آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 09:25   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485676صفحه نخست » برگزیدهدوشنبه، 31 تیر 1398 - 12:15
وزیر کشور خاتمی: جریان بهار عددی نیست!
  

به گزارش دولت بهار، موسوی لاری در بخشی از مصاحبه با ایلنا گفت: " در فضای رقابتی آزاد و بدون رد صلاحیت، اصلاح‌طلبان پیروز هستند و جریان بهاری عددی نیست! "

در پاسخ به وی باید گفت که جریان بهار یعنی آزادیخواهی و عدالت طلبی با محوریت آحاد ملت بزرگ ایران و مردم آزادیخواه و عدالت طلب جهان و اگر عددی نیست آماده ایم به رای مردم بگذاریم؛ کاندیدای جریان بهار در برابر همه نمایندگان زر و زور و تزویر و کاندیداهای اشراف سیاسی و اقتصادی!

به راستی اگر جریان بهار عددی نیست چرا هر شب کابوس می بینید و هر روز چپ و راست علیه آن هذیان می گویید و برای حذف نماینده مردم جشن می گیرید؟!

وی همچنین در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: " مستندات محمدرضا خاتمی درباره انتخابات ۸۸، نقل قول‌های اصولگرایان بود! "

 پس ریشه فتنه هم مشخص و اثبات شد "چپ راست کارگزار علیه خدمتگزار"!

 

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار