آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 1 مهر 1398 - 16:12   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485054صفحه نخست » برگزیدهدوشنبه، 20 خرداد 1398 - 16:24
تجمع شماری از بازنشستگان کشوری در تهران
دولت بهار: تعدادی از بازنشستگان کشوری روز دوشنبه با حضور مقابل صندوق بازنشستگی در میدان جهاد، در اعتراض به آنچه حقوق پایین خود خواندند تجمع کردند و خواهان احقاق حقوقشان شدند.
  

به گزارش دولت بهار به نقل از ایرنا، برخی از این تجمع کنندگان که تعدادشان حدود ۵۰ نفر برآورد می شد اعلام کردند که از استان های مختلف برای حضور در این تجمع به پایتخت آمده اند.

بیشتر درخواست این بازنشستگان افزایش حقوقشان بود اما برخی از آنان نیز کاغذنوشته هایی با این مضمون همراه داشتند که « اجازه فروش یا واگذاری بخشی از دارایی و سرمایه های سازمان بازنشستگی را به غیر نمی دهیم».

تجمع شماری از بازنشستگان کشوری در تهران

این درحالی است که مسئولان سازمان بازنشستگی کشوری پیشتر بر واگذاری شرکت های زیان ده زیرمجموعه این شرکت تاکید کرده اند.

یکی از بازنشستگان تجمع کننده به خبرنگار ایرنا گفت: طبق قانون خدمات کشوری بین شاغلان و بازنشستگان نباید بیشتر از ٢٠ درصد اختلاف حقوق وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: اما امروز حقوق بازنشستگان نسبت به شاغلان بسیار پایین تر است و این اختلاف به ۵٠ درصد نیز می‌رسد.

این بازنشسته ادامه داد: این قانون برای همسان سازی حقوق بیشتر از ١٠ سال مسکوت مانده و از جمله دلایل تجمع بازنشستگان درخواست برای اجرای این قانون است.

وی همچنین مدعی شد: درخواست این تجمع را در قالب یک نامه به سازمان بازنشستگان کشوری ارایه دادیم اما پاسخی نگرفتیم  لذا امروز به صورت خودجوش تجمع کردیم.

این بازنشسته ادامه داد: بازنشستگانی که امروز در این مکان جمع شده اند از نقاط مختلف ایران جمع شده اند.

به گزارش ایرنا در نهایت با هماهنگی مسئولان سازمان بازنشستگی، برخی از این تجمع کنندگان به منظور مذاکره با مسئولان متولی به داخل این سازمان هدایت شدند.

خبرنگار ایرنا حاضر در محل نیز تلاش کرد وارد سازمان بازنشستگی شود و با مسئولان این نهاد مصاحبه کند که اجازه ورود به وی برای انجام مصاحبه را ندادند.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار