آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 14:42   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485447صفحه نخست » برگزیدهدوشنبه، 10 تیر 1398 - 16:29
مجلسی ها برای کله‌پا کردن صالحی دست به کار شدند!
  

درپی افشاگری رییس سازمان بازنشستگی درباره حقوقهای نجومی مدیران سازمان و اعضای شرکتهای تابعه که نام شماری از نمایندگان ادوار در میان آنها بود، مجلسی ها برای کله‌پا کردن صالحی دست به کار شدند!

حقوق همه مدیران شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری منتشر خواهد شد

میعاد صالحی رئیس صندوق بازنشستگی کشوری صبح امروز گفته بود: بر طبق ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه، ما پیش قدم شدیم و حقوق مدیرانمان را منتشر کردیم و فکر میکنم این مسئله در تاریخ کشور بی نظیر باشد که همه دریافتی مدیران منتشر شود. انشاالله حقوق همه مدیران شرکت های تابعه نیز منتشر خواهد شد.

وی گفت: هنوز احکام حقوقی ۹۸ صادر نشده است. اما در سال ۹۸ افزایش سنواتی حقوق نخواهیم داشت و میانگین حقوق من در ۳ ماه اخیر، ماهانه ۶ و نیم میلیون تومان بوده است. افرادی که غیرقانونی از این صندوق حقوق گرفته اند باید مبالغ اضافی را برگردانند در غیر این صورت بر ضد آنها اقدام قضایی خواهد شد. در صندوق ما ۴۰۰ ویژه خوار حضور داشته اند که مربوط به هتل های ما بوده است.

 

مجلسی ها برای کله‌پا کردن صالحی دست به کار شدند!

 

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار