آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 14:07   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485571صفحه نخست » برگزیدهپنجشنبه، 20 تیر 1398 - 14:16
با ادامه وضعیت موجود مشکلات ما حل نمی‌شود/ برجام مایه دردسر شده
دولت بهار: رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: با ادامه وضعیت موجود مشکلات ما حل نمی‌شود؛ امروز نیروهای جوان و آتش‌به‌اختیار آمادگی کامل برای فعالیت دارند. نیازی نیست که این نیروها را در پستهای بالا و حساس به‌کارگیری کنید.
  

به گزارش دولت بهار به نقل از تسنیم، ششمین جلسه مشترک هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با کمیسیونهای داخلی دوره پنجم صبح امروز (پنج‌شنبه 20 تیر) برگزار شد.

آیت الله جنتی با ابراز اینکه مردم امروز با گرانی، تورم، فساد مالی و اداری موجود می‌سازند ‌و تحمل‌ می‌کنند، گفت: کمترین کاری که ما می‌توانیم بکنیم دعای شبانه‌روزی برای این مردم فداکار است و باید هرکاری که از دستمان برمی‌آید برایشان انجام دهیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه باید فکری به حال بی‌توجهی به اقتصاد مقاومتی و امید بستن به دشمن شود، گفت: چرا عده‌ای نمی‌توانند بفهمند که دشمن در برابر ما قرار دارد، دشمن قلب ما را هدف گرفته و سایه ما را با تیر می‌زند. برخی‌ها باور نمی‌کنند که از دشمن انتظار دوستی نمی‌توان داشت. اگر دشمن روی خوش نشان می‌دهد چون می‌خواهد از پنجره‌ای وارد شود که ما از در آن بیرونش انداخته‌ایم.

آیت الله جنتی با تصریح بر اینکه استفاده از نیروی جوان برای فائق آمدن بر مشکلات بسیار سازنده و کلیدی است، گفت: با ادامه وضعیت موجود مشکلات ما حل نمی‌شود؛ امروز نیروهای جوان و آتش‌به‌اختیار آمادگی کامل برای فعالیت دارند. نیازی نیست که این نیروها را در پستهای بالا و حساس به‌کارگیری کنید ولی لازم است که آنها را در یک مسیر تدریجی جایگزین نیروهای کنونی کنیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری خطاب به اعضای این مجلس گفت: ما باید نسبت به وضع موجود تا آنجا که می توانیم به مسئولان هشدار دهیم. نمی‌توانیم نسبت به شرایط کنونی بی‌تفاوت باشیم.

وی تأکید کرد: برجام مایه دردسر شده است و اگر آن روزی که رهبری فرمودند، ما آن را آتش می‌زدیم امروز با این شرایط مواجه نبودیم. البته امروز هم که دولت در حال کاهش تعهدات برجامی است کار خوبی است و باید آن را ادامه دهد و از این اروپایی‌های منافق نیز هیچ انتظاری نباید داشت.

* به گزارش دولت بهار، در جواب این سخنان باید گفت: آن روزی که شورای نگهبان کاندیدای مردم را رد صلاحیت کرد مواجهه با این شرایط کاملا قابل پیش بینی بود!

 

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار