آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 28 شهریور 1398 - 08:42   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485179صفحه نخست » برگزیدهجمعه، 24 خرداد 1398 - 20:02
پاداش 500 میلیون تومانی هیأت مدیره یک شرکت بورسی+سند
دولت بهار: مجمع عمومی شرکت بورسی صنعتی مینو برای هیأت مدیره پاداش 500 میلیون تومانی به صورت ناخالص در نظر گرفت.
  

به گزارش دولت بهار به نقل از فارس، بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران بورس، کدال مجمع عمومی هیأت مدیره شرکت صنعتی مینو با نماد غصینو برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 منتشر شد.

بر اساس این گزارش، جلسه هیأت مدیره با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد و تصمیمات زیر در مورد این شرکت شامل تصویب صورت‌های مالی سال 97، انتخاب اعضای هیأت مدیره، ارائه گزارش هیأت مدیره و بازرس قانونی، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره و تعیین پاداش برای هیأت مدیره گرفته شد.

بر اساس این گزارش، آخرین اعضای هیات مدیره شامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با نمایندگی غلاث به سمت رئیس هیأت مدیره و مؤسسه فرهنگی و هنری پیام آزادگان به نمایندگی محمدعلی ملتجایی فرید عضو غیرموظف هیأت مدیره، شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان به نمایندگی سیدمحسن قطبی عضو غیرموظف ونائب رئیس هیأت مدیره و شرکت صنعتی پارس مینو به نمایندگی طاهره سخت‌باز عضو غیرموظف هیأت مدیره و شرکت ره‌آورد سازندگی آزادگان به نمایندگی فرج‌الله فصیحی رامندی به عنوان عضو غیرموظف هیأت مدیره بودند.

همچنین محمدتقی قلندرلکی به عنوان مدیرعامل انتخاب شده بود.

بر اساس تصمیمات مجمع اعضای هیأت مدیره جدید به مدت 2 سال به شرح زیر انتخاب شدند.

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با ماهیت سهامی عام

مؤسسه فرهنگی و هنری پیام آزادگان با عنوان مؤسسه غیرتجاری

شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان به عنوان شرکت سهامی خاص

شرکت صنعتی پارس مینو به عنوان شرکت سهامی عام

شرکت قاسم ایران به عنوان شرکت سهامی عام به عنوان 5 عضو حقوقی هیأت مدیره به مدت 2 سال انتخاب شدند.

همچنین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره برای برگزاری حداقل یک جلسه در ماه 15 میلیون ریال در نظر گرفته شد که این رقم در سال گذشته 12 میلیون ریال بوده است.

 براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو، پاداش هیأت مدیره برای 5 عضو آن 500 میلیون تومان به صورت ناخالص در نظر گرفته شد، در حالی که این رقم در سال گذشته 350 میلیون تومان بوده است.

همچنین صورت‌های مالی غسینو نشان می‌دهد سود خالص این شرکت برای سال مالی 97 صد و 5 میلیارد تومان بوده است.

خالص قابل تخصیص 160 میلیارد تومان و سود انباشته پایان دوره 159 میلیارد تومان، سود خالص هر سهم هزار و 56 ریال و سود نقدی برای هر سهم 800 ریال در نظر گرفته شده است.

سرمایه این شرکت نیز یک هزار میلیارد ریال در پایان سال مالی 97 اعلام شده است.

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهامی صنعتی مینو طبق آگهی منتشره راس ساعت مقرر در روز پنجشنبه 23 مرداد در محل سالن ورزشی پارس مینو در محل شرکت برگزار شد.

.

.

متن کامل گزارش مجمع عمومی عادی سالانه غصینو را می توانید از اینجا+ پاداش 500 میلیون تومانی هیأت مدیره یک شرکت بورسی+سند  +دریافت کنید.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار