آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 28 مرداد 1398 - 21:28   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 287679صفحه نخست » تازه هاپنجشنبه، 31 تیر 1395 - 02:44
رئیس شورای اسلامی علمای بحرین: هیهات که ذلت بپذیریم + تصاویر
دولت بهار: مردم بحرین همچنان در اعتراض به اقدام نظام حاکم آل خلیفه در سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم، مقابل منزل ایشان در منطقه الدراز در غرب منامه پایتخت این کشور تحصن کرده اند./ عوامل رژیم آل خلیفه امروز سه شنبه 29 تیرماه سعی در نزدیک شدن به خانه شیخ عیسی قاسم در منطقه دراز را داشتند که با مقاومت مردم مجبور به عقب نشینی شدند.
  
به گزارش دولت بهار به نقل از پایگاه 598، علمای منطقه دراز در پیامی از مردم بحرین خواستند که اطراف خانه شیخ عیسی قاسم در این منطقه را ترک نکنند. عوامل رژیم آل خلیفه امروز سه شنبه 29 تیرماه سعی در نزدیک شدن به خانه شیخ عیسی قاسم در منطقه دراز را داشتند که با مقاومت مردم مجبور به عقب نشینی شدند.

در همین خصوص دادستان کل بحرین اعلام کرد: "یک روحانی ماه آینده در جلسه دادگاه برای محاکمه در پرونده جمع آوری پول خمس حاضر خواهد شد." مسئولان بحرینی مدعی شده اند که جمع آوری خمس "یکی از شیوه های پولشویی و جمع آن به صورت غیرقانونی است"!!
 
رئیس شورای اسلامی علمای بحرین: هیهات که ذلت بپذیریم + تصاویر
 
دادستانی آل خلیفه ادعا کرد: شهادت دو متهم دیگر مورد بازجویی در این پرونده ثابت می کند روحانی مذکور، بدون کسب مجوز از مراجع ذیربط اقدام به جمع آوری پول کرده است، و این دو متهم، به درخواست روحانی یاد شده در این امر شرکت داشته اند.

در همین حال، خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع آگاه در پرونده گفت: این روحانی، همان آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی پیروان اهل بیت (علیهم السلام) در بحرین است که مسئولان بحرینی یک ماه قبل وی را سلب تابیعت کردند.

العالم نوشت: اموالی که حکومت بحرین مدعی است به طور غیرقانونی جمع آوری شده است همان اموال خمس و زکات است که هواداران آیت الله شیخ عیسی قاسم در داخل و خارج از بحرین برای این روحانی ارسال می کنند.
 
رئیس شورای اسلامی علمای بحرین: هیهات که ذلت بپذیریم + تصاویر
 
فعالان مدنی این اقدام را در چارچوب "ورشکستگی رژیم" و ناتوای در مقابله با مبارزه مردمی دانستند که روزانه در منطقه الدراز در نزدیک شهر منامه برای حمایت از آیت الله شیخ عیسی قاسم تحصن می کنند.

مردم بحرین همچنان در اعتراض به اقدام نظام حاکم آل خلیفه در سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم، مقابل منزل ایشان در منطقه الدراز در غرب منامه پایتخت این کشور تحصن کرده اند.

بحرینی ها سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم را اقدام جنون آمیز نظام حاکم خوانده اند و با تحصن مقابل منزل ایشان بر لزوم انصراف نظام از اقدام خود تأکید می کنند.

یکی از شیوه های نظام سلطنتی آل خلیفه برای سرکوب مخالفان خود سلب تابعیت آنها با هدف زمینه چینی برای اخراج آنان از بحرین است.
 
رئیس شورای اسلامی علمای بحرین: هیهات که ذلت بپذیریم + تصاویر
 
همچنین "مجید مشعل" در سخنانی که بین دو نماز مغرب و عشا ایراد کرد، اظهار داشت: دولت، نباید بگذارد در بحرین، کربلایی دوم به پا شود.

مشعل که در میان تحصن کنندگانِ مقابل منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم سخن می گفت، تاکید کرد: دولت بحرین، فرزندان این طایفه (شیعیان بحرین) را بر سر دوراهی عزت و ذلت قرار داده است و هیهات که ذلت بپذیریم.

مشعل اظهار داشت: ملت مؤمن 2 پیام آشکار دارد؛ نخستین پیام حامل مظلومیت مردم در مقابل طغیانگری حاکمیت است و پیام دوم آمادگی برای جانفشانی و فداکاری.

رئیس شورای اسلامی علمای بحرین افزود: ما برای تعدی و تجاوز به کسی در اینجا نیستیم، بلکه اینجا هستیم تا از دین، رهبران، مقدسات، فقیه و وجود خود به عنوان طایفه‌ای که در این سرزمین هدف قرار گرفته است دفاع کنیم.

مشعل خطاب به آل خلیفه اظهار داشت: با سلاح خود مردم بیگناه را هدف قرار گرفته‌اید، ولی مردم آماده هستند که خون و جان خود را در راه مقدساتشان تقدیم کنند.

وی افزود: حاکمیت نباید کربلا را در بحرین تکرارکند و نباید ملت مؤمن بحرین را بیازماید، ملت بحرین آماده است که جان خود را در راه دین و مقدساتش فدا کند.

مشعل اظهار داشت: مؤمن غیرتمند هیچگاه ذلت را نمی پذیرد و هیچگاه قبول نمی کند که دینش پایمال شود.ما فرزندان کربلا و حسین (ع) و کسانی هستیم که در کربلا جانفشانی کردند.
   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار