آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
شنبه، 22 مرداد 1401 - 21:42   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 489707صفحه نخست » خبردودوشنبه، 23 تیر 1399 - 22:40
بیادی: برخی دنبال رویکرد خطرناکی هستند که کسی برای اداره آینده کشور محبوب نماند!
بیادی: برخی دنبال رویکرد خطرناکی هستند که کسی برای اداره آینده کشور محبوب نماند!دولت بهار: واقعیت مطلب این است که در شرایط کنونی اکثر مدیریت اجرایی کشور از جمله دولت به صورت استصوابی اداره می‌شوند. نوعا این مدیریت‌ها برای مردم دقیق و صد‌درصدی کار نمی‌کنند؛ بلکه برای ماندگاری خودشان کار می‌کنند. در چنین شرایطی نیز مجلس دو راه بیشتر پیش‌روی خود ندارد؛ یا باید دست‌های خود را به عنوان تسلیم بالا ببرد و شرایط موجود را بپذیرد یا اینکه به صورت انتحاری عمل کند. تکرار می‌کنم شک نکنید که مجلس یازدهم در مقابل همه مدیریت‌های اجرایی، که باعث و بانی این اوضاع شده‌اند؛ به‌خصوص دولت ناامیدی‌ها راهی جز انتحار ندارد.
  

به گزارش دولت بهار، حسن بیادی، دبیرکل جمعیت آبادگران جوان در گفتگو با روزنامه آرمان گفت:

➖ بنده سه ماه قبل در گفت‌وگو‌یی این اوضاع را پیش بینی کردم که قیمت دلار در آینده به 25 هزار تومان خواهد رسید. مشاهده کردیم که این پیش‌بینی در حال وقوع است، بنابراین با رویکردی که دولت و مجلس در پیش گرفته‌اند به نظر می‌رسد افزایش قیمت دلار همچنان ادامه داشته باشد. متأسفانه قیمت کالاها همچنان به شکل صعودی و به‌صورت «نمودار عمودی» افزایش پیدا می‌کند. این در حالی است که مجلس از قدرت کافی برای جلوگیری و رفع این مشکلات برخوردار نیست. در نتیجه وضعیت اقتصاد ایران روز‌به‌روز شکل پیچیده‌تری به خود خواهد گرفت. به نظر می‌رسد عملکرد واقعی مجلس یازدهم در راستای حل مشکلات اقتصادی کشور تنها به چند افشاگری و اظهارات تند و فرمایشات بی‌منطق بعضی از نمایندگان بی‌تجربه خلاصه خواهد شد و اتفاق دیگری رخ نخواهد داد. با افشاگری و اظهارات رادیکال نیز دغدغه‌های مردم رفع نشده و مشکلات اقتصادی آنها حل نمی‌شود.

➖ واقعیت مطلب این است که در شرایط کنونی اکثر مدیریت اجرایی کشور از جمله دولت به صورت استصوابی اداره می‌شوند. نوعا این مدیریت‌ها برای مردم دقیق و صد‌درصدی کار نمی‌کنند؛ بلکه برای مانـــدگاری خـــودشان کار می‌کنند. در چنین شرایطی نیز مجلس دو راه بیشتر پیش‌روی خود ندارد؛ یا باید دست‌های خود را به عنوان تسلیم بالا ببرد و شرایط موجود را بپذیرد یا اینکه به صورت انتحاری عمل کند. تکرار می‌کنم شک نکنید که مجلس یازدهم در مقابل همه مدیریت‌های اجرایی، که باعث و بانی این اوضاع شده‌اند؛ به‌خصوص دولت ناامیدی‌ها راهی جز انتحار ندارد.

➖ ما باید بین تحریم و خود‌تحریمی تفکیک قائل شویم. ما به دلیل خود‌تحریمی و ناتوانی در مدیریت با تحریم‌های داخلی مواجه هستیم. مردم به اندازه‌ای که از تحریم‌های داخلی آسیب دیده‌اند، از تحریم‌های خارجی آسیب ندیده‌اند. یکی از مهم‌ترین تحریم‌های داخلی فساد خانمان‌برانداز اداری است. دومین نشانه تحریم‌های داخلی حذف مردم و مشارکت‌های آنها در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های کشور است. نوع برگزاری و تأیید صلاحیت‌های انتخاباتی یکی دیگر از تحریم‌های داخلی است که مشارکت مردمی را کاهش داده است. جالب است که هزینه‌های این بی‌تدبیری‌ها باید توسط مردم پرداخت شود. بنابراین هشدار بنده این است که تا زمانی‌که باندهای متصل به قدرت و ثروت همچنان برمسند قدرت هستند، این هزینه‌ها همچنان به صورت ناخواسته توسط مردم پرداخت خواهد شد. جالب است که مردم شب می‌خوابند اما هنگامی که صبح از خواب بیدار می‌شوند، متوجه می‌شوند قیمت‌ها چندین برابر شده است و آنها از این تصمیمات شوم بی‌خبر بوده‌اند. بدتر از آن اظهارات ناجوانمردانه مسئولان است که می‌گویند ما هم خبر نداشته‌ایم. آیا مردم حق ندارند که سوال یا اعتراض کنند که تصمیمات کجا گرفته می‌شود، آیا خبر ندارند که به همین دلایل درآمد و ثروت مردم نسبت به گذشته یک‌چهارم شده است. مردم با آبرو و فهیم خوب می‌دانند که سال‌هاست دست دولت و مدیریت‌ها و سازمان‌های اجرایی کشور در جیب مردم است. تازه این اقدام هم در جهت حل مشکلات دولت بوده؛ نه حل مشکلات مردم.

➖ امروز بسیاری از طیف‌های فکری و سیاسی به دنبال پاسخ به این سوال هستند که مدیریت آینده کشور حتی در سطح رهبری به دست چه طیفی خواهد افتاد؟ این مساله دارای اهمیت بسیاری است که همگان از آن غافل هستند. در چنین شرایطی برخی از باندهای قدرت و ثروت وابسته به بیگانگان به دنبال رویکرد خطرناکی هستند که کسی برای اداره آینده کشور محبوب نماند تا بتوانند به اهداف خود برسند. به همین دلیل نیز هر کسی که محبوبیت پیدا کند به اشکال مختلف در مقابل آن ایستادگی می‌کنند و آبروی آن شخص را به مخاطره می‌اندازند. اگر به گذشته عاقلانه توجه کنیم و عبرت بگیریم متوجه می‌شویم هر رئیس‌جمهور یا مسئول درجه اول مانند روسای قوای سه‌گانه و وزیران و... که سرکار آمده‌اند در ابتدا از آنها استقبال خوبی صورت گرفته اما هنگام خداحافظی با بدرقه مناسبی مواجه نشده‌اند. در راستای همین رویکرد نیز برای بسیاری از افراد مطرح، به انحای مختلف پرونده‌سازی صورت گرفته است.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 2 نظر (فعال: 2 ، در صف انتشار: 0، غیره: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1399/4/24 - 19:47 |     0     2     |
محبت را خدا در دلها می اندازد. افرادی که مانند احمدی نژاد از خدا بریدند و راه شیطان را برگزیدند شاید - تاکید می کنم شاید- بتوانند رای مصحتی پیروان شیطان را به دست آورند اما قطعا محبت واقعی را کسب نمی کنند

امید اسدی
| 1399/4/25 - 11:03 |     0     0     |
با سلام یکی از مشکلات دولت فعلی بحث ثبت اختراعات نخبگان کشور است : اینجانب نیز در این روند ثبت اختراعات مشکل داوری اختراعات را دارم یعنی زمانی که طرح اینجانب نو و جدید است ولی مراجع و داوران پس از گرفتن هزینه های بالا طرح را تایید نمی کنند و در پاسخ می گویند دوست داریم طرح شما را رد کنیم برو پیش هرکسی که دوست داری بگو این مرجع را قبول ندارم اداره نیز می گوید ما طبق قانون مجبور هستیم طرح شما را رد کنیم . برخی از مراجع نیز می گویند داور متخصص ندارند !
در این خصوص به کارشناس اداره اختراعات متن زیر را ارسال کردم :
کارشناس محترم با سلام ، اینجانب به شخصه اعتقادی به روند مارکسیستی و وارداتی اداره اختراعات که با قانون اساسی کشور در تضاد می باشد ندارم . بر فرض مثال متقاضی پرونده خود را به حداقل 50 مرجع ارسال کند و پرونده 3 ماه در هر مرجع توقف کند تا یکی از این مراجع داور متخصص داشته باشند و طرح را درست مورد داوری قرار دهند ، این یعنی اتلاف وقت چیزی حدود 8 سال و پرداخت هزینه چیزی حدود 30 ملیون تومان . در حال حاضر 11 مرجع در پرونده های قبلی اعلام کرده اند داور متخصص ندارند! . اولا بعد از 8 سال پرونده به چه درد متقاضی می خورد ؟ ، دوم اینکه اگر اینجانب بخواهم 10 اظهارنامه با این روند ثبت کنم یه چیزی حدود 300 ملیون باید هزینه کنم بنظر شما امکان ثبت اختراع به صورت غیر مستقیم از اینجانب سلب نشده است ؟ ، ایا بعد از اینکه سند را دریافت کردم همین دولت این هزینه را می تواند طی فرآیندی به اینجانب برگرداند به قول دوستمون خود سند اختراع 5 کیلو روغن نباتی ارزش داره ؟ ، یا قرار است متقاضی در جامعه رها شود ؟ . در اداره شما مردم دو دسته هستند برخی با سرمایه های خود اختراع ثبت می کنند برخی با دارایی های خود. اشخاصی که با دارایی خود اختراع ثبت می کنند مثل اعضا هیات علمی ، اشخاصی که به بدنه آزمایشگاه و پژوهشگاه ها متصل هستند ، این افراد هر هزینه ای بابت اختراع انجام می دهند دولت طی فرآیندی این هزینه را به آن ها برگشت میدهد یا از طریق گرنت دانشگاهی یا از طریق پژوهش تولید . یعنی این وسط فقط پول جابجا می شود و کسی ضرر نمی کند. دسته دوم کسانی هستند که با سرمایه های خود اختراع انجام میدهند مثل افراد که مدارک عالیه دانشگاهی دارند مشغول کار هستند اما به بدنه دولت وصل نیستند ، این افراد تحت هر شرایطی اگر نتوانند اظهارنامه خود را به ثبت برسانند آن ها هم سرمایه خود را از دست داده اند و هم دارایی خود را که همان اختراع می باشد . چون این افراد مجبور هستند نسبت به افراد اول یک مرحله بیشتر برای فرایند ثبت انرژی صرف کنند ، این روند به صورتی طراحی شده که به مرور زمان قشر متوسط جامعه منحل خواهد شد . و جامعه دو قطبی می شود یعنی دو قشر بالا و پایین که در این صورت کاپیتالیسم رخ می دهد و ...


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار