آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 16:49   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 482344صفحه نخست » برگزیدهجمعه، 31 فروردین 1397 - 17:08
بقایی همچنان در بیمارستان!
  

علی اکبر جوانفکر در کانال تلگرامی خود نوشت:

آقای حمید بقایی در حالی به سی و هشتمین روز اعتصاب غذای خود نزدیک می شود که بر اثر وخامت حالش در بیمارستانی خارج از زندان بستری شده است.

مسئولان دستگاه قضایی به جای توجه به درخواست قانونی آقای بقایی برای اعاده دادرسی که تنها شرط او برای پایان دادن به اعتصاب غذاست، او را به بیمارستان منتقل کرده اند تا بعدا بتوانند ادعا کنند که به وظیفه خود برای نجات جان آقای بقایی عمل کرده اند.

آقای بقایی دربیمارستان نیز دست از اعتصاب غذا برنداشته است.
حال ایشان همچنان وخیم گزارش شده است و مردم با نگرانی جویای حال معاون اجرایی رئیس جمهور سابق هستند.

آقای بقایی برای اثبات بی گناهی خود، همزمان با زندانی شدن در 22 اسفندماه سال گذشته ، دست به اعتصاب غذا زده و جان خود را سند حقانیتش قرار داده است.

دکتر احمدی نژاد اعلام کرده است که مسئولیت قانونی هرگونه اتفاق ناگواری برای آقای حمید بقایی متوجه مقامات کشور و بخصوص مقامات ارشد دستگاه قضایی است.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار