آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 03:35   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 482606صفحه نخست » برگزیدهشنبه، 1 اردیبهشت 1397 - 19:45
وکیل حمید بقایی: لایحه اعاده دادرسی تقدیم دیوان عالی کشور شد
  

وکیل حمید بقایی در گفت و گو با دولت بهار، اظهارکرد: لایحه مفصلی در خصوص اعاده دادرسی پرونده آقای حمید بقایی، آماده و تقدیم دیوان عالی کشور شده است. با توجه به اینکه هیچکدام از جرایم انتسابی به آقای بقایی، طبق قانون جرم نبوده است، به استناد بند چ ماده 474 قانون آیین دادرسی کیفری تقاضای اعاده دادرسی را تقدیم کردیم.

مهران عبدالله پور، افزود: این در خواست ابتدا توسط یکی از شعب دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت پذیرش اعاده دادرسی، اجرای حکم موکل بنده موقتا متوقف می شود تا یکی از شعب هم عرض دادگاه تجدیدنظر به موضوع رسیدگی کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مستندات تقدیمی و دلایلی که در لوایح عرض کردیم، امیدوار هستیم در این مرحله که قضات با تجربه تری وظیفه بررسی را بر عهده دارند، وفق قوانین و مقررات کیفری جمهوری اسلامی و بر اساس اصول آیین دادرسی تصمیم گیری شود. در این صورت رجاء واثق داریم که اعاده دادرسی مورد پذیرش قرار گیرد و حکم موکل بنده نقض شود.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار