آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 15:03   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485445صفحه نخست » برگزیدهدوشنبه، 10 تیر 1398 - 14:25
یاوه سرایی محمد مهاجری، سردبیر سایت بنفش خبرآنلاین
  

دولت بهار/ محمد مهاجری، سردبیر سایت بنفش خبرآنلاین، متعلق به دبیر شورای اطلاع رسانی دولت شیخ حسن روحانی که سال ۸۴ برای مرحوم شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی و سال ۸۸ برای موسوی سینه میزد و دوبار طعم شکست را چشیده، حالا هر از گاهی به عنوان روزنامه نگار اصولگرا علیه رییس جمهور قلبها یاوه سرایی میکند. نامبرده اخیرا هم در مصاحبه با ارگان حزب اصلاح طلب اتحاد ملت (مشارکت سابق) حرفهای محمدرضا خاتمی را تایید کرده و مجددا یاوه سروده است.

اگر شورای نگهبان در انتخابات ۹۶ کاندیدای مردم را رد صلاحیت نکرده بود، دولت متبوع خاتمی و این روزنامه نگار اصولگرا خودش مجری انتخاباتی میشد که نتیجه آن شکست سنگین جماعت یاوه سرا بود و پرونده یاوه های ۸۸ هم برای همیشه جمع میشد.

علی الحساب خود اصولگرایان پاسخ یاوه های روزنامه نگارشان را بدهند تا وقت موعود!

 

یاوه سرایی محمد مهاجری، سردبیر سایت بنفش خبرآنلاین

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار