آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 30 خرداد 1398 - 19:42   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 142857صفحه نخست » تازه هادوشنبه، 9 شهریور 1394 - 14:08
کاهش قیمت خودرو توهم است
  

به گزارش دولت بهار، نجفی منش رئیس اتحادیه قطعه سازان درباره انتظار مردم برای کاهش قیمت خودرو به روزنامه آرمان گفته است:  این توهمی که بین برخی به وجود آمده بود که قیمت پایین می‌آید، باعث شد همه در یک انتظار برای کاهش قیمت به سر ببرند.این هم یکی از دلایلی بود که خرید خودروهای داخلی کاهش پیدا کند.

 یک نکته دیگر هم که وجود دارد این است که از وقتی قرار شده خودروسازهای خارجی در ایران تولید را شروع کنند این انتظار بیشتر شده است ولی باید این را در نظر بگیریم که خودروسازان خارجی تا محصولاتشان به مرحله نهایی برسد حداقل سه سال به طول می‌انجامد. برای مثال همین تندر وقتی که به ایران آمد چهار سال طول کشید که محصولشان بیرون آمد. ما نمی‌خواهیم سی. کی. دی بیاوریم؛

سی. کی. دی یعنی قطعات را وارد و اینجا سوار کنیم. دولت این سیاست را دیگر ندارد. بنابراین آمدن   خودروسازهای جدید، حداقل سه سال، و تولید خودروهای جدید خودروسازهای قدیمی مانند رنو و پژو که در ایران بودند یک سال طول می‌کشد. بنابراین مقداری زمان بگذرد و مردم ببینند اتفاقی نیفتاد، خودشان شروع به خرید می‌کنند.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار