آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 09:36   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485711صفحه نخست » برگزیدهشنبه، 5 مرداد 1398 - 23:15
انتخابات شورایاری ها یک شکست کامل بود
  

به گزارش دولت بهار، محمد آقازاده نوشت:

دوازده هزار داوطلب هر کدام بالای چهل نفر از اقوام و آشنایان را به پای صندوق ها بردند و دیگر هیچ،اصلاح طلبان نکته یی که آگاهانه نمی خواهند بپذیرند آنست مردم ایران مثل همه ملتها نسبت به اصل شرکت در انتخابات سوظن و بدبینی ندارند بلکه به آنها که می توانند رای بدهند از جمله اصلاح طلبان امیدی ندارند که حامل تغییر و اصلاح امور باشند و هر چه رای می دهند وضع بهتر که نمی شود بلکه بدتر هم می شود، مگر در  انتخابات قبلی مجلس ، شوراها و ریاست جمهوری با انگیزه هایی به پاهای صندوق های رای نرفتند و رای ندادند، همانگونه که در انتخابات دوم خرداد تا شورای چهارم به شما اعتماد کردند و نتیجه یی نگرفتند. آزموده را باز آزمودند و باز شکست خوردند.

مسئله خیلی ساده است رای دهنده ها به لیست هایی حاصل  تکرار می کنم بخاطر تجربه عملی شان بسیار بدگمان اند و رای دادند را بی حاصل می دانند. اگر معتقدید آنها اشتباه می کنند بگوئید فراکسیون امید در مجلس چه کار متفاوتی انجام داده که اگر نبود اتفاق نمی افتاد. شورای شهر چه کرده  و از همه مهمتر دولت چه آشی برای معیشت مردم پخته است؟! معلوم است مردمی که به شما اعتماد کردند و نتیجه نگرفتند، از اصولگرایان که از اول ناراضی بودند و هستند.

مسئله مشخص است شما در این نهادها هیج نکردید جز بهره بردن از مزایای حضور در آنها ، نگوئید نمی گذارند ، شما کجا خواستید جلوی رانت خواری ، حقوق های نجومی و انتصاب های فامیلی در نهادهایی که در اختیار خودتان بود بایستید و جناح مقابل نگذاشت ، هر چند خودتان در این موارد کارنامه تان اصلا سفید نیست.

 اصلا پای حمایت از دانشجویان ، کارگران ، بازنشسته ها و.. را به میان نمی کشیم و از تورم افسار گسیخته ، بیکاری و رکود هیج نمی پرسیم . تنها کارنامه تان را در مبارزه با غارت در پیشگاه ملت باز کنید تا سیه روی شود هر که در او غش باشد . ناامیدی مردم از رای دادن در حقیقت ناامیدی مطلق از عملکرد شماست. بیهوده بحث را تئوریک نکنید که در اندازه ذهن و عمل شما نیست.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار