آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 09:59   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485707صفحه نخست » خبردوشنبه، 5 مرداد 1398 - 17:04
یادداشت علی اکبر جوانفکر/ قدرت دست ها...
یادداشت علی اکبر جوانفکر/ قدرت دست ها...دولت بهار: جمهوری اسلامی برپا شد تا مقامات کشور در هر جایگاهی که هستند، خادمان واقعی مردم باشند، به بوسیدن دست آنان افتخار کنند و همت خویش را مصروف تقویت همه جانبه مردم نمایند اما امروز و برخلاف انتظار، شاهد پیدایش فاصله ای عمیق میان مردم و مسئولان هستیم. فاصله ای که جز با آزاد کردن مناصب قدرت از وجود عناصر بیگانه با مردم پرنمی شود.
  

دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: جمهوری اسلامی را ملت ایران ایجاد کرد تا در سایه آن مردم احساس آزادی، استقلال، آرامش، رفاه، امنیت و پیشرفت بکنند و هر روزمان بهتر از دیروز باشد.

مردم به همه کسانی که در آنها صداقت، صفا و پاکدامنی مشاهده کنند، عشق می ورزند اما این دوستی یکجانبه نیست بلکه دوام و بقای این ارتباط انسانی در دوطرفه بودن آن است.

آنهایی که از برجهای عاج یا از پشت شیشه های دودی خودروهای زرهی، مردم را ورانداز می کنند، راهی به دلهای ولی نعمتان خود نخواهند یافت، کمااینکه راه نیافته اند.
 
مردم خوب و بی نظیری داریم. صبورند به وقت شداید و سختی ها، مقاومند به وقت مواجهه با دشمنان به کمین نشسته، مدد رسان و نیک اندیش اند، به هنگام بروز مصائب، قدرشناس اند آن گاه که خادمان خویش را از خائنان باز شناخته باشند و آگاه و روشن ضمیرند، زمانی که بیگانگان آهنگ غفلت و بی خبری را می نوازند.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور نیست، مقام و منصبی هم ندارد اما در دل مردم جا باز کرده است. در هر کوی و برزن این سرزمین که حضور می یابد، دستان نوازشگر مردم که جلوه قدرت و محبت خدای مهربان است، به سویش دراز می شود تا با او بیعتی دوباره کنند.

شعارهای پرشورشان را کاری ندارم، شعورشان را می گویم که شکوفاتر از همیشه، نشان از آگاهی و خبرویت و شناخت عمیق شان دارد.

درست در زمانی که فشارهای همه جانبه اقتصادی همراه با تورم و بیکاری و گرانی های لجام گسیخته مردم را به ستوه آورده است و هزینه هایی که هر روز سنگین تر از گذشته بر دوش آنها سنگینی می کند، دست های پرتوان مردم به سوی مردی دراز می شود که در چشمان آنها شیرین آمده است.

احمدی نژاد با همه وجودش مردم را دوست دارد و مردم هم این حقیقت را با همه وجود درک کرده اند، لذا دوستش دارند و محبت خالصانه و دوستی صادقانه خود را از او دریغ نمی کنند. قدرت یک ملت در دوستی و صمیمت با خادمان واقعی خود تجلی پیدا می کند .

ای کاش مسئولان امروز کشور ارزش و لذت با مردم بودن و همراهی و همصدایی و همدلی با آنان را درک می کردند که اگر چنین بود، هیچ قدرتی نمی توانست برای ایران عزیز شاخ و شانه بکشد و زبان به تهدید و توهین بگشاید.

اشکال کار در طبقه ای از اشرافیون است که با تکیه بر ثروت های باد آورده و به ناحق انباشته شده، مناصب قدرت را در اختیار گرفته و از موضع خودبرتربینی و تکبر با مردم تعامل کرده و آنان را به هیچ می انگارند و همت خویش را مصروف تحقیر و تضعیف و ناتوان سازی هرچه بیشتر مردم کرده اند.   

در برابر این رفتار ، مردم ایران نیز محبت و دوستی خود را از چنین مقامات و مسئولانی دریغ می کنند و به این ترتیب جلوه های زیبای قدرت ملی که باید خود را در همبستگی میان دولت و ملت نشان دهد، شکل نمی گیرد و دشمنان شناخته شده ملت ایران زبان خود را به روی ایران عزیز دراز کرده و هرآنچه که شایسته خودشان است نثار مردم با صفای این سرزمین می کنند.

جمهوری اسلامی برپا شد تا مقامات کشور در هر جایگاهی که هستند، خادمان واقعی مردم باشند، به بوسیدن دست آنان افتخار کنند و همت خویش را مصروف تقویت همه جانبه مردم نمایند اما امروز و برخلاف انتظار، شاهد پیدایش فاصله ای عمیق میان مردم و مسئولان هستیم. فاصله ای که جز با آزاد کردن مناصب قدرت از وجود عناصر بیگانه با مردم پرنمی شود.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار