آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 3 شهریور 1398 - 09:42   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485736صفحه نخست » برگزیدهسه شنبه، 8 مرداد 1398 - 23:31
آقای نوبخت، آنچه رو به پایان است تاب و تحمل مردم است!
  

به گزارش دولت بهار، محمدباقر نوبخت، معاون حسن روحانی گفت: مشکلات اقتصادی رو به پایان است، سختی به زودی به پایان می‌رسد و از مشکلات با سربلندی عبور خواهیم کرد. علت افزایش تورم موجود در جامعه بخاطر هجوم عده‌ای سرمایه‌دار بود که قیمت کالاها را با تهدید امریکا بالا بردند!

آقای نوبخت، دولت بنفش با چند برابر کردن قیمت ارز، کالا و خدمات، حراج سرمایه های ملی به اسم خصوصی سازی و پرکردن جیب رفقا علی الحساب مشکل خود را حل کرده است اما آنچه تحقیر و نابود شده، عزت و آبروی خانواده های متوسط و فقیر بوده و دستاورد تدبیر ژنرالها، خالی تر شدن سفره ها و بیچارگی مستاجران و شرمندگی پدران و آه مادران و گرسنگی و سوء تغذیه فرزندان بوده است.

درحالی که ارز نیمایی را که منبع اصلی واردات است از ابتدای سال بیش از سه هزارتومان افزوده اید و برای ارز کالاهای اساسی و سوخت هم نقشه ها در سر دارید، لطفا دیگر گرانی را گردن دیگران نیندازید!

واقعیت این است که جمعیت زیر خط فقر مطلق را دهها میلیون نفر اضافه کرده اید و اگر از امروز هیچ گرانی جدیدی روی سر مردم بینوا آوار نکنید نیز همچنان تا سالها شاخص فلاکت بیداد خواهد کرد.

وقتی از پایان مشکلات اقتصادی سخن میگویید، لطفا تن صدا را پایین بیاورید و لطفا لبخند اشرافی معروفتان را هم بر لب ننشانید!

راستی حال نزدیکان چند شغله تان در هیات مدیره شرکتهای تپل خوب است؟!

 

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار