آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 09:52   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485674صفحه نخست » برگزیدهدوشنبه، 31 تیر 1398 - 11:27
وحشت از لیست احمدی‌نژادیها برای انتخابات مجلس!
  

دولت بهار/ درحالی که دکتر احمدی‌نژاد فعلا هیچ برنامه ای برای انتخابات مجلس ندارد، سایت بنفش خبرآنلاین، متعلق به دبیر شورای اطلاع رسانی دولت حسن روحانی به تکاپو افتاده و پیشاپیش میگوید احمدی‌نژاد "عِده و عُده ای ندارد" و مینویسد: "تنها یک راه باقی می‎ماند و آن اینکه محمود احمدی‎نژاد با چهره های ناشناخته ای که بیشتر حامیان مردمی او هستند وارد رقابت شود!"

خبرآنلاین سپس دلسوز احمدی‌نژاد میشود و مینویسد: "چهره‎های ناشناخته‌ای که تنها بتوانند لیست پر کن باشند، چه عایدی برای رییس دولتهای نهم و دهم دارد. آیا چیزی غیر از باخت را نصیب او خواهد کرد؟!"

اما نکته جالب توجه، اعترافی است که این سایت وابسته ناگزیر از بیان آن است، جایی که نوشته: "در میان خوف و رجای اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات و سرگردانی اصولگرایانی که هنوز نمی‌دانند اینبار هم همای وحدت بر شانه‎هایشان می‏نشیند یا نه"!

به علیرضا معزی و شورای اطلاع رسانی دولت توصیه میشود بجای پیچیدن نسخه انتخابات اسفندماه، فکری به حال امروز دولت محتضر حسن روحانی بکنند!

 

 وحشت از لیست احمدی‌نژادیها برای انتخابات مجلس!

 

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار