آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 14:28   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485476صفحه نخست » برگزیدهچهارشنبه، 12 تیر 1398 - 22:52
نظر بوریس جانسون، نخست وزیر آینده انگلیس درباره ایران
  

به گزارش دولت بهار، بوریس جانسون گفت:

من از حکومت ایران می‌خواهم تا خیلی خیلی بیشتر به موضوع فروپاشی برجام و توافق هسته‌ای فکر کند. این {برجام} یک ضمانت خوب برای ثبات در روابط با اروپا و امریکا است و ایران باید با آن کنار بیاید.

در حال حاضر رویکرد جدید می تواند اشتباهی بزرگ برای ایران باشد که به غنی‌سازی نامحدود ادامه دهد و فکر می کنم خطایی جدی باشد.

از بوریس جانسون پرسیده شد که آیا نظر شما درباره ایران به ترامپ نزدیک‌تر می شود گفت: من فکر می‌کنم برجام به طور فزاینده ضعیف عمل می‌کند و باید به فکر راههایی برای محدودکردن رفتار نفاق افکنانه ایران در منطقه باشیم و همچنان باور دارم درگیرشدن با ایران و وادار کردن ایران به دست برداشتن از برنامه هسته‌ای‌اش راه درستی برای کشور ما و منطقه است.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار