد اول: آملی لاریجانی استعفا دهد
پیام تصویری دکتر احمدی نژاد در خصوص عملکرد ۸ ساله رئیس قوه قضائیه/ پیشنهاد اول: آملی لاریجانی استعفا دهد
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
 
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار