آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 1 مهر 1398 - 15:40   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485053صفحه نخست » برگزیدهدوشنبه، 20 خرداد 1398 - 16:20
دولت عزمی برای تغییرات در اقتصاد کشور ندارد
  

به گزارش دولت بهار، حسین صمصامی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در گفتگو با «نود اقتصادی»: طبق اعلام رئیس مجلس قرار بود بعد از چهارماه اصلاحات ساختاری برای اقتصاد کشور صورت بگیرد اما هنوز مشخص نیست که آیا اقدامی صورت گرفته است یا خیر؟

بر اساس سابقه و تجربه ای که از عملکرد دولت سراغ داریم، در واقع بنظر عزمی برای تغییرات اقتصادی در دولت نمی بینیم، دولت به فکر گذران امور است و بنظر می آید همین که بتواند حقوق کارمندان خودش را هم بدهد برایش شق القمر محسوب می شود

دولت اگر اقدامی کرده است باید برنامه های زمان بندی آن ها و آثار این برنامه ها در معیشت مردم را مشخص کند تا مردم هم تا حدی به آینده امیدوار باشند. با توجه به بدنه کارشناسی و اجرایی ضعیف دولت بعید می دانم که اقدام قابل توجهی صورت گرفته باشد و اگر هم کاری انجام شد صرفا در چهارچوب یک سری بسته های سیاست گذاری است که در نهایت اجرا هم نخواهد شد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار