آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 02:59   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 484449صفحه نخست » خبردودوشنبه، 10 اردیبهشت 1397 - 15:00
وضعیت جسمانی حمید بقایی به نقطه صفر رسیده است
 وضعیت جسمانی حمید بقایی به نقطه صفر رسیده استدولت بهار: خانواده آقای حمید بقایی و همه عدالت خواهان انتظار دارند ، همانگونه که در مرحله تجدید نظر، پرونده آقای بقایی خارج از نوبت و به صورت آنی و برگزاری جلسات فشرده ، مورد رسیدگی قرار گرفت ، اینک در مرحله اعاده دادرسی نیز این درخواست ، به فوریت رسیدگی شود.
  

دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: گزارش های پزشکی و بیمارستانی، حاکی از قرار گرفتن وضعیت جسمی آقای حمید بقایی در نقطه صفر است، تا آنجا که هر لحظه امکان دارد حادثه ای بدون بازگشت بوقوع بپیوندد.

اکنون 49 روز است که آقای بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور سابق در اعتراض به حکم دادگاه دست به اعتصاب غذا زده و جان شیرین را سند حقانیت خود قرار داده است.

تنها درخواست قانونی آقای بقایی برای پایان دادن به اعتصاب غذا ، رسیدگی عادلانه به پرونده و موافقت مقامات قضایی با اعاده دادرسی و برگزاری دادگاه علنی است.

درخواست آقای حمید بقایی برای اعاده دادرسی ده روز قبل از سوی وکیل وی به دیوان عالی تسلیم شده است.

خانواده آقای حمید بقایی و همه عدالت خواهان انتظار دارند ، همانگونه که در مرحله تجدید نظر، پرونده آقای بقایی خارج از نوبت و به صورت آنی و برگزاری جلسات فشرده ، مورد رسیدگی قرار گرفت ، اینک در مرحله اعاده دادرسی نیز این درخواست ، به فوریت رسیدگی شود.

ازسوی دیگر باید توجه داشت که شرایط جسمی آقای بقایی ، زنگ های خطر را به صدا در آورده است و تاخیر در رسیدگی به درخواست به حق و قانونی ایشان، ممکن است به مثابه نوش دارو بعد از مرگ سهراب باشد.

خانواده آقای بقایی از جمله فرزندان وی امیدوارند که مقامات ذیربط ، هرچه زودتر موافقت خود را با  اعاده دادرسی و متعاقب آن ترخیص و آزادی وی از زندان اعلام نمایند و اجازه داده شود تا مراتب درمانی و بازیابی جسمی وی را مدیریت کنند.

به راستی آیا سندی بالاتر از جان برای اثبات بی گناهی انسان وجود دارد؟

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار