آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 10:10   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485694صفحه نخست » خبردوپنجشنبه، 3 مرداد 1398 - 14:09
یادداشت علی اکبر جوانفکر/ دور باطل!
یادداشت علی اکبر جوانفکر/ دور باطل!دولت بهار: غم انگیز است که برخی صاحب منصبان دولت کنونی با قرار گرفتن در دور باطل اختلافات ظاهری میان دمکرات ها و جمهوری خواهان آمریکا، فرصت های غیرقابل جبران ملت خویش را به حراج می گذارند و با وجود مشاهده خسارات سنگین ناشی از باورهای غلط خود، می کوشند درب را بر همان پاشنه ای بچرخانند که تا کنون بیشترین آسیب را از آن متحمل شده اند.
  

دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: خبرنگار نیویورک تایمز در مصاحبه اخیر خود با دکتر احمدی نژاد تصریح کرد که مقامات دولت آقای روحانی منتظر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال آینده هستند زیرا بر این باورند که اگر دموکرات ها پیروز شوند، احتمالا معادلات تغییر خواهد کرد.

او این مطلب را در پاسخ به دکتر احمدی نژاد ابراز کرد که به نیویورک تایمز گفته بود ما در ایران دنبال این نبودیم که اگر آقای ترامپ بیاید بهتر از خانم کلینتون است زیرا او هم می آمد در عمل همین سیاست را جلو می برد و با آقای ترامپ فرقی نمی کرد.

رفتار و مواضع مقامات دولت آقای روحانی و بالاخص دستگاه سیاست خارجی کشور ، آشکارا بیانگر همان نتیجه ایست که خبرنگار نیویورک تایمز به آن دست یافته است.

باعث تاسف بسیار است که شماری از دیپلماتها و مقامات شاخص سیاسی در ایران با وجود تحمل یک شکست تلخ و سخت ناشی از بازی کثیف صحنه گردانان اصلی آمریکا در ماجرای برجام، همچنان در خواب خرگوشی فرو رفته و از توهمات خود خارج نشده اند.

بسیار روشن است که دو حزب دموکرات و جمهوری خواه آمریکا بر سر مسایل مهم جهان از جمله موضوع روابط ایران و آمریکا، هیچ اختلاف نظر و منازعه واقعی با هم ندارند و با تقسیم کار میان خود، این مسائل را مدیریت می کنند.

همانطور که آقای اوباما به دنبال تسلط آمریکا بر جهان بود، آقای ترامپ هم همین هدف را در دستور کار خود قرار داده است و اگر خانم کلینتون هم رئیس جمهور آمریکا می شد، باز هم سیاست سلطه را پی می گرفت.

غم انگیز است که برخی صاحب منصبان دولت کنونی با قرار گرفتن در دور باطل اختلافات ظاهری میان دمکرات ها و جمهوری خواهان آمریکا، فرصت های غیرقابل جبران ملت خویش را به حراج می گذارند و با وجود مشاهده خسارات سنگین ناشی از باورهای غلط خود، می کوشند درب را بر همان پاشنه ای بچرخانند که تا کنون بیشترین آسیب را از آن متحمل شده اند.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار