آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 2 مرداد 1398 - 10:58   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485589صفحه نخست » برگزیدهشنبه، 22 تیر 1398 - 12:00
تلاش های مذبوحانه!
  

به گزارش دولت بهار، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است امروز (شنبه) مصادف با ولادت با سعادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)، دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در مسجد رودبست بابلسر در اجتماع مردم سخنرانی کند.

این مراسم به دعوت جمعی از مردم بابلسر برگزار می شود و طی دو روز گذشته مقدمات انجام این سخنرانی فراهم شده است.

متاسفانه برخی از عوامل انتظامی و امنیتی با زیرپا گذاشتن قانون و حقوق شهروندی، به مسجد رودبست بابلسر هجوم آورده و شماری از برگزار کنندگان مراسم را بازداشت کردند.

گفته می شود که این اقدام با تکیه بر حکم قضایی صادره از سوی دادستان محلی انجام شده است.

اگر چنین حکمی صحت داشته باشد، به طور قطع فاقد هرگونه استناد قانونی است و انتظار می رود مقامات ارشد دستگاه قضایی با توجه به رویکرد جدید خود، نسبت به این رفتار غیرقانونی و تضییع کننده حقوق عمومی حساسیت نشان دهند.

پیش از هجوم عوامل انتظامی و امنیتی به محل برگزاری این مراسم، برخی عوامل مشکوک رسانه ای با انتشار ادعاهای کذب دایر بر لغو مراسم سخنرانی، تلاش مذبوحانه ای را به عمل آوردند تا از حضور گسترده مردم در مسجد رودبست جلوگیری کنند.

همچنین عوامل مزبور با انجام اقدامات تحریک آمیز به پاره کردن پوسترها، پلاکاردها و بنرها نصب شده پرداختند و کوشیدند در برگزاری این مراسم اخلال ایجاد نمایند.

با وجود همه تلاش های ناصواب به انجام رسیده، مردم همچنان بر دعوت خود از دکتر احمدی نژاد اصرار می ورزند و رئیس جمهور سابق نیز مصمم است طبق برنامه جهت دیدار و گفت و گو با مردم در این محل حضور یابد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار