آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 10:09   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485734صفحه نخست » برگزیدهسه شنبه، 8 مرداد 1398 - 21:45
کارت سوخت احمدی‌نژاد هم بازگشت!
  

به گزارش دولت بهار، ژنرال بیژن زنگنه که پیش ازین می‌گفت کارت سوخت هیچ تاثیری در مصرف سوخت ندارد حالا از اجباری شدن آن خبر میدهد و میگوید: ۲۰ مرداد استفاده از کارت سوخت آغاز می‌شود اما به دلیل ایجاد مشکلات احتمالی برای دارندگان خودرو مانند عدم تهیه کارت سوخت یا هر مشکل دیگر به آن‌ها فرصت‌ داده می‌شود اما در نهایت استفاده از کارت سوخت اجباری خواهد شد!

* باتوجه به اینکه دولت ناکارآمد و ضد مردمی شیخ حسن روحانی اراده کرده حق مسلم یارانه مردم را هرروز بی ارزش تر کرده و در نهایت به صفر برساند، برنامه گران کردن سوخت در آینده زندگی را بر مردم دشوارتر خواهد کرد که اجباری شدن کارت سوخت نیز مقدمه آن است. مردم در دولت ژنرالهای پولدار به شدت احساس رهاشدگی و بی‌پناهی دارند و برای پایان این دوران فلاکت‌بار روزشماری می‌کنند.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار