آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 20:04   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 484687صفحه نخست » تازه هاچهارشنبه، 12 اردیبهشت 1397 - 00:45
سید حسن نصرالله:
ولیعهد عربستان حاضر است میلیاردها دلار برای جنگ‌افروزی هزینه کند
دولت بهار: دبیرکل حزب‌الله لبنان: آمریکا و اسرائیل و عربستان در قبال شکست طرح‌هایشان در سوریه و عراق و لبنان ساکت نخواهند نشست و لبنان همچنان در قلب درگیری است .مقاومت به حمایت سیاسی نیاز دارد؛ چراکه توطئه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای علیه مقاومت در جریان است.
  
به گزارش دولت بهار به نقل از شبکه العالم، سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در همایش انتخاباتی شهرهای «زحله» در استان «البقاع» و «الهرمل» در استان «بعلبک» که از سوی ائتلاف نیروهای مقاومت برگزار شده است، به سخنرانی پرداخت.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ابتدای صحبت‌های خود از تمامی کسانی که از ابتدای آغاز کارزار انتخابات، به رغم شایعات و هجمه‌های رسانه‌ای از حزب‌الله حمایت کرده و موضع محکمی گرفته‌اند، تشکر کرد.

او گفت: از تمامی کسانی که برای من نامه‌های امضا شده با خون یا جوهر فرستادند یا کسانی که شمشیر اجدادشان یا تفنگ خانوادگیشان را ارسال کردند، تشکر می‌کنم. من پیش از این و همچنان خود را فرزندی از فرزندانشان دانسته و می‌دانم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین روز جهانی کارگر را به کارگران لبنان و کارگران تمامی دنیا تبریک گفت و بر ایستادگی در کنار آنان تأکید کرد.

سید نصرالله در ادامه به شایعات و حملات رسانه‌ای پرداخت و گفت که هر سخنی درخصوص تغییر بافت جمعیتی در البقاع افترا و کذب است و جایز نیست که در انتخابات یا غیر آن به مسائل طائفی یا مذهبی یا تحریک برای پیچیده کردن اوضاع پرداخت.

وی افزود: از سال ۱۹۹۲ ریاست دولت با جریان المستقبل بوده، وزارت مالی و وزارتخانه‌های اصلی و خدماتی جز چند سال با المستقبل بوده است. جریان المستقبل برای منطقه زحله و بعلبک غیر از وعده و تحریک طائفی و مذهبی چه کرده است؟

دبیر کل حزب‌الله لبنان همچنین گفت: هفت سال بود که مردم و منطقه البقاع از سوی گروه‌های مسلح تهدید می‌شدند. حکومت، البقاع را به بهانه خویشتنداری یا به خاطر ارتباط برخی گروه‌های سیاسی با تروریست‌ها، رها کرده بود، جریان المستقبل و نیروهای لبنانی تروریست‌ها را که البقاع را تهدید می‌کردند، حمایت کرده و آنها را انقلابیون می‌خواندند.

وی سپس گفت: ای مردم زحله و بعلبک، آیا به کسانی که از شما دفاع کردند رأی خواهید داد یا به کسانی که همراه با تروریست‌ها علیه شما توطئه کردند؟

سیدنصرالله خطاب به مردم البقاع و بعلبک گفت: پیروزی‌ها و دستاوردها باید با رأی شما پشتیبانی شود. مقاومت به حمایت سیاسی نیاز دارد؛ چراکه توطئه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای علیه مقاومت در جریان است. ولیعهد سعودی آماده است تا آمریکا و اسرائیل را برای برافروختن جنگ در منطقه با پرداخت میلیاردها دلار تحریک کند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل و عربستان در قبال شکست طرح‌هایشان در سوریه و عراق و لبنان ساکت نخواهند نشست و لبنان همچنان در قلب درگیری است.

وی در ادامه گفت: لیست دوم (لیست المستقبل و نیروهای لبنانی) همان لیستی است که اعلام کرده می‌خواهد سلاح‌هایتان را جمع کند و آن را غیرقانونی می‌داند.

سیدحسن نصرالله در پایان با دعوت از مردم منطقه البقاع و بعلبک برای حضور گسترده در انتخابات تاکید کرد: در لیست «وفاداری و امید» بر سر رهبری لیست دعوایی وجود ندارد. رهبر بعلبک خط مقاومت و امام موسی صدر و سیدعباس موسوی است.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار