آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 09:02   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485675صفحه نخست » برگزیدهدوشنبه، 31 تیر 1398 - 11:58
روند معالجات آقای بقایی ادامه می یابد
  

دولت بهار/ مقامات مسئول در دستگاه قضایی امروز (دوشنبه) در تماس با آقای حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور سابق، موافقت خود را برای ادامه اقدامات تشخیصی و پیگیری معالجات ایشان در بیرون از زندان اعلام کردند.

موافقت با این امر پس از آن اعلام شد که آقای بقایی تصمیم گرفت با نیمه تمام گذاشتن روند معالجات خود، به زندان بازگردد.

آقای بقایی روز پنجم تیرماه گذشته در بازداشتگاه اوین سکته مغزی کرد و مسئولان زندان در پی تشدید علائم سکته مغزی در آقای بقایی، ایشان را روز 19 تیرماه جهت انجام معاینات پزشکی به بیمارستان بقیه الله اعزام کردند.

پزشکان با تصویربرداری و انجام آزمایش های گوناگون، بر ضرورت بستری فوری آقای بقایی جهت شروع اقدامات تشخیصی و درمانی تاکید کردند.

سمت چپ بدن آقای بقایی کرخت و بدون حس است و علاوه بر مشکلات حرکتی، پیوسته از فشار وارده در ناحیه قلب رنج می برد.

مقامات قضایی در برابر این شرایط، ایشان را به مرخصی استعلاجی فرستادند تا مراحل تشخیص علت و انجام معالجات را با هزینه شخصی در بیرون از زندان دنبال کند.

پزشکان متخصص زمان لازم برای تشخیص علت حادثه و انتخاب راه درمان را حداقل سه هفته اعلام کرده اند اما مسئولان قضایی در دادن این فرصت، محدودیت ایجاد کردند تا آنجا که امکان برنامه ریزی برای طی مراحل پزشکی از بین می رفت.

آقای بقایی در برابر اعمال اینگونه محدودیت ها، شب گذشته از پیگیری روند اقدامات تشخیصی و درمانی خود انصراف داد و به مسئولان زندان اوین اعلام کرد که روز دوشنبه به زندان باز خواهد گشت.

مسئولان ذیربط در دستگاه قضایی صبح امروز ضمن تماس با آقای بقایی، خواستار عدم مراجعه ایشان به زندان و ادامه روند اقدامات درمانی توسط ایشان شدند و اطلاع دادند که با ارائه لایحه از سوی وکیل آقای بقایی، مشکل را حل خواهند کرد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار