آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 03:03   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 484101صفحه نخست » برگزیدهشنبه، 8 اردیبهشت 1397 - 12:02
درباره‌ اظهارات احمدزاده کرمانی
  

به گزارش دولت بهار، کانال تلگرامی پویش نوشت:

دکتر احمدی نژاد در دوره ریاست جمهوری خود در دولت های نهم و دهم مصمم بود تا با شکستن مدار بسته مدیریتی ، به نیروهای جوان فرصت بدهد تا با ایفای نقش در سطوح بالای مدیریتی کشور، تجربه اندوزی کنند.

یکی از این افراد ، جوان جویای نامی به نام احمد زاده کرمانی بود که برخلاف انبوه هم سن و سالان خود ، نشان داده است جز نمک خوردن و نمکدان شکستن ، تجربه دیگری نیاندوخته است.

او که این روزها به ابزاری در خدمت اهداف نهادهای اطلاعاتی و امنیتی تبدیل شده ، ادعا کرده است که احتمالا در خصوص یکی از اعضای عالیرتبه دولت قبل حکم ارتداد صادر خواهد شد.

احمد زاده کرمانی این ادعا را با استناد به "شنیده های خود" ، دایر بر مطرح شدن اتهامات سنگین امنیتی در پرونده مزبور مطرح کرده است.

پوچ بودن این ادعا ، دلیل روشنی دارد زیرا حکم ارتداد هیچ ارتباطی به اتهامات امنیتی ندارد بلکه چنین حکمی به اعتقادات فرد بازمی گردد که در این زمینه نیز هیچ توضیحی لازم نیست زیرا دولت قبل که این فرد از اعضای اصلی آن بوده است، به دولتی شهره است که پرچم ارزشهای انقلاب اسلامی را در جهان به اهتزار در آورده بود.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار