آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 28 شهریور 1398 - 08:47   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 484993صفحه نخست » خبردوجمعه، 17 خرداد 1398 - 22:00
یادداشت علی اکبر جوانفکر درباره دروغ پردازی‌ها درخصوص سلامت دکتر احمدی نژاد
یادداشت علی اکبر جوانفکر درباره دروغ پردازی‌ها درخصوص سلامت دکتر احمدی نژاد دولت بهار: مشکل صعب العلاج دکتر احمدی نژاد که همواره موجب سرخوردگی بدخواهان و امید و شادمانی ملت ایران بوده، مردمی بودن، ساده زیستی، عدالت خواهی، آزادیخواهی، آرمانگرایی، روشنگری و تلاش ایشان در جهت حاکمیت اراده و خواست مردم است .
  

به گزارش دولت بهار، علی اکبر جوانفکر در کانال تلگرامی خود نوشت:

برخی قلم به مزدها که با انتشار شایعات و دروغپردازی و جعل خبر، نام خود را برسر زبان ها می اندازند، مدعی بیماری و عمل سنگین جراحی دکتر احمدی نژاد شده و در تلاش هستند تا مردم را مضطرب و نگران کنند.

اولا دکتر احمدی نژاد در سلامت کامل هستند و هیچ عمل جراحی سنگینی هم بر روی ایشان انجام نشده است.

 ثانیا تنها مشکل صعب العلاج دکتر احمدی نژاد که همواره موجب سرخوردگی بدخواهان و امید و شادمانی ملت ایران بوده، مردمی بودن، ساده زیستی، عدالت خواهی، آزادیخواهی، آرمانگرایی، روشنگری و تلاش ایشان در جهت حاکمیت اراده و خواست مردم است.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار