آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 28 شهریور 1398 - 08:51   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485029صفحه نخست » خبردویکشنبه، 19 خرداد 1398 - 23:30
یادداشت وکیل حمید بقایی درباره بی اخلاقی خبرگزاری دولت روحانی
 یادداشت وکیل حمید بقایی درباره بی اخلاقی خبرگزاری دولت روحانیدولت بهار: با توجه به اینکه شناسایی و معرفی اموال نامشروع به افکار عمومی، یکی از عینی ترین روش های تشخیص مکنت و ثروت افراد است، اینجانب به عنوان وکیل قانونی آقای حمید بقایی پیشنهاد می کنم خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) و سایر رسانه ها از نزدیک به بررسی و افشاگری در خصوص مایملک موکل اینجانب آقای حمید بقایی بپردازند. بدیهی است اینجانب و موکلم نیز برای این امر همکاری لازم را مبذول خواهیم داشت.
  

دولت بهار/ مهران عبدالله پور: خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی(ایرنا) با انتشار یک گزارش تصویری با عنوان محفل مفسدین، به بررسی مفاسد اقتصادی چند ساله اخیر پرداخته و نام آقای حمید بقایی (معاون رئیس جمهور در دولت دهم) را بعنوان یکی از مفسدین اقتصادی در کنار نام افراد دیگری مانند حسین هدایتی ، بابک زنجانی، محمد هادی رضوی فر و.... ذکر نموده و با بیان اینکه هر یک از این افراد راههای مختلفی برای رسیدن به ثروت های میلیاردی خود داشته اند به شرح اتهامات هر یک از این افراد و نحوه  ثروت اندوزی آنان پرداخته است. هرچند که در بیان شرح فساد اقتصادی آقای بقایی ظاهراٌ از آنجا که حرفی برای گفتن ندارد سکوت نموده است!

در این خصوص، بیان چند نکته را ضروری می دانم:

1- اغلب افرادی که در این گزارش به نام آنها اشاره شده، از جمله حسین هدایتی و محمد هادی رضوی و بابک زنجانی ،  در ظاهر دارای اموال منقول و غیر منقول زیادی بوده اند که بارها  از سوی مراجع رسمی در رسانه ملی و دیگر رسانه ها به اقلامی از آنها اشاره شده است. صحبت از صدها و هزاران میلیارد تومان در میان است و همگی دارای خودروهای متعدد گرانقیمت و زندگی های لاکچری می باشند و آنگونه که خود نیز اظهار داشته اند، در رفاه کامل بوده است.  اما حمید بقایی را چگونه می توان مفسد اقتصادی قلمداد کرد در حالی که شرایط زندگی او در حد افراد متوسط جامعه بوده و با حقوق بازنشستگی امرار معاش می کند! چطور می شود این مفسد اقتصادی دارای منزلی 100 متری در محله معمولی شهر و خودروی وی پژو پارس مدل 91 باشد که با وام بانکی خریداری شده است ؟ چطور ثروت دیگران سر به فلک می کشد و موکل بنده برای امرار معاش خانواده، منتظر پایان ماه و دریافت حقوق بازنشستگی خود است! چرا تا کنون بر خلاف دیگر متهمین اقتصادی که نسبت به شناسایی و معرفی اموال متعدد آنها اطلاع رسانی می شود، از معرفی یک باغ 100 متری متعلق به آقای حمید بقایی عاجز مانده اند؟

2-  به عنوان وکیل و مطلع نسبت به این امر، اعلام می کنم که آقایان دکتر احمدی نژاد، حمید بقایی مهندس مشایی تنها مسئولین جمهوری اسلامی هستند که طبق قانون اساسی به تکالیف خود عمل کرده و اموال خود را قبل و بعد از دوران مسئولیت به قوه قضائیه اعلام و تائیدیه عدم افزایش اموال خود را نیز اخذ کرده اند و یقیناٌ  چنانچه حمید بقایی نیز مفسد اقتصادی و دارای ثروتی بیش از زندگی معمولی کارمندی بود، دستگاه قضایی آن را به اطلاع عموم می رساند. این درحالی است که  بسیاری از اصلاح طلبان و حتی مدعیان اصولگرایی که در سمت هایی مانند وزیر و مدیر دولتی قرار داشته اند، ثروتهای سر به فلک کشیده دارند و مشخص نیست با کدام رانت به چنین مال و اموال بی حساب و هنگفتی دست یافته اند!

3- با توجه به اینکه شناسایی و معرفی اموال نامشروع به افکار عمومی، یکی از عینی ترین روش های تشخیص مکنت و ثروت افراد است، اینجانب به عنوان وکیل قانونی آقای حمید بقایی پیشنهاد می کنم خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) و سایر رسانه ها از نزدیک به بررسی و افشاگری در خصوص مایملک موکل اینجانب آقای حمید بقایی بپردازند. بدیهی است اینجانب و موکلم نیز برای این امر همکاری لازم را مبذول خواهیم داشت.

خبرگزاری ایرنا که از بیت المال ارتزاق می کند، باید خارج از تعهدات و تعلقات حزبی و سیاسی به اینگونه موضوعات بپردازد و مشخص نمایند که قریب به اتفاق وزراء و مدیران  وابسته به جریان های سیاسی که در ابتدای انقلاب توان اجاره آپارتمانی کوچک را نداشتند، اینک چگونه صاحب دهها عمارت و باغ و ویلا شده اند و فرزندانشان با استفاده از چه رانتی در آمریکا و اروپا روزگار می گذرانند.؟ آیا این ثروتهای هنگفت، ارث پدرانشان بوده یا با فریب کاری و رفیق بازی و اشغال کرسی های مدیریتی ، به چنین اموال و املاکی دست یافته اند؟

آقای حمید بقایی از پاکدسترین مدیران کشور است که مظلومانه و در عین بیگناهی محکوم شده و دیر یا زود بر همگان ثابت خواهد شد که جیب این بزرگمرد از دهان بسیاری از عناصر غرق شده در فسادهای کلان مالی، پاک تر است.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار