آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 14:09   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485478صفحه نخست » برگزیدهپنجشنبه، 13 تیر 1398 - 07:03
چشم نداریم شادیهای کوچک مردم را هم ببینیم!
  

به گزارش دولت بهار، حامد فتاحی در کانال تلگرامی خود نوشت:

رودخانه ای که از وسط شهر قم میگذرد بعد از سالها در این فصل گرم سال پر از آب زلال شده و طبعا مردم، بچه ها و خانواده هایشان را برای آبتنی، به خود جذب کرده است و فضای سرگرمی و شادی درست کرده است. نه عمق آب و نه شدت جریان آب در حدی نیست که خطری برای حتی نوزادی که در آن آبتنی کند درست کند.

از بزرگسالان هم هر کس در آن آبتنی می کند و بچه های خانواده را همراهی می کند، با لباس وارد آب می شود. استفاده از فضای سبز اطراف رودخانه هم تاکنون ممنوع نبوده است.

منتها چند روزی است که دارند در حریم رودخانه حصار می کشند تا کسی برای آبنتی وارد رودخانه نشود. راستش بنده چون نه خطری در این آبتنی دیدم نه عملی منافی عفت عمومی، هیچ دلیلی به جز اینکه چشم نداریم شادیهای کوچک مردم را هم ببینیم برای این حصارکشی نیافتم.

 

چشم نداریم شادیهای کوچک مردم را هم ببینیم!

چشم نداریم شادیهای کوچک مردم را هم ببینیم!

چشم نداریم شادیهای کوچک مردم را هم ببینیم!

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار