آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 03:31   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 483750صفحه نخست » برگزیدهپنجشنبه، 6 اردیبهشت 1397 - 17:25
اعتراف رئیس سازمان زندانها به اعتصاب غذای حمید بقایی و وخامت حال وی
  

به گزارش دولت بهار، علی اکبر جوانفکر در کانال تلگرامی خود نوشت:

آقای اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندانها سرانجام اعتراف کردکه آقای حمید بقایی در زندان دست به اعتصاب غذا زده و وضعیت جسمانی وی وخیم شده است.

این برای اولین بار است که یک مقام مسئول به اعتصاب آقای بقایی اذعان می کند.

سایت خبری فارس وابسته به یک نهاد امنیتی اخیرا در گزارشی ادعا کرده بود که موضوع اعتصاب غذای بقایی صرفاً شانتاژ رسانه‌ای حامیان احمدی‌نژاد بوده و وی نه‌تنها اعتصاب غذا نکرده بلکه در سلامت کامل است.

این سایت که ید طولایی در پرونده سازی برای دیگران و سرپوش گذاشتن بر ظلم و بی عدالتی دستگاه قضایی دارد ، همچنین مدعی شده بود که آقای بقایی در زندان غذای مفصلی خورده و ادامه اعتصاب غذای وی کذب محض است و حتی در زندان با زندانیان بگو و بخند داشته است!

طبق گفته رئیس سازمان زندانها آقای بقایی به دلیل اعتصاب غذا دچار مشکلات جدی شده است و آنها به عنوان یک وظیفه انسانی او را به بیمارستان فرستاده اند تا از جان او حفاظت کنند.

اکنون 45 روز است که آقای حمید بقایی در اعتصاب غذا به سر می برد و همین امر توان جسمی او را به شدت تحلیل برده و حال عمومی وی نیز وخیم گزارش شده است.

از زمان بستری شدن آقای بقایی در بیمارستان بقیه الله وابسته به سپاه پاسداران ، ده روز سپری شده است و او همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد.

خبرگزاری فارس با شایعه خواندن این اعتصاب ، ادعا کرده بود که هدف از این شایعه سازی ها، فشار بر قوه قضائیه برای جلوگیری از اجرای احکام مبارزه با فساد است.

آقای بقایی پس از آنکه خود را قربانی طراحی یک توطئه دید از دستگاه قضایی درخواست کرد تا دادگاه او به صورت علنی برگزار شود که به آن هیچ توجهی صورت نگرفت و حکم 62 سال زندان برای وی صادر گردید.

وی از لحظه بازداشتش برای گذراندن دوره زندان ، جان شیرین را سند حقانیت و پاکی خود قرار داده و دست به اعتصاب غذا زده است.

میلیونها نفر از مردم ایران با دل نگرانی های بسیار اخبار مربوط به اعتصاب غذای آقای بقایی را دنبال می کنند.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار