آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 02:59   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 482542صفحه نخست » برگزیدهشنبه، 1 اردیبهشت 1397 - 16:25
درآمد ملی کشور 20 درصد کاهش پیدا کرده است
  

به گزارش دولت بهار، نود اقتصادی نوشت:

بهروز علیشیری کارشناس اقتصادی: درآمد ملی در سال 86، 5183 هزار میلیارد بوده که در سال 94 به رقم 4166 هزار میلیارد ریال افت کرد که یعنی 20 درصد از درآمد ملی کاهش پیدا کرده است، این یعنی سقوط رفاه و درآمد ملی است. پیام این شاخص این است که اقتصاد کشور رکودی است و کارخانه‌ها در حال تعطیلی هستند.

دلار 4200 تومانی را در سلسله تصمیماتی می‌‌بینیم که عمق ندارد و یک سؤال مهم وجود دارد که رقم 4200 تومان برای نرخ دلار از کجا آمد؟ معتقدم این تصمیمات یک شبه آمده و صحیح نیست. چون باید به ریشه‌ها و عوامل التهاب بپردازیم. بنابراین در این مدل بازار سیاه ایجاد شده و صرافی‌ها ارز را با قیمت دلخواه می‌فروشند.

دولت با دستکاری نرخ و حذف ارز مبادله‌ای قیمت دلار خود را بالاتر خواهد فروخت و از این محل 400 تومان درآمد کسب کند. این اصلی‌ترین اثر فوری برای اقتصاد ایران است که اگر مدیریت نشود، وحشتناک خواهد بود.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار