آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 2 مرداد 1398 - 11:42   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485588صفحه نخست » برگزیدهشنبه، 22 تیر 1398 - 10:49
آماده محاکمه در دادگاه ملت باشید!
  

به گزارش دولت بهار، احمد غلامی، سردبیر روزنامه بنفش شرق در سرمقاله امروز خواستار محاکمه ملت شد و نوشت رای مردم به دکتر احمدی نژاد در سال ۸۴ خطای فاحش مردم بود!

وی تصریح کرد مردم به شکلی احساسی دست در دست احمدی نژاد دادند و گوششان بدهکار نخبگانی که میگفتند به هاشمی رای بدهید نبود!

 آماده محاکمه در دادگاه ملت باشید!

 

* وحشت بازماندگان غریق استخر معروف و مدعیان رسوای دموکراسی از بازگشت دکتر احمدی‌نژاد در این جملات  کاملا آشکار است و آنان خوب میدانند فرزند ملت در هر رقابت انتخاباتی که رد صلاحیت نشود، دست در دست ملت بساط زر و زور و تزویر را برخواهد چید.

چهره عریان اصلاح طلبان دیکتاتور که با توهین به رای و اراده ملت، وقیحانه از محاکمه مردم سخن میگویند در دادگاه ملت تماشایی خواهد بود.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار