آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
دوشنبه، 6 تیر 1401 - 15:09   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 29081صفحه نخست » خبردودوشنبه، 13 بهمن 1393 - 00:22
در حضور جمعی از فعالان رسانه ای؛
دکتر احمدی نژاد:‌ مردها در راهند / وقتی عرضه ایستادن برابر آمریکا را ندارید چرا مسئولیت‌ گرفته‌اید+ تصاویر
دکتر احمدی نژاد:‌ مردها در راهند / وقتی عرضه ایستادن برابر آمریکا را ندارید چرا مسئولیت‌ گرفته‌اید+ تصاویردولت بهار: امام آمد و انسان ها را به حقیقت انسانی خودشان بازگرداند چشم ها باز شد نگاه ها را و مطالبات تغییر کرد.
  

به گزارش دولت بهار  عصر امروز دیدار جمعی از فعالان رسانه ای و وبلاگ نویسان با محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم در دفتر ولنجک برگزار شد.

در ابتدای مراسم بعد از ارائه توضیحاتی از سوی مجری برنامه و اجرای یک دکلمه از سوی حاضران احمدی نژاد به ارائه سخنرانی خود در جمع اهالی رسانه پرداخت.

رئیس دولت های نهم و دهم دهه فجر را به همه ملت ایران تبریک گفت و اظهار داشت: در دهه فجر انقلاب اسلامی هیچ سخنی بهتر از خود انقلاب نیست به نظرم هنوز چهره واقعی انقلاب برای بسیاری اصولا ناشناخته و برای بسیاری دیگر هم کم شناخته شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اگر بخواهیم انقلاب را در یک کلمه تعریف کنیم باید بگویم انقلاب اسلامی بازگشت به حقیقت انسان هاست و یا اگر بخواهیم تعبیر را روشن تر بیان کنیم باید بگویم انقلاب اسلامی تلاش مجدد جامعه بشری برای بازگشت به حقیقت انسان است.

احمدی نژاد با بیان اینکه هر تحولی از تحول در انسان ها آغاز می شود ادامه داد: باز هم اگر بخواهیم انقلاب را ساده تر تعریف کنیم باید بگویم امام آمد اندیشه ها، افق نگاه ها، خواسته ها و اراده ها را تغییر داد.

رئیس جمهور سابق گفت: همه آنهایی که به دنبال اصلاح وضع جهان هستند باید توجه داشته باشند که هر اتفاق بیرونی خبر یک اتفاق درونی است چون بعضی ها می گویند ما قبل از انقلاب زندگی می کردیم و روغن نباتی هم کیلوی فلان بود بنده می گویم انسان می تواند فقط نوک دماغش را ببیند یا می تواند هر روز دایره مطالباتش را گسترده تر، جدید تر و آرمان خواه تر باشد.
وی ادامه داد: امام آمد و انسان ها را به حقیقت انسانی خودشان بازگرداند چشم ها باز شد نگاه ها را و مطالبات تغییر کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: بعضی ها اوایل انقلاب مقاله می نوشتند و اظهار فضل می کردند و می گفتند انقلاب ناقص به دنبا آمده و در حال حاضر هم عده ای همین مطالب را بیان می کنند به نظرم اینان از این نکته غافل هستند که تحولات اجتماعی نتیجه تحولات درونی انسان هاست.

وی تصریح کرد: ما در محله نارمک زندگی می کردیم و رفقای قدیمی زیادی داشتیم چون پرتحرک هم بودیم ارتباطامان زیاد بود وقتی بعدها من به تحولات انقلاب دقت کردم دیدم این تحولات روحی به خوبی قابل درک است.

احمدی نژاد گفت: می دیدم که با چند پیام نفس امام راحل عده ای از این رو به آن رو می شدند حرف های می زدند که نشان می داد دایره خواسته آنان و علایقشان عوض شده است بنده از این خاطرات فراوان در ذهن دارم.

در این قسمت از برنامه ثمره هاشمی مشاور احمدی نژاد در جمع حاضران قرار گرفت و احمدی نژاد ثمره هاشمی را صدا زد و از وی خواست کنارش بنشیند.

رئیس دولت های نهم و دهم در ادامه با بیان اینکه بنده ۳۹ سال است که با آقای ثمره هاشمی دوست هستیم تصریح کرد: ما در دانشگاه ۵ هزار دانشجو بودیم پیش می آمد کسانی از دانشجویان که برای خواندن یک اعلامیه یا مقاله و یا گوش کردن یک سخنرانی باید به آنها التماس می کردیم اما همان انسان ها با شنیدن پیام امام خمینی آنچنان تغییر کردند که ۲۰۰ کیلومتر جلوتر از همه بودند.

وی با بیان اینکه اسما الهی در جهان جاری است ادامه داد: ما باید بتوانیم این اسما الهی را بازتاب بدهیم؛ انقلاب ما جنبش بزرگی در به کمال رساندن انسان ها بود و به نسبت عمق تحولات درونی انسان ها تحولات بیرونی اتفاق می افتد امروز شک نداریم که تحولات انقلاب اسلامی جهان را در برگرفته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انقلاب آمد تاانسان ها و مناسبات اجتماعی را در جهت صحیح تغییر بدهد افزود: انقلاب اسلامی ما به لحاظ آرمانی و مطالبات تحول بزرگی درجامعه بشری بود در یک دوره طولانی آمدند گفتند که انسان اگر می خواهد به سعادت برسد باید رابطه خود را با آسمان قطع کند.

رئیس دولت نهم و دهم تصریح کرد: انقلاب اسلامی معادلات جهانی را بر هم زد بنیان های سلطه گری و استعمار را مورد هدف قرار داد و طبیعی است که آنها هم در برابر آن با تمام وجود اقدام می کنند.

وی با بیان اینکه  اصولا تعالی طلبی عدالت طلبی و کمال جویی نقطه پایان ندارد گفت: ما برای عدالت انقلاب کردیم اما عدالت تا کجا؟ در کدام جغرافیا؟ برای چه کسانی؟ اصولا مگر مفهوم عدالت می تواند جغرافیا داشته باشد، نمی تواند، جون محدودیت ندارد و از روی اول که شعار انقلاب را می دادند افق نگاهشان همه جامعه بشری بوده است ممکن است در یک کشوری بتواند حدودی عدالت قضایی را اجرا کرد و حکمی داده شود و چند نفر هم اعدام شوند وبرخی بیایند و بگویند به به چه عدالتی؛ عدالت برای همه بشریت و همه عرصه های زندگی مورد توجه انقلاب اسلامی بوده است.

احمدی نژاد با بیان اینکه مطالبات و آرمان ها جز با حاکمیت انسان کامل امکان تحقق ندارد افزود: از همان اول انقلاب ما به انقلاب جهانی انسان کامل و حکومت جامعه گره خورده بود و اصلا با آن یکی بود، عده ای آمدند و می خواستند ما را سرگرم و می گفتند اول توسعه سیاسی انجام دهیم یا توسعه اقتصادی را، انسان کامل همه وجودش با هم رشد می کند.

عضو مجمع تشیخص مصلحت نظام تصریح کرد: آرمان خواهی به معنای امام خواهی است همین که انسان به عقلش رجوع کند از هر ارزش متعالی به امام می رسد راهی برای رسیدن به خداوند جز امام وجود ندارد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی در نسل انقلاب جهانی است همه بشریت از آغاز منتظر یک روز بهتری بودند و همه انسان ها نیز به امید روز بهتر زندگی می کنند ما گفتیم چاوز هم منتظر ظهور بوده است عده ای انقدر کوته فکر اند که تحمل شنیدن این حرف ها را نداشتند و فکر می کردند که فقط خودشان انسان هستند که باید منتظر ظهور باشند.

احمدی نژاد ادامه داد: یکی از دوستان ما اخیرا به ونزوئلا سفرکرده است به وی گفته بودند که به فلانی سلام برسان و بگو ما هم منتظر امام مهدی هستیم؛ وقتی آقای چاوز درگذشت همه انسان های انقلابی در ونزوئلا مات و مبهوت مانده بودند چون چاوز ستونی محکم و انقلابی بود بعدها چاوز قبل از فوتش به آنان گفته بودکه اگر من رفتم نگران نباشید امام مهدی خواهد آمد یعنی ببینید عده ای آن قدر کوچک اند که فکر می کنند جهان فقط برای آنان است به نظر من هر فردی به محض اینکه به دلش بیاید و تصور کند که نسبت به دیگران برتر است همان لحظه سقوط کرده است بعضی ها انحصاری هستند و حتی خدا را برای خودشان می خواهند.

وی با بیان اینکه اکثریت قاطع انسان ها به دنبال ظهور بوده اند افزود: در تمام مواقع حرکت انسان به سمت کمال شیطان می آید تا راه انحرافی باز کند و مهم ترین مسئله برای همه عالم از جمله حتی برای شیطان هم مسئله ظهور است چرا که اگر ظهور اتفاق بیفد دیگر کار شیطان تمام است و اسیر انسان ها می شود.

رئیس جمهور سابق با بیان اینکه ظهور رسیدن انسان به نقطه موعود است گفت:  همه اتفاقات عالم در فرایند ظهور است هنگامی که فرایندی در درون انسان اتفاق می افتد آدم ها و مطالباتشان عوض می شوند.

وی با بیان اینکه خدا اراده کرده تا مستضعفین وارث زمین شوند تصریح کرد: این اراده خدا است و اتفاق خواهد افتاد و حتی اگر من و شما نخواهیم باز این مسئله انجام می شود.

احمدی نژاد با بیان اینکه دین برای وحدت انسان ها آمده است گفت: اول انقلاب گروهی بودند که اهل دفاع نبودند در تمام مکاتب و گرایش ها دفاع از وطن لازم است و هر کس که در راه دفاع از وطن کشته شود شهید محسوب می شود تئوری ریزی می کردند که اصلا چرا جنگ می کنید؛ نمی توانستند جلوی امریکا بایستند و تئوری کنار آمدن با امریکا را مطرح می کردند ما به آنان می گویم وقتی عرضه ایستادن در برابر امریکا را ندارید چرا به مسئولیت های اجتماعی وارد شده اید بروید سراغ مسائل شخصی تان.

وی تصریح کرد در سال ۵۶-۵۵ خفقان شدیدی بر کشور حاکم بود که به نظرم بدترین خفقان تاریخ بوده است رژیم خیالش راحت بود و فکر نمی کردند که مردم به دنبال انقلاب باشند آنان حتی صدای مردم را در شهریور ۵۸ نمی شنیدند و مردم را به مسلسل و توپ و تانک بستند و مردان و زنان بی گناه به شهادت رساندند خودشان و اربابانشان خواب بودند و نمی فهمیدند بعد از ۱۷ شهریور امریکا اعلام کرد که ایران ثبات منطقه است اما بعد از چهار پنج ما این قدرت بر باد رفتند و حتی کشورها از قدرتایران شاه فراری را راه نمی دادند.

وی با بیان اینکه مردها در راه اند گفت:  فرایند دیگری در راه است؛ شجره طیبه ای جز خاندان محمد مصطفی (ص) وجود ندارد تلویزیون تصاویری را از انقلاب نشان می دهد اما همه انقلاب همین که تلویزیون نشان می دهد نیست بلکه فراتر از این است.

رئیس جمهور سابق خاطرنشان کرد: همه باید در راه تعالی کشور درصحنه حضور داشته باشیم قرار نیست با هم یک سفره درست کنیم و سر اینکه کدام کجا بنشینیم با هم دعوا کنیم بلکه قرار است پیش برویم.

در ادامه این مراسم همچنین سایت احمدی نژاد دات ای آر با شعار یا مهدی رونمایی شد و به گفته یکی از دست اندرکاران، در این سایت فقط مطالب مختص به رئیس دولت های نهم و دهم به مخاطبانشان ارائه می شود و از فرد دیگری مطلبی گذاشته نمی شود.

در هنگام رونمایی از سایت همچنین یکی از دست اندرکاران سایت اعلام کرد به محض آغاز فعالیت حمله شدیدی به سایت شد که احمدی نژاد خطاب به وی گفت اگر سایت را هم بزنند افراد حاضر در این جمع را چه می توانند کنند.

احمدی نژآد در ابتدای رونمایی از سایت گفت: با این، سایت عالم زیر رو نمی شود حواستان باشد باید بیاید و قوی تر کار کنید.

در ادامه همایش همچنین حسینی وزیر اقتصاد دولت احمدی نژاد در میان حاضران حضور پیدا کرد و به ارائه مطالب پرداخت.

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/664620509-2-IMG_3302-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/664620509-1-IMG_3296-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/42790539-2-IMG_3391-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/42790539-1-IMG_3387-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/934552409-2-IMG_3363-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/664620509-3-IMG_3329-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/770698386-2-IMG_3353-533x800.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/770698386-1-IMG_3335-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/770698386-3-IMG_3359-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/934552409-1-IMG_3360-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/934552409-3-IMG_3367-580x387.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/538543230-2-photo_2015-02-02_08-58-37.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/538543230-1-photo_2015-02-02_08-58-33.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/94373806-1-photo_2015-02-02_08-58-10.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/94373806-2-photo_2015-02-02_08-58-20.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/94373806-3-photo_2015-02-02_08-58-25.jpg

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 176 نظر (فعال: 133 ، در صف انتشار: 0، غیره: 43)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
احمدی دوست
| 1393/11/13 - 01:07 |     1094     53     |
دکتر احمدی نژاد عزیز
دلم برای سخنرانی های آتشینت خیلی تنگ شده بود.
گویا از امروز دیگر با سخنان دلنشینت مظلومیت جریان عدالت طلبی رو به پایان خواهد گذاشت.
اللهم عجل لولیک الفرج

رضا
| 1393/11/13 - 01:25 |     43     1114    
پاسخ: نکته ی ظریفی دیدم گفتم باهاتون درمیون بزارم:روزنامه قانون در ضمیمه «بی قانون» افتتاح سایت احمدی نژاد را سوژه نوشته طنز خود قرار داده است. آیدین سیار سریع نوشته است: دولت بهار تا از همه اقرار نگیرد که در آن هشت سال چقدر خوب و نازنین بوده دست بردار نیست. برای رسیدن به این مقصود هم هر روز یک چیز جدید می‌زند. یک روز دانشگاه می‌زنند، روز دیگر روزنامه می‌زنند، الان هم دارند سایت می‌زنند. از بس که هر روز یک چیز جدید می‌زنند هر دفعه که اینها را می‌بینیم باید بپرسیم «این اواخر چی زدی؟» البته سوال مهم‌تری که مطرح است و هنوز کارشناسان نتوانسته‌اند پاسخ درستی به آن دهند این است که «اینا چی می‌زنن که اینقدر شادن؟» سایت؟ روزنامه؟ دانشگاه؟ ماری جون اینا؟ محمود جون اینا؟ کدام یک از موارد فوق در روحیه این جماعت اینقدر تاثیر دارد؟ یکی دیگر از تاثیرات سوء مصرف بیش از اندازه عناصر نشاط آور توسط این گروه نازنین این است که اعلام کرده‌اند 47 نفر سایت احمدی نژاد دات آی آر را مدیریت می‌کنند. من نگاهی که به این لیست انداختم دیدم همگی از چهره‌های فرهنگی و سیاسی نزدیک به احمدی‌نژاد هستند. این سوال در ذهن ایجاد می‌شود که آیا مدیریت یک سایت شخصی واقعا به 47 نفر نیرو لازم دارد؟ خیر این‌طور نیست. آقای احمدی نژاد در دفتر ولنجک این 47 نفر را جمع می‌کند و می‌پرسد: کی بلده جهان رو مدیریت کنه؟ همه دست‌شان را بالا می‌برند. بعد می‌پرسد حالا کی بلده سایت رو مدیریت کنه؟ همه دست‌هایشان را می‌آورند پایین. در آخر تصمیم می‌گیرند یک نفر مهندس را از بیرون بیاورند تا کارهای سایت را انجام دهد، آن 47 نفر هم کل بودجه را بگیرند و آن یک نفر را مدیریت کنند!
کاظم
| 1393/11/13 - 02:06 |     326     23    
پاسخ: آقا رضا نمی دانم آیا ضرب المثل خر مفت را شنیده ای؟

ناراحت نباش!
حرکت های متنفرانه آنها بهترین تبلیغات مجانی برای سایت دکتر عزیمون هست.

عبدالله
| 1393/11/13 - 02:12 |     382     19    
پاسخ: آقا رضا!
این نکته نه تنها ظریف نیست بلکه احمقانه است. اما روشنگر یک واقعیت تلخ است و آن اینکه در دولت بنفش اصلاحات هیچ اتفاقی نمی افتد. هیچ!
نه سازندگی. نه رونق اقتصادی. نه اشتغال. نه توافق هسته ای..... یعنی کشور تعطیل است.
لذا سایتهای اصلاح طلبان برای اینکه خود را فعال نشان بدهند و بتوانند از اسپانسرهای خود یک لقمه نان دریافت کنند و به منزل ببرند این مطالب را مینویسند.
متاسفانه این طنز تلخ سیاستمداران درمانده جبهه اصلاحات و اصولگرائی است.

امیررضا
| 1393/11/13 - 02:17 |     1021     15    
پاسخ: رضا
ما در مقابل این اراجیف تنها و تنها به بلاهت و درماندگی و عجز این جماعت می خندیم ... این هذیانگویی ها ناشی از سوزش بزرگ ده سال پیش و مخصوصاً سال 88 است ... حال که حامل این خزعبلات هستید ، پیام ما را هم متقابلاً به روزی نامه قانون برسانید و بگویید : آب رو بریزند دقیقاً همانجایی که میسوزه .... البته اینجوری که من می بینم گمان نکنم اب خلیج فارس و خزر و ... هم کفاف کند !!

مدیون احمدی نژادی اگه منتشر نکنی
| 1393/11/13 - 02:19 |     473     14    
پاسخ: رضا نکته ی ظریف بخوره تو سرت حرف نمیزدی کلا سنگین تر بودی!!!
همین الان به روزنامه فروشی ها سر بزنی میبینی که حداقل چند ده روزنامه دارن به تملق و چاپلوسی عزیزان اعتدال و اصلاحطلب و یا اصولگرا میپردازن حالا تو اومدی به یه روزنامه ی احمدی نژادی گیر دادی؟؟؟؟ واقعا به عقلت شک کردم
همین الان به عراق و هند و کشورهای آمریکای جنوبی و سوریه و لبنان سر بزنی اصلا نمیدونن روحانی و خاتمی کین!!
ایران رو بعد خمینی کبیر و حضرت آقا به اسم احمدی نژاد می شناسن و این یکی از مصادیق مدیریت جهانیه!!! حداقل با فرهنگ ایرانی- اسلامی تا حدودی آشنا شدن.
اهداف بزرگ همیشه برای آدم های کوچک خنده دار بوده! بزار خوش باشن و فکر کنند خیلی صحبتهای تاثیرگذاری رو دارن مطرح میکنن، آیدین کلی خندیدم لقب طلایی دلقک 2015 رو باید به تو اعطا کنن :دیییییییییی

هدف از این صحبتها تایید کارهای اشتباه احمدی نژاد نیست
اما من شاکله ی فکری و عملی احمدی نژاد رو قبول دارم

متنفر از منافقین و منحرفین
| 1393/11/13 - 03:44 |     25     76    
پاسخ: جعبه ی جادو ی منحرفین ، گوش کن: چرا نظرات مخالفین شما که اعم از کوچک و بزرگ چیزی حدود 75 میلیون نفر هستند را تائید و منتشر نمی کنی؟ فقط دلت خوشه به نظرات اون 15 نفر کامنت گذار اجاره ای؟ اگر یه وقت نظرات ما آزارتون می ده پیشنهاد می کنم که آب خنک جزایر سلیمان را بریزد اونجا که داره میسوزه.فهمیدی ؟
عباس
| 1393/11/13 - 04:15 |     32     12    
پاسخ: متنفر از منافقین و منحرفین مخت تاب داره از خودت متنفری؟ خدا شفات بده
ناشناس
| 1393/11/14 - 01:09 |     16     10    
پاسخ: باز هم مثل همیسشه گل گقتی احمدی نژاد عزیز و پاک و بی بدیل ُبازهم در کلامت حکمت های عالی جاری بود بازهم حرف دل میلیون ها ایرانی رازدی ُ باز هم حرف های زدی که فقط پاکان از آن لذت می برند و ناپاکان و دیکتاتور ها ُ هیولاهای اصلاح طلب از این سخنان گهر بار تو ُ احساس خطر و بدبختی وعجز و انابه وذلت و خواری کرده اند ُباز برتو که این حکمت ها را جاری می کنی ُ می تازند ُ توهینت می کنند و مسخره ای که حق خودشان است ُ می کنند ُ این هیولاهای ترسو و بزدل از دست تو شب وروز ندارند ُ آسایش و آرامش ندارند و هزازان حال ناجور دیگر چرا که حرف حق را دلشان می خواهد در نطفه خفه کنند و هنوز کلام تو منعقد نشده ُ دست و پا می زنند خودزنی می کنند و به فکر ناحق گویی می افتند . اما ما مردم ایران فریب این شیادان و هیولاها ودیکتاتور ها را نمی خورند ُاز همین می ترسند که مردم بصیر ُ آگاه هستند و هوشیار و اندیشه ناحق اینها کلام ناحق این هیولاها را خدای مهربان بی اثر می کند ُخدای مهربان رسوایشان می کند این هیولاهای دیکتاتور ۱۲ ساله کارشان خاموش کردن کلام حق توست و برای مردم اصلا تازگی ندارد این مزخرفات و اراجیف شان . ما مردم همواره جویای کلام حق تو هستیم احمدی نژاد عزیز و پاک و بی بدیل . و اف و ننگ بر اصلاح طلبان دیکتاتور هیولا .
1
| 1393/11/14 - 01:54 |     13     19    
پاسخ: یک تار گندیده احمدی نژاد به صد تا هاشمی و خاتمی و اعوان و انصار امروز و دیروزشون می ارزه . ولی ، دوستان خواهش می کنم و ازتون خواهش می کنم که بدونید ما از احمدی نژاد بهتر خیلی داریم . شاید احمدی نژاد نماینده خوبی برای مجلس بعد باشه ولی به هیچ وجه نباید به خاطرات تلخ دوره دوم احمدی نژاد بازگشت کنیم چرا که تاریخ مصرف این شخص گذشته است.
رهبر فرمودند : رئیس جمهور بعد ویژگی های خوب احمدی نژاد را داشته باشد و مشخصه های ضعف او را نداشته باشد. به نظر شما احمدی نژاد حاضر است نقاط ضعف خود را قبول کن؟ چه رسد به اینکه بخواهد آنها را ترمیم کند.
این دایره را بسته نکنید افراد خوب و تازه نفس خیلی بهتری داریم. آنها باید حمایت شوند. در گذشته متوقف نشویم . معیارمان در شناخت حق افراد نباشند بلکه اصول و محکمات باشند . افراد تغییر می کنند متزلزل می شوند گمراه می شوند اما اصول و محکمات همیشه ثابتند و چراغ راه. عاشق چشم و گوش بسته نباشیم. مثل فتنه گران نباشیم مثل حامیان بی دین و گمراهشان نباشیم .خودمان باشیم ، ما با هیچ کسی عقد اخوت نبسته ایم . احمدی نژاد تا جایی که در مسیر رهبری و انقلاب بود محبوب قلب ها بود. انحراف ولو به اندازه یک نقطه یعنی منیّت یعنی نفس اماره یعنی خود بزرگ بینی.....
احمدی نژاد را به خاطر اینکه قطار انقلاب را به مسیر بازگرداند سپاسگذاریم و نمک دان شکن نیستیم لکن محمود جان کنار بنشین تا تازه نفس ها به میدان بیایند چرا اژدهای تزویر و نفاق حریف دلاور می طلبد.
بعنوان موافق می گویم:سانسور نظرات ، مخاطبانتان را کاهش می دهد، یعنی اینکه قبل از اینکه نظرات مخالف شما را از بین ببرند خودتان خودتان را از بین می برید . خواهشا امانت دار باشید . برادرانه گفتم

ناصر هشترودی
| 1393/11/14 - 16:42 |     13     6    
پاسخ: بهتره بگید دزدان امدند .بهتره بگید ریاکاران امدند .بهتر بگید دروغ گویان تارخ امدند . ......

خسرو ایرانی
| 1393/11/13 - 01:12 |     105     13     |
خدا قوت

ناشناس
| 1393/11/13 - 02:54 |     16     589    
پاسخ: کشور به کسی احتیاج دارد که در مقابل امریکا بایستد ولی این شخص احمدی نژاد نیست. بالای هزار بار گفت هر چی مشکل مال تحریمهاست.
پس تو چی کاره بودی؟ شعار مبارزه با امریکا کافی نیست.
یادت هی میگفتی و تکرار میکردی که به بشار اسد گفتم مردمو نکش؟
الان چی فکر میکنی؟ اونایی که سر میبرنو مردم میدونی

ناشناس
| 1393/11/14 - 19:37 |     10     13    
پاسخ: با سلام دکتر جون ایستادن شما را هم دیدیم که برای چند کیلو کیک زرد بیشتر دریای خزر را بخشیدی به روسیه و800 میلیارد را هدر دادی وتورم و....

ناشناس
| 1393/11/13 - 01:13 |     23     291     |
آقای احمدی نژاد عزیز، اساسا توسعه که به معنای همان development تعریف شده است بر خلاف تفکر الهی و فطرت انسان است. حالا چه توسعه سیاسی باشد و چه اقتصادی. ابینکه دو توام انجام شود با جداگانه فرقی ندارد. اساسا توسعه یک ضد ارزش است و معنای آن حذف خدا از همه نعادلات سیاسی و اقتصادی و تعریف انسان به عنوان حیوانی است که جز تامین معاش هدف دیگری ندارد.
اگر امتی واقعا به انسان کامل اعتقاد دارد باید نظریه توسعه را بکلی کنار بگذارد و به جای آن از قاعده الهی تعالی انسان بر اساس تعالیم انبیا استفاده کند. آن وقت به تکامل خواهد رسید.
امیدوارم برخی از دوستان بهاری از این سخن اشتباه شما که توسعه اقتصادی و سیاسی باید با هم انجام شود، دفاع نکنند.

عبدالله
| 1393/11/13 - 02:03 |     692     10    
پاسخ: دوست ناشناس عزیز!
متاسفانه بیان شما نه علمی است و نه منطقی. شواهد تاریخی هم بر علیه آنست. مثلا با ظهور اسلام بزرگترین تمدن بشری زیر پرچم اسلام شکل گرفت که هم موجب توسعه سیاسی شد و هم اقتصادی.
لطفا بیشتر مطالعه کن.

مجید
| 1393/11/13 - 02:17 |     19     8    
پاسخ: معلوم میشه درس های جناب آقای حسن عباسی رو کامل مطالعه کردی
ناشناس
| 1393/11/13 - 03:00 |     12     29    
پاسخ: به عبدالله
خیر . معنای علمی و آکادمیک توسعه با آن معنای تحت االفظی که در ذهن شما است بکلی فرق دارد.

ضمنا آنچه به عنوان تمدن اسلامی شکل گرفت تمدن مسلمانها بود نه تمدن اسلامی. تنها دوره کوتاه تمدن اسلامی حکومت ده ساله رسول الله صلی الله و علیه و آله بود. تنها دوره ای بشریت واقعا در جهت تکامل و نه توسعه گام برداشت. اما بعد از ایشان که مسلمانان خلافت اسلامی را نوعی حکومت دنیوی پنداشته و رابطه حکومت را با خدا قطع کردند هر کاری کردند به جز اسلام . انحرافات به قدری شدید بود که حتی حکومت کوتاه 5 ساله حضرت علی علیه السلام هم نتوانست آن انحرافات را اصلاح کند. بسیار ساده اندیشانه است که مثلا افزایش تجارت و رفاه در زمان معاویه ها و هارون الرشیدها را تمدن اسلامی قلمداد کنیم. این تمدن اسلامی نبود بلکه تقلیدی عربی و ناشیانه از حکومتهای ایران و روم باستان بود.

اما حتی با این وجود ، همان حکومت خلفای غاصب هم توسعه نبود. توسعه دقیقا بر پایه حذف مفهوم رهبری دین در جامعه اتفاق می افتد و به مردم اختیار می دهد که صرفا برای رسیدن به حداکثر سود مادی، از هر ابزار سیاسی و اقتصادی که دلشان بخواهد استفاده کنند ولو از نظر دین مورد نکوهش باشد. توسعه البته به ایجاد جامعه ظاهرا مرفه منجر می شود اما نتیجه آن سقوط و انحطاط شدید اخلاقی و نزول از ارزشهای انسانی است. خلفا گرچه به دین اعتقادی نداشتند اما از دین تحریف شده به عنوان ابزار تحمیل سلطه استفاده می کردند که این مساله با تعاریف توسعه در تضاد کامل است.

شبیه ترین نمونه تاریخی به توسعه ، همان دوران روم باستان است که با وجود توسعه گسترده سیاسی و اقتصادی، به تجسم حقیقی وحشیگری در تاریخ منجر شد. اگر می در آن کشور توسعه یافته گلادیاتورها هم را می کشتند یا به کام شیرها می رفتند به دلیل رضایت شهروندان رومی و صاحبان سرمایه بود که تجسم توسعه سیاسی و اقتصادی در آن روزگار بود.

الان هم همین توسعه است که به بهانه ای آن میلیونها جنین بی دفاع سلاخی می شوند و یا مردم آفریقای مرکزی برای توسعه فرانسه باید هم را بدرند.

امیررضا
| 1393/11/13 - 03:13 |     270     9    
پاسخ: ناشناس عزیز
از سالها پیش در جمهوری اسلامی ایران برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و ... بصورت مجموعه های پنج ساله تنظیم و با نام سند چشم انداز بیست ساله تصویب شده و مراحل اجرایی آن تا پایان موعد مقرر در سند ادامه خواهد داشت . رهبر معظم انقلاب بیشترین تاکید و پیگیری را در مورد این سند و برنامه های توسعه پنج ساله داشتند و دارند . حال کجای حرفهای دکتر احمدی نژاد با تعالیم اسلامی و ارزشها منافات دارد ؟!

ناشناس
| 1393/11/13 - 03:35 |     8     28    
پاسخ: به امیر رضا

شرمنده.

...آیا نتایج همان برنامه های به اصطلاح توسعه را نمی بینید؟

بگذارید مثالی بزنم، ایران قرار است در پایان به اصطلاح سند چشم انداز بیست ساله مثلا تازه به رتبه اول خاورمیاه تبدیل شود! یعنی برسد به همان جایی که در سال... به معای دیگر این سند اساسا اعترافی است به اینکه ... اسلام و مفاهیم جهاد و شهادت با توسعه در تقابل آشکار است.
ضمنا شما چطور می خواهید از یک سو به مفهوم آکادمیک توسعه اقتصادی پیدا کنید و از سوی دیگر ادعای اقتصاد مقاومتی و تحمل شرایط تحریم را می کنید؟ چطور ادعای تبدیل به رتبه اول توریسم را دارید در حالی پر جاذبه ترین بخش های توریسم یعنی قمار و توریسم جنسی را ممنوع می دانید؟ چطور می خواهید به توسعه سیاسی دست یابید در حالی اساس مفهوم ولایت فقیه در تفابل با تعریف آکادمیک توسعه سیاسی است؟

نه.... تناقضات درونی این سند آنقدر زیاد است که باید دهها مقاله فقط در مورد معایب آن نوشت. مقالاتی قطعا هیچ سایتی جرات انتشار آن را نخواهد داشت.

بگذارید ساده بگویم، متاسفانه بیشتر حوزویان ما تفاوت معنای اطلاحی و تحت اللفظی کلمات را نمی دانند و مثلا وقتی می گویید توسعه اقتصادی آنها به نظرشان همان خودکفایی می آید و وقتی بگویید توسعه سیاسی به نظرشان افزایش اتدار بین المللی می رسد. چون نمی دانند این کلمات دارای تعاریف استاندارد شده بین المللی هستند و در واقع طراحان سندهای چشم انداز و تفسیر اصل 44 و یا برنامه های پنجساله دارند از این بی اطلاعی مقامات برای قالب کردن طرحهای شیطانیشان استفاده می کنند.

درست همان ماجرای لباس پادشاه...

ناشناس
| 1393/11/13 - 04:15 |     9     17    
پاسخ: تعدادی بالای منفی ها به یک انتقاد ساده و به حق از احمدی نژاد می دهد که متاسفانه حمایت برخی دوستان بهاری از احمدی نژاد دقیقا شبیه اطاعت کورکورانه اعضای جبهه پایداری از شیخشان و یا اطاعت کورکورانه اصلاحاتیان از بی بی سی است. مریدانی که هیچ اما و اگری را بر سخنان و کردار مرادشان جایز نمی دانند.

این زنگ خطری است که همه دلسوزانی که دل در گرو معنای امت و امامت و مکتب انسان کامل دارند باید آن را بشدت جدی بگیرند و نگذارند خودآگاهی جای خود به شخص پرستی بدهد و بهاری ها هم به یک مجموعه کور حزبی و سیاسی تبدیل شوند.

امیررضا
| 1393/11/13 - 13:07 |     15     8    
پاسخ: به ناشناس
دکتر احمدی نژاد دقیقاً به مسئله ای اشاره کرده که در سند چشم انداز بیست ساله نظام آمده است یعنی توسعه همه جانبه .
برای اطلاع جنابعالی باید عرض کنم اتفاقاً در ابتدای این سند بر توسعه متناسب با مقتضیات فرهنگی، جغرافیایی و تاریخی خود و متکی بر اصول
اخلاقی و ارزشهای اسلامی، ملی و انقلابی تاکید شده است . حال جنابعالی چگونه میکنید این توسعه در تضاد با تعالیم الهی و ارزشها است ؟
برای اطلاع بیشتر هم بد نیست کلیات این سند و مجموعه برنامه های توسعه پنج ساله را دقیق مطالعه کنید .
آیا بجای متهم کردن احمدی نژاد و ایضاً نظام و رهبری و ... بهتر نیست راه حل ارائه دهید و از دایره انکار و متهم کردن دیگر بیرون بیایید ؟!
در ضمن لطف کنید و برای بنده و دیگر خوانندگان تقابل اصل ولایت فقیه با توسعه ساسی را اثبات بفرمایید ...

ناشناس
| 1393/11/13 - 22:19 |     5     16    
پاسخ: به امیررضا
شما ظاهرا معنای کلمه development را نمی دانید و متوجه نیستید که این کلمه یک معنای استاندارد و آکادمیک بین المللی دارد و شما نمی توانید بر اساس ذهنیت خودتان آن را تعریف کنید.
می شود راحت دید شما هم اسیر ماجرای لباس پادشاه شده اید. برای کلمه توسعه معنای زیبایی در ذهن خود نمجسم کرده اید درست همان طور که در زمان مشروطه مردم کلمه زیبایی از مشروطه در ذهن خود مجسم کرده بودند.
راه حل هم چیزی جز نفی همه آنچه توسعه نام دارد و ساختن جامعه بر اساس اصول امت و امامت و اجرای تعالیم و احکام اسلام نیست. گر چه همه اینها در تضد آشکاربا همه انواع توسعه است.
اما وقتی حتی نمی دانید معنای توسعه سیاسی چیست چه می شود گفت؟ ایجاد جامعه مدنی با مشخصات لیبرال دموکراسی است و اینکه قانون نویسی نه بر اساس معیاری های از پیش تعیین شده مانند دین ، بلکه بر مبنای خواست و آرای اکثریت در نهادهای دموکراتیک ولو به صورت پذیرش ازدواج همجنسبازان باشد. کجای این وضع با حکومتی که قرار است دارای رهبری دینی باشد و قوانین محدود به چارچوب مشخصی باشند سازگار است؟سکولاریسم شرط اولیه برای توسعه سیاسی است.
متاسفانه شما فرق توسعه سیاسی را با اقتدار سیاسی نمی دانید. اکثر مقامات ما هم مثل شما هستند.
چه باید کرد که اگر بیشتر بنویسم دولت بهار نقطه چینش خواهد کرد؟

چپ دست
| 1393/11/14 - 02:08 |     6     5    
پاسخ: داداش اول درست بخون بعد نظر بده جمله احمدی نژاد اینه:
عده ای آمدند و می خواستند ما را سرگرم و می گفتند اول توسعه سیاسی انجام دهیم یا توسعه اقتصادی را، انسان کامل همه وجودش با هم رشد می کند.
احمدی نژاد گفته رشد و گفته دیگران می گفتند توسعه


ناشناس
| 1393/11/13 - 01:14 |     340     16     |
فدایی داری عزیزم فدایی

نوید مظفری وانانی
| 1393/11/13 - 01:16 |     107     7     |
رئیس دولت های نهم و دهم در ادامه با بیان اینکه بنده ۳۹ سال است که با آقای هاشمی دوست هستیم تصریح کرد: ما در دانشگاه ۵ هزار دانشجو بودیم پیش می آمد کسانی از دانشجویان که برای خواندن یک اعلامیه یا مقاله و یا گوش کردن یک سخنرانی باید به آنها التماس می کردیم اما همان انسان ها با شنیدن پیام امام خمینی آنچنان تغییر کردند که ۲۰۰ کیلومتر جلوتر از همه بودند

ناشناس
| 1393/11/14 - 01:36 |     4     3    
پاسخ: بنده ۳۹ سال است که با آقای ثمره هاشمی دوست هستیم

مهر ماندگار
| 1393/11/13 - 01:18 |     376     9     |
زنده باشی ای سرور مردانگی..
ای بزرگ مرد ایران..
ای یاور مستضعفین و ای منادی عدالت..
زنده باشی ای بشارت دهنده ظهور..
درود بر تو ای یاور ولایت و سرباز امامت..
خدا را سپاس بخاطر وجودت که یادآوری کردی بر ما مفهوم مظلوم امام را ..


مهر ماندگار
| 1393/11/13 - 01:29 |     586     9     |
سالیان سال گذشت چهره ها آمدند و رفتند، اما آنرا که میخواستم نیافتم..
آنکه بوی امام و شهدا دهد و مطیع ولایت باشد..
بعد از شهدا گویا همه خوبان رفته بودند و اگر همجنس شهدا هم کسی بود، گمنام در گوشه ای زندگی میکرد که کسی نمیشناختش..
اما روزگاری رسید که مردی را دیدم از جنس شهدا..
با خلق و خوی آنان..
آنکه مثل بقیه نبود..
خاکی بود، اما دنیایی نبود..
سخنانش همان سخنان امام بود و رهبری..
او فرزند خلف امام راحل بود و سرباز واقعی رهبری..
شاد شدم..
چرا که پیدا کرده بودم آنرا که میخواستم..
هر چه روزها و سالها گذشت عشق و اعتقادم به او بیش از پیش شد..
او مرد عدالت بود..
رئیس جمهور قلبم..
او دکتر احمدی نژاد بود..
فدایت، مهر ماندگار..

م سنجیده
| 1393/11/13 - 01:32 |     136     10     |
سلام به دکتر احمدی نزاد امروز بعد از سخنرانی دکتر بعضی ها تب شدیذ کردند

علی مشدی لبوفروش.............
| 1393/11/16 - 03:51 |     0     0    
پاسخ: درود و هزاران درود بر مرد محبوب قلب ما .............چرا تب کردن م سنجیده؟

ناشناس
| 1393/11/13 - 01:32 |     130     10     |
درود بر بزرگ مرد تاریخ ایران زمین...زنده باد احمدینژاد

گل یخ
| 1393/11/13 - 01:42 |     528     11     |
درود بر حضرت استاد
برای موفقیتتان همیشه چشم به دست پر قدرت خدا ودست بر آسمان داریم

امیررضا
| 1393/11/13 - 01:46 |     513     7     |
حضور و ورود مجدد سردار بزرگ و سرافراز عدالتخواه به صحنه ، مایه امید و دلگرمی بیش از پیش مردان بهاری و کابوس روز افزون جبهه سراپا تعفن زر و زور و تزویر خواهد شد ...
از همینجا اعلام میکنیم تا پای جان در رکاب فرمانده خود بوده و بر عهد خود با آن مرد استوار خواهیم ماند .

زنده باد بهار
زنده باد رئیس جمهور قلبها دکتر محمود احمدی نژاد

عدالت
| 1393/11/13 - 01:52 |     502     6     |
هماره زنده و عزیز باشی ای بزرگ مرد ،محبوب انسانهای دردمند جناب آقای دکتر احمدی نژاد عزیز، همانطور که سلسله جنبان انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی ره فرمودند: ما باید کوشش کنیم که اخلاق کاخ نشینی را از این ملت بزداییم. اکثر این خویهای فاسد از طبقه مرفه به مردم دیگر صادر شده است. یک موی سر این کوخ نشینان و شهید دادگان به همه کاخ ها و کاخ نشینان جهان شرف و برتری دارد.توانستی ماهیت مرفهین و آن کسانی که خوی اشرافی گری داشتند برملا کنی در قلب ما جا داری ما هم منتظر مردها هستیم.

علی مشدی لبوفروش.............
| 1393/11/16 - 03:55 |     1     0    
پاسخ: احسنت درود بر شرفت........

علی
| 1393/11/13 - 02:04 |     360     4     |
دکتر عالی. دکتر امیدوارمان کردی.شروع کنیم.یا مهدی

رضا
| 1393/11/13 - 02:11 |     8     301     |
با گذشت زمان همه چیز انسانها تغییر مى کند لباس،زبان،،فرهنگ،،تکنولوژى،ساختمانها،و.... اما یک چیز انسانها همیشه أبقى مى ماند و آن حمقت انسانها هست ٨سال ویرانى کشور و عزت ملت ایران و تولید انواع فسادها و غارت بیت المال و....براى قضاوت کافى نیست

ناشناس
| 1393/11/13 - 12:58 |     10     3    
پاسخ: الان فقط سه ساله که !!!!
حسین
| 1393/11/13 - 20:15 |     15     3    
پاسخ: راست میگی رضا. ولی حماقت چیست؟
وقتی پیشرفتهای فضائی و هسته ای و زنتیکی و ساخت وساز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی نیروگاه و سدسازی و مسکن مهر را ویرانی و تعطیلی آنها را یکی پس از دیگری پیشرفت و تمدن و کنار آمدن با دنیا میدانی. آیا این حماقت نیست؟ امیدوارم حالا که به حماقت خودت پی بردی به اصلاح خود بپردازی.
به همین سایت بطور روزانه مراجعه کن و از کامنتهای یاران بهار استفاده کن بشرطی که به جهل خودت آگاه باشی.

علی مشدی لبوفروش.............
| 1393/11/16 - 04:07 |     2     0    
پاسخ: غارت که مخصوص آل هاش... است!!!! رضا خان!!!!!!

کمانچه
| 1393/11/13 - 02:14 |     10     256     |
به خدااگر از ایات قران لباسی تهیه کنی و به پوشی باز هم یک کلمه از گفته هایت را باور نخواهم کرد .فقط دعا می کنم شر تو از سر ما کم شود.خداوند خیر وشر تورا به هوادارانت عطاکند .

امیررضا
| 1393/11/13 - 02:43 |     334     5    
پاسخ: برای کمانچه


خَتَمَ اللَّهُ عَلى‏ قُلُوبِهِمْ وَ عَلى‏ سَمْعِهِمْ وَ عَلى‏ أَبْصارِهِمْ غِشاوَةٌ ...

بقره 7

عباس
| 1393/11/13 - 02:46 |     1139     5    
پاسخ: به خدا قسم اگر عالم و آدم یکی شوند تا تو و امثال تو را هدایت کنند موفق نمی شوند چون خدا گفته آنکه را من گمراه کنم چه کسی می تواند هدایت کند؟ تو و همفکرانت اگر صدر اسلام بودید قرآن سر نیزه را می خواندید؛ پس دهانت را ببند و خاموش باش که جز لجن پراکنی هنری نداری
تنها.دعاگو.
| 1393/11/13 - 03:03 |     17     5    
پاسخ: اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم

واى بر هر دروغزن گناه‏ پیشه/

-که- آیات خدا را که بر او خوانده مى‏شود مى‏ شنود و باز به حال تکبر چنانکه گویى آن را نشنیده است سماجت می ورزد پس او را از عذابى پردرد خبر ده«7و8 جاثیه»

ناشناس
| 1393/11/13 - 03:18 |     196     6    
پاسخ: خواهر یا برادر محترم! اگر اهل تدبر در آیات قرآن بودی راحت تر می تونستی حق را از باطل تشخیص بدی و متوجه می شدی که کلام دکتراحمدی نژاد برخواسته از فطرت پاکه

ضمناً اشتباهی مثبت زدم

ناشناس
| 1393/11/13 - 03:24 |     291     6    
پاسخ: کمانچه برداشت شما از قرآن به سبک داعش است و انسانی نیست!
نکته
| 1393/11/13 - 03:31 |     19     6    
پاسخ: کمانچه عزیز این گفته و ادبیات فقط از دفتر استوانه می تواند ساطع شده باشد..
کاظم
| 1393/11/13 - 23:41 |     10     5    
پاسخ: خیلی متاسفم برای شما سبزها که از اسلام فقط رنگ سبز یاد گرفتید.
ناشناس
| 1393/11/14 - 01:57 |     7     4    
پاسخ: فی قلوبهم مرصا

ناشناس
| 1393/11/13 - 02:24 |     228     3     |
قربونت برم چقدر امروز برخی ها را لرزوندی دکتر جون به سکتشون بده انشاالله

آرش
| 1393/11/13 - 02:25 |     170     3     |
ای جانم دکتر احمدی نژاد

آریا76
| 1393/11/13 - 02:37 |     623     2     |
viva Ahmadinejad

مهدی
| 1393/11/13 - 02:41 |     204     2     |
خداوکیلی خیلی دلم واسه این بزرگمردتنگ شده وقتی بی خوابی هاتلاشهای شبانه روزی وخدمات ئکتررو بااقایون فعلی مقایسه میکنی میبینی میان ماه من تاماه گردون تفاوت اززمین تااسمان است به راستی امریکاکی تونست در8سال گذشته اینطورماروتحقیرکنه دکتراحمدی نژادبزرگ.وارمن همواره بعدهرنماز دعاتون میکنم همواره به یادتونم شمادرقلب مردم متدین جادارید خداشاهده هرروز برای سلامتیتون صدقه میدم حالاکه مسئولیت نداری بیشترمیفهمیم چه نعمتی بودی واسه رهبری وانقلاب ومردم .


یوسفعلی بیرجندی
| 1393/11/13 - 02:48 |     507     5     |
با سلام
به بهانه اولین نطق دکتر تقدیم میکنم:

تاب گیسوی قلم را باز کرد
آمد و نطقش دلم را باز کرد
مژده ای یاران که آن مرد نبرد
راه بن بست شبم را باز کرد

آرش
| 1393/11/13 - 03:11 |     249     5    
پاسخ: آفرین به این طبع روان
کاظم
| 1393/11/13 - 23:43 |     10     3    
پاسخ: ناز نفست
یوسفعلی بیرجندی
| 1393/11/15 - 14:06 |     3     0    
پاسخ: با سلام و تشکر از نظر لطف دوستان
به بهانه دهه مبارک فجر :

روزگاریست که این دیده تر است
گوییا منتظر آمدن یک خبر است
شمس در پرده ابهام نماند هرگز
که مشرف ز طلوعش سحر است.


دانشجوی بسیجی
| 1393/11/13 - 03:14 |     266     4     |
سلام مثل همیشه کوبنده وبااقتداروروشنگرانه.جونم فدات دکتراحمدی نژاد

صافکار
| 1393/11/13 - 03:15 |     872     4     |
بسم الله الرحمن الرحیم اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه. خدایا شتاب کن در حضور ولی ما و سلامتش دار و یاریش فرما و قرار ده ما را از یاری‌کنندگان و نزدیکانش و جزو شهدای در رکابش.
زمان زیادی تا به انتخابات مجلس شورای اسلامی نمانده است.در این میان طیف های هم اصلاح طلب؟ و هم اصول گرایان؟ با ایجاد هجمه های بزک شده و بزرگ نمایی شده بهر شکلی قصد تخریب چهره جریان قوی و منسجم احمدی نژادیها را دارند؟متاسفانه چون قواعد بازی را بلد نیستند به کاه دان تفاله های سیاسیونی می زنند که خود مصیبت جدیدی روی دستشون می مانند.در این شرایط حساس ادامه کلام را به دست خود جناب دکتر احمدی نژاد می سپاریم که براحتی جواب خیلی را داده و بخاطر همین کلام موثر و توامندش بوده که کسی یارای تاب مقاومت در برابرش را ندارد: محمود احمدی نژاددر گفتگوی تلویزیونی با مردم که از شبکه اول سیما پخش می شد: 15 شهریور 1391 ساعت 8:36
...................................سکوت می کنم اما تسلیم نمی شوم........................................
برخی می خواهند به زور به ملت بگویند:
اشتباه کردیداحمدی نژاد را انتخاب کردید.


احمدی نژاد : مدیریت فعلی بر جهان پدر ملت ها را درآورده است و همه ناراحت هستند، همه درگیری ها و دعواها بر سر مدیریت است و یک عده به جای دیگران تصمیم می گیرند، اینکه نشد مدیریت!

وی تاکید کرد: البته در داخل کشور نیز اگر بخوبی نگاه کنید می بینید که خیلی از دعواها بخاطر خودخواهی‌ها است در حالیکه اگر به مدیریت اعتقاد داشته باشید پی می برید که مدیریت می تواند همه کارها را بخوبی انجام دهد و در این صورت مشکلات حل می شود.
.... امروزه ساختاری که بر دنیا حاکم است، قابل نقد است این حزب بازی ها و همین قدرت طلبی ها در شورای امنیت سازمان ملل قابل قبول نیست البته شعارهای خوبی داده می شود، اما در اصل همه این شعارها فقط بخاطر قدرت بیان می شود.

البته ضرورت اصلاح مدیریت را باید همه درک کنند و پای آن بایستند. باید بدون ترس در تصمیم‌گیری‌ها ورود پیدا کنیم در این صورت می توانیم فرآیند نیمه مثبتی را محقق کنیم.


جمهوری اسلامی ایران در هفت نشست عمومی مجمع عمومی سازمان ملل سخنانی مطرح کرده است که امروز هم بر همان حرف ها پایبند است.


دشمن بیش از یک و نیم سال است که تبلیغات وسیعی را علیه ملت ایران آغاز کرده رسانه های غربی استاد کار فضاسازی هستند و ما به لحاظ تبلیغات بین الملل در نامناسب ترین وضع در اجلاس عدم تعهد بودیم.

احمدی نژاد تصریح کرد: حتی تا 15 روز قبل از برگزاری اجلاس سران عدم تعهد تعدادی از سران برای سفر به تهران تردید داشتند، اما سفر من به اجلاس مکه و مذاکرات موجب شد فضا عوض شود و خیلی ها اعلام کردند که به تهران سفر می کنند.

سیاست خارجی نباید تکه و پاره شود
رئیس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی در داخل کشور از سفر شما به عربستان برای شرکت در اجلاس مکه انتقاد کردند، پاسخ داد: برخی حرف هایی را مطرح کردند. بنده معتقدم سیاست خارجی نباید تکه و پاره شود و هر کسی از راه می رسد، حرفی بزند.

وی با بیان اینکه دولت مسئول اجرایی بحث سیاست خارجی است، گفت: ما به هیچ وجه نیش و کنایه و توهین به همسایه ها را قبول نداریم.

عده ای در خصوص بحث سیاست خارجی حرف بی جا می زنند، می توانیم تنها سیاست های دولت ها را به نقد بکشیم.

دولت نباید به خاطر اظهارنظر برخی چوبش را بخورد
رئیس جمهور اضافه کرد: مثلا در چند وقت اخیر دو کشور اختلاف داشتند و دولت جمهوری اسلامی ایران رسما اعلام کرد که ما در این زمینه بی طرف هستیم، در این میان یک نفر که مسئولیت دارد حرف خلافی زد واقعا معتقدم اینگونه سخنان هیچ معنایی ندارد.

وی با تاکید بر اهمیت سفرش به اجلاس مکه یادآور شد: چرا باید در اجلاس مکه غایب می بودیم؟ چرا باید با همسایگان دشمن باشیم؟ تنها دشمنان اصلی می خواهند دوستان با هم دشمن باشند. دولت نباید به خاطر اظهارنظر برخی چوبش را بخورد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه برخی کشورها برای منصرف شدن دوستان ما از سفر به تهران اقدامات زیادی انجام دادند، گفت: با وجود تبلیغات فراوان سران به تهران آمدند و مشاهده کردند که جمهوری اسلامی ایران بسیار امن، آرام، مقتدر و پیشرفته است و برخلاف تبلیغات دیدند با وجود اینکه ما را بد اخم و انحصارطلب می‌دانند اما ما سعه صدر داریم و پیشرفت کرده ایم و به همه احترام می گذاریم.


احمدی نژاد در ادامه خاطر نشان کرد: ما امروز توانسته ایم به موفقیت های خوبی دست یابیم در همینجا باید به موضوع سند چشم انداز 20 ساله اشاره کنم در این سند کارهای خوبی انجام شد از ایده و نظر کارشناسان خوبی استفاده شد و رهبری این سند را امضا کرد، اما آنهایی که بر روی این سند کار کردند دریافت کاملی از ملت ایران نداشتند چراکه براساس این سند ایران باید در 1404 در منطقه اول شود این در حالی است که ما از هم اکنون توانسته ایم حرف اول را در منطقه بزنیم. داروهای متعددی را تولید می کنیم، ماهواره هوا می کنیم.

رئیس جمهور گفت: همچنین مدیران باید به آرمان های ملت ایمان داشته باشند نباید مدام به دنبال قدرت باشند. قدرت طلبی برای مدیران مضر است.

برخی با انبار کردن ارز التهاب در کشور ایجاد کردند
رئیس جمهور کشورمان در ادامه گفتگوی در برنامه تلویزیونی شبکه اول سیما در پاسخ به سوالی در خصوص پایان یافتن دوره سکوت گفت: شاید در آینده خاطراتی از این دوران بگویم.

وی با طرح این سوال که چرا برخی به ملت توهین می کنند، گفت: برخی می خواهند به زور به ملت بگویند که اشتباه کردید احمدی نژاد را انتخاب کردید.

احمدی نژاد افزود: حتی یک لحظه هم احساس نکردم که بالاتر از یک نوکر و جاروکش برای مردم ایران هستم. رئیس جمهور کشورمان با تاکید بر اینکه چرا عده ای توهین خود به ملت را ادامه می دهند، تصریح کرد: این افراد باید ملت را بپذیرند.

وی خطاب به این افراد گفت: اگر می خواهید رئیس جمهور شوید، چرا قصد دارید خود را به ملت تحمیل کنید این گونه رفتارها متعلق به ملت ایران نیست.

احمدی نژاد افزود: ملت ایران به قدری بزرگوار است که اختیار مملکت را به ما واگذار کرده است.

رئیس جمهور با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی در کشور گفت: مشکلات اقتصادی درون کشور علاوه بر فشارهای دشمن به برخی باندهای داخلی مرتبط است که برای رسیدن به اهداف سیاسی- اقتصادی خود بازار را خراب کردند.

احمدی نژاد افزود: جالب ترین نکته این است که این عده بعد از خراب کردن بازار به دولت هم فحش می دهند.

رئیس جمهور با بیان اینکه دست و بال دولت در یک و نیم سال گذشته بسته شده است، گفت: ما بالاخره عاملان خرابی اوضاع بازار را به ملت معرفی می کنیم و حتما این قائله را جمع و جور خواهیم کرد.

وی همچنین به برخی اخبار در خصوص راه اندازی بورس ارز اشاره کرد و گفت: مهمترین کاری که ما باید انجام دهیم اصلاح در نظام اقتصادی کشور است.

احمدی نژاد با بیان اینکه در سال گذشته کشور 60 میلیارد دلار واردات و 53 میلیارد دلار صادرات داشته است، گفت: برخی با پر کردن انبارهایشان از ارز التهاب کاذب در کشور ایجاد کردند.

رئیس جمهور افزود: البته برخی از همکاران من نیز در زمینه التهاب در بازار اشتباه کردند و خود من بارها به آنها تذکر دادم اما آنها هنگامی متوجه شدند که اقتصاد کشور ضربه خورده بود.

ارز 3 هزار تومانی جنگ روانی است
وی در ادامه با تاکید بر اینکه ارز 3 هزار تومانی جنگ روانی است، گفت: مشکلاتی در عرصه اقتصاد وجود دارد اما اینگونه نیست که عده ای تا ابد گرانی را به مردم تحمیل کنند.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه التهابات در بازار اتفاق ویژه ای نیست که نتوانیم آن را مدیریت کنیم، تصریح کرد: دشمن هم اکنون با قفل کردن مسیر فروش نفت و تحریم ملت ایران جنگ تمام عیاری را شروع کرده، اما این خارج از تحمل ملت ایران نیست.

رئیس جمهور کشورمان در خصوص اینکه آیا برنامه ای برای تقدیم اصلاحیه بودجه 91 به مجلس دارید، ادامه داد: فعلا برنامه ای برای تقدیم اصلاحیه بودجه به مجلس نداریم در مورد هزینه های بودجه سخت گیری‌هایی را آغاز کردیم و به وزرا هم اعلام کردم هر کسی اعتراض کرد بگویید احمدی نژاد دستور داده است.

وی افزود: امیدوارم در طی دو ماه آینده به یک بسته مورد توافق همه بخش های اداری کشور در خصوص اقتصاد برسیم.

احمدی نژاد با اشاره به شک بازار در سال گذشته گفت: عده ای با مصاحبه ها و حرف های خود مانع از واردات خوراک دام در سال گذشته شدند.

رئیس جمهور با بیان اینکه بیش از 40 سال است که از خارج از کشور خوراک دام وارد می شود، خاطر نشان کرد: در این زمینه سر و صدای زیادی در کشور درست شد، البته معتقدم جو اقتصادی سال گذشته هم درست نبود و به بهانه یک تخلف فضای اقتصادی کشور را خراب کردند. معتقدم تخریب فضای کسب و کار صد برابر تخلف فساد مالی مضرتر بود.

وی همچنین مطرح کرد: با وجود همه جوسازی ها علیه دولت در زمینه تخلف اقتصادی، ما نتیجه ای ندیدیم. به آن تخلف هم رسیدگی می‌شود که البته هنوز هم ما نفهمیده‌ایم چه شد. البته برای ما روشن است ولی بالاخره کو؟ این‌که دولت را مدام متهم کردند و جوسازی که علیه فعالان اقتصادی شد صدبرابر آن حادثه بود.

اولین مدعی تخلف اقتصادی بودم
احمدی نژاد با بیان اینکه بنده اولین مدعی تخلف اقتصادی بودم، گفت: در بدو وقوع تخلف اقتصادی عنوان کردم که حتی اگر فرزند من هم در این حادثه دخیل بود باید با وی برخورد کنم.

رئیس جمهور همچنین با تاکید بر اینکه 4 نفر، بیش از 40 سال است که خوراک دام وارد می کنند، گفت: این 4 نفر ابتدا 10 درصد پول و بعدها 90 درصد آن را پرداخت می کنند. لذا ما به دنبال اصلاح این امر برآمدیم اما صدای خیلی ها درآمده است.

وی در خصوص اینکه برخی اظهار نظرات درباره نامعلوم بودن بودجه طرح های مهر ماندگار مطرح شده است، گفت: دولت هر گاه کار خوبی را شروع کرد عده ای تنها آن را کوبیدند و حتی گوش نکردند که دولت چه می گوید.

احمدی نژاد با بیان اینکه ما اعلام کردیم بودجه طرح های مهر ماندگار 170 هزار میلیارد تومان است که 60 هزار میلیارد تومان آن متعلق به امسال و سال آینده است، گفت: با این وجود عده ای این دو مورد را با هم ندیدند.

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه دولت طبق بودجه مجوز دارد، اموال راکد را زنده کند، گفت: ما مشاهده کردیم که از دولت های گذشته پروژه های کلان زیادی باقی مانده و این برای دولت های آینده مشکل ایجاد می‌کند و حتی این امر موجب می شود که بودجه چهار سال اول دولت ها از قبل تنظیم شده باشد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام نامردی از نظر دولت بود، تصریح کرد: معتقدم طرح مهر ماندگار خدمت بزرگی به ملت ایران است.

احمدی نژاد در همین زمینه توضیح داد: یکی از وزارتخانه ها، دانشگاهی دارد که امکانات آن به حدی است که می تواند بسته حمایتی دولت از صنایع را تامین کند لذا ما به این وزارتخانه دستور دادیم تا با فروش امکانات این دانشگاه هر چه سریعتر به صنعت کمک کند.

رئیس جمهور با تاکید براینکه بودجه عمرانی امسال دولت از فروش اموال تامین می شود، تصریح کرد: امسال قصد داریم 3 هزار و 600 هزار میلیارد تومان از اموال اضافی دولت را بفروشیم به بانک ها هم دستور دادیم اموال اضافی خود را هر چه زودتر بفروشند و به فعالان اقتصادی وام بدهند.

وی همچنین افزود: ساختمان های دولتی اضافه ای در کشور وجود دارد و هر کسی میزی در آنها گذاشته و ریاست می کند.

احمدی نژاد با بیان اینکه برنامه زیادی برای اصلاحات اساسی در کشور داریم، گفت: در چند مدت اخیر بانک‌ها اضافه برداشت هایی را از بانک مرکزی داشتند که به آنها دستور دادیم هرچه زودتر با فروش اموال خود بدهی ها را به بانک مرکزی پرداخت کنند.

رئیس جمهور در ادامه به سیستم بانکداری اشاره کرد و افزود: روش فعلی بانکداری در کشور گرفتار شدن در یک حلقه بی انتها است.

روش بانکداری فعلی مضر به حال اقتصاد کشور است
وی با بیان اینکه روش بانکداری فعلی مضر به حال اقتصاد کشور است، تصریح کرد: سود ثابت ربا است. امروز اموال بانک های خصوصی پس از یکسال سه برابر می شود، این سودها از کار سالم اقتصادی نیست.

وی با اشاره به اینکه تورم امسال رشد کاهشی داشته است، گفت: نیمه دوم امسال تورم پایین می آید.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جلسات اصلاح نظام بانکی هر هفته ادامه دارد، تصریح کرد: بنده با دو نرخی شدن ارز مخالفم و معتقدم با اضافه شدن ارز بیشتر در باتلاق فرو می رویم.

احمدی نژاد همچنین تاکید کرد: امسال اصلاحات اساسی در اقتصاد کشور آغاز خواهد شد و در شورای عالی پول و اعتبار هم تصمیماتی در این زمینه اتخاذ شده است.

80 درصد بودجه هدفمندی سال گذشته را مستقیما به مردم دادیم

احمدی نژاد در بخش دیگری از این گفتگو، با بیان اینکه مدیریت اقتصادی کشور باید در دست دولت باشد، تصریح کرد: مگر خزانه دولت می تواند از سه نقطه مدیریت شود، البته دستگاه های دیگر می توانند وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

احمدی نژاد گفت: ما به قانون و قانونگذار احترام می گذاریم اما قانونگذار نباید وارد اجرا شود و در اجرا دخالت کند اگر این مسیر دنبال شود، دچار مشکل می شویم.

رئیس جمهور کشورمان ادامه داد: من نمی خواهم کسی را متهم کنم اما مدام مباحثی مطرح می شود مبنی بر اینکه چرا بانک مرکزی بر قیمت ها نظارت ندارد اما من می گویم اجازه دهید بانک مرکزی مدیریت خود را اعمال کند.

وی خاطر نشان کرد: ما پیش از این اعلام کرده بودیم که اشتغال درست می کنیم. البته باید مدیریت اشتغال را دولت برعهده گیرد نه اینکه دیگران در مورد اشتغالزایی دخالت کنند.

احمدی نژاد گفت: دولت بخش های متعددی را مدیریت می کند، این حوزه ها نیاز به تفاهم دارند و این وظیفه دولت است که تفاهم ها بین دستگاه ها را انجام دهد. گفتگوهایی را با دستگاه ها و قوا انجام داده ایم و انشاءالله این مشکلات نیز برطرف خواهد شد.

رئیس جمهور کشورمان در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا فاز دوم هدفمندشدن یارانه ها اجرا خواهد شد، یا نه؟ به مزاح خطاب به مجری برنامه گفت: شما چه می گویید؟ آیا به نظر شما این قانون باید اجرا شود؟

وی گفت: آنچه مسلم است این است که این قانون باید اجرا شود. خوشبختانه گام اول با لطف امام زمان عج و دعای خیر مردم اجرا شد و ما با مشکلی مواجه نشدیم.

احمدی نژاد گفت: براساس قانون ما ظرف 5 سال باید این قانون را اجرایی کنیم اما باز شاهد و ناظر آن هستیم که دیگران درباره اجرای آن تصمیم می گیرند و مدام تصمیمات خود را بیان می کنند.

رئیس جمهور گفت: این وظیفه دولت است که قانون یارانه ها را اجرایی کند اجازه دهید بنده به عنوان مدیر وظیفه خود را انجام دهم.

وی گفت: مگر می توان در وظایف مربی تیم فوتبال دخالت کرد. مربی فوتبال به راحتی تیم خود را می چیند و تیم مورد نظر خود را هدایت می کند، ما به عنوان قوه مجریه هیچگاه در قانونگذاری دخالت نمی کنیم و این انتظار را نیز داریم که دیگران در وظایف دولت دخالت نکنند و همه باید پاسخگوی مسئولیت های خود باشند.

رئیس جمهور با بیان اینکه برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها در حال بررسی هستیم گفت: دنیا پذیرفت که روش ما برای اجرای این طرح عالمانه است.

رئیس جمهور با اعلام این خبر که دولت سال گذشته 80 درصد بودجه هدفمندی را مستقیما به مردم پرداخت کردیم گفت: 20 درصد باقیمانده را نیز صرف حمایت از تولید و بخش های تولیدی کردیم اما یک عده باز انتقاد کردند و این را قبول نکردند.

رئیس جمهور با بیان اینکه منتقدان گفتند که توزیع این میزان نقدینگی در میان مردم باعث تورم شده و مردم می گویند یارانه ها را پس بگیرید و قیمت ها را به قبل بازگردانید، خطاب به منتقدان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها گفت: آیا اگر این هشتاد درصد را کم و به 30 درصد برسانیم بهتر بود؟ آیا خود این موضوع بیشتر باعث تورم نمی شد؟ این اصلا قابل قبول نیست و خود این افراد هم به این موضوع پی بردند، نباید اینگونه دولت را زیر سوال برد.

احمدی نژاد در ادامه در پاسخ به این سوال که منتقدین دولت معتقدند حق تولید در غالب یارانه ها به خوبی پرداخت نمی شود، افزود: بنده این دیدگاه را قبول ندارم و معتقدم دولت حمایت های خوبی از بخش تولید انجام داد. من با اینکه پول نقد یکجا انباشته شود، مخالفم چرا که معتقدم این کار فسادآور است، اما باید به این نکته اشاره کرد که ما در دولت تعرفه های واردات را بالا بردیم آیا این به منزله پرداخت بخش تولید نیست؟

وی گفت: یک عده به گونه ای صحبت می کنند که گویا بخش تولید تعطیل شده است من نمی دانم این مواضع برای چه بیان می شود، بدون شک تحریم ها مشکلاتی را بوجود می آورد اما این به منزله عدم فعالیت بخش تولید نیست.

رئیس جمهور کشورمان در بخش دیگری از این برنامه در پاسخ به این سوال که چرا در سال آخر دولت هیئت نظارت بر قانون اساسی تشکیل شد، اظهار داشت: من در ابتدا تصورم بر این بود که نیازی به تشکیل این هیئت نیست و می توان مسائل را با تفاهم حل کرد، اما دیدم برخی که از شخصیت های شاخص کشور هستند مواردی را بیان کردند که اصلا منطبق با قانون اساسی نبود و این نشان داد که آنها یکبار قانون اساسی را هم نخواندند.

احمدی نژاد با بیان اینکه نمایندگان مجلس قابل احترام هستند، افزود: نمایندگان مجلس نیز رای ملت را دارند اما نماینده کل ملت فقط رئیس جمهور است تنها کسی که نماد تصمیم ملت است رئیس جمهور است. رئیس جمهور هرجا چیزی بر خلاف قانون دید باید واکنش نشان دهد.

وی ادامه داد: موقعی که من این خلاف ها را دیدم نمی توانم سکوت کنم اما می بینیم که یک عده مدام واکنش نشان می دهند و می گویند رئیس جمهور خلاف قانون عمل می کند چگونه من می توانم چیزی را امضا کنم که کلا بر خلاف قانون اساسی است.

احمدی نژاد با بیان اینکه اداره کشور بر اساس قانون اساسی است، اظهار داشت: معتقدم اگر ساز و کارهای قانون را اجرا کنیم خیلی از مشکلات برطرف می شود از این رو این هیئت تلاش می کند موارد مهم را استخراج کند و آنها را به رئیس جمهور ارائه دهد تا رئیس قوه مجریه مکاتبات را برای اجرای هر چه بهتر قانون انجام دهد.

رئیس جمهور بار دیگر تاکید کرد: رئیس جمهور براساس وظایفی که برعهده دارد باید براساس قانون عمل کند و می تواند براساس همین قانون تذکراتی را ارائه دهد. من تذکر دادم اما یک عده مسخره کردند.

وی همچنین درباره اینکه دولت برای بازار ارز چه برنامه هایی دارد، افزود: دولت در این حوزه اشراف کامل دارد و دولت می خواهد تمامی موانعی که در این حوزه دیده می شود را برطرف کند.

احمدی نژاد اظهار داشت: البته اجرای برخی از برنامه ها طول می کشد، اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم چشم انداز خوبی را از بازار ارز ارائه دهیم.

رئیس جمهور کشورمان در بخش دیگری از این گفتگو درباره اینکه به دولت چه نمره ای می دهید، خاطر نشان کرد: دیگران در برگه دولت مطالب زیادی را نوشته اند و من باید این مطالب را تصحیح کنم تا بتوانم به دولت نمره دهم اما آنچه حائز اهمیت است آن است که همکاران من در دولت شبانه روز کار می کنند. ضمن آنکه هجمه های ناجوانمردانه ای به دولت می شود اما ما باز در قبال این هجمه ها سکوت می کنیم.

وی با بیان اینکه دولت دنبال قدرت نیست، تصریح کرد: ما حزبی نداریم و اعضای دولت نیز نه عضو حجتیه هستند نه منحرفند نه بهایی خائن نیز نیستند اما روی اصول خود ایستاده اند. احمدی نژاد توجه به مردم، عدالت و پاکی را از اصول مهم دولت برشمرد.

سکوت می کنم اما تسلیم نمی شوم
رئیس جمهور کشورمان در ادامه گفتگوی در برنامه تلویزیونی شبکه اول سیما با بیان اینکه حملات به دولت به دلیل این است که ما ارزشها را حفظ کرده ایم، گفت: عنوان می کنند که ما منحرف شده ایم؟ ما از چه چیزی منحرف شده ایم؟

وی با بیان اینکه اگر 100 سال دیگر هم حضور داشته باشم به زیاده خواهان بله نخواهم گفت، افزود: ممکن است سکوت کنم اما تسلیم نخواهم شد.

رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا هنوز هم اسامی که در سال 84 مطرح کردید در جیب دارید، گفت: من یک بار اسامی را به قوه قضائیه داده ام.

احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که در سال پایانی دولت است آیا این اسامی را اعلام نمی کنید، گفت: از کجا می دانید سال پایانی دولت است؟ دولت برای ملت است و ملت هم تا همیشه ماندگار است.

رئیس جمهور به بیان خاطره ای از برگزاری هفته دولت در سال گذشته پرداخت و گفت: سال گذشته در گرامیداشت هفته دولت در مکانی شرکت کردم و فردی در حال سخنرانی بود که در حرف های خود بشدت دولت را کوبید. بنده به آن فرد گفتم بی انصاف حداقل خوبی های دولت را هم بیان کن.

وی با بیان اینکه حتی لطیفه ای هم از این اتفاق در هیئت دولت مطرح کردم، خاطر نشان کرد: به فردی می‌گویند هفته دولت برای چیست؟ می گوید برای اینکه 51 هفته فحش بدهیم و یک هفته هم از دولت انتقاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قولی دادید که عملی نشد، گفت: قول های پایه ای که مطرح کردیم در خصوص عملکرد صادقانه، دفاع از ملت و عدالت در مجموع محقق شد و توانستیم به اینها پایبند باشیم.

احمدی نژاد همچنین با بیان اینکه هفت طرح تحول اقتصادی در دست اجرا داریم، گفت: سه طرح تاکنون اجرا شده است یک طرح در مرحله اجرا است و سه طرح هم در آینده اجرا خواهد شد.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم شفاف سازی در عرصه اقتصادی گفت: ما همواره گفته ایم که همه باید مالیات بدهند اما باز عده ای داد و فریاد می کنند و نمی خواهند مالیات پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه گردش اقتصادی کشور یک هزار و 200 میلیارد تومان است، تصریح کرد: با 8 درصد این مبلغ که از محل مالیات می تواند تامین شود، دیگر نیاز به فروش نفت پیدا نمی کنیم.
ناشناس
| 1393/11/13 - 03:20 |     9     660     |
ام الفساد محمود احمدی نژاد

امیررضا
| 1393/11/13 - 03:34 |     316     4    
پاسخ: ناشناس
خداوکیلی دولت بهار ثابت کرده که یک احمدی نژادی واقعی و به تمام معناست . ما سعه صدر و احترام به مخالف را از احمدی نژاد آموخته ایم ، همان کسی که مقابل چشمانش عکسش را آتش زدند اما او تنها به لبخند دلنشینی اکتفا کرد بر عکس آن ماجرای معروف خاتمی با دانشجویان و یا تحمل ناپذیری و عصبانیت و توهین روحانی به منتقدان و حتی مردم ....!!
حال که اینجا به راحتی و بدون سانسور حرفتان را با این شکل و شمایل مودبانه میزنید مرد باشید و به سایتهای خودتان بگویید حرفهای مودبانه و عادی ما را سانسور نکنند و تحمل مخالف را از دولت بهار و احمدی نژادیها یاد بگیرند . بخدا همین امروز بیش از پنج کامنت کاملاً عادی و مودبانه ولی انتقادی در سایتهای شما گذاشتم ولی هیچکدام را منتشر نکردند .
موفق باشید

عباس
| 1393/11/13 - 03:44 |     759     4    
پاسخ: آب رو بریز اونجات که میسوزه
شی
| 1393/11/13 - 03:54 |     329     3    
پاسخ: ...کسیه که وایمیسه تو روی مردم میگه بیسواد غافل از اینکه خودش .... ، میگه برید به جهنم ، میگه خزانه خالی ولی نمیذاره کسی امار بده، کسیه که پا رو خون شهدا خصوصا شهدای هسته ای گذاشته و نیروگاههای این کشور را به تعطیلی گشونده تا کدخدا به رعیتش نگاهی کنه ولی نشده ، کسیه که به بهانه صد من یه غاز که به درد خودش و ایل و تبارش میخوره تولید بنزین داخلی رو متوقف کرده ، ... کسیه که هر چی بهش نسبت بدی کمه .
کاظم
| 1393/11/13 - 13:16 |     20     2    
پاسخ: آقایون سبز:

اسم دکتر عزیز مارو با اون دهن های ...نبرید.

لیاقت شما همون

رفسنجانیتون، خاتمیتون، موسویتون و کروبیتون


ناشناس نمک پرورده
| 1393/11/13 - 23:22 |     13     2    
پاسخ: خطاب به ناشناس نمک نشناس نمک به حروم:

آخه سیرابی! هیکل ... و مغز ...خودتو نمیبینی!!؟

بوی ... فضای معطر این سایت بهاری رو ...کرده

...گم کن ...بیرون ...

کاظم
| 1393/11/13 - 23:51 |     12     2    
پاسخ: امیر رضا جان حرف دل من را زدی
به خدا من هم هرچه پیام می گذارم حتی یک دونش هم منتشر نمی کند.
آنقدر از دکتر عزیزمون وحشت دارند که به پیامگیراشون گفتن که اگر راستی یا چپی یا حتی ضد انقلاب پیغام داد اونرو منتشر کنید ولی اگر کوچکترین پیغام در مورد اثبات حقانیت دکتر بود چاپ نکنید.


ﻣﺴﻌﻮﺩ ﺑﺼﻴﺮﺕ
| 1393/11/13 - 03:27 |     131     4     |
ﻧﺮﻡ ﻧﺮﻣﻚ ﻣﻴﺮﺳﺪ اﻳﻨﻚ ﺑﻬﺎر

امیرهوشنگ
| 1393/11/13 - 03:28 |     373     4     |
آب زنید راه را
هین که نگار میرسد
مژده دهید باغ را
بوی بهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار میرسد

ناشناس
| 1393/11/13 - 03:39 |     13     4     |
نظر رو بردار اقای بهار
تا دهنمونو باز نکردیم و نگفتیم ام الفساد و ابو الفساد کیا هستند؟
و کیا فرزند نامبارک و شومشون هستند!

ناشناس
| 1393/11/13 - 03:41 |     264     5     |

سلام بر پیدایش مجدد بارقه نور ، سلام بر پرتو های نور که ظلمات و تاریکی ها را نابود می کند.

mehdi13
| 1393/11/13 - 03:44 |     176     4     |
مردها در راهند،آنها مدت هاست که در راهند،این ما هستیم که در سکون هستیم،سکونی که ناشی از جهلمان است،که نخواستیم که بوی بهار و سخن های نو و تفسیر های نو را بشنویم و فقط متعصب بودیم نسبت به آنچه برایمان تعریف کرده بودند و آن را کامل میدانستیم

ناشناس
| 1393/11/13 - 03:59 |     402     5     |
باز آمدی از بهار گفتی دکتر!

از مکتب انتظار گفتی دکتر!

یک لرزه و پس لرزه به دشمن افتاد

وقتی که تو وصف یار گفتی دکتر!


فوزیه خان زاده

فاطمه
| 1393/11/13 - 03:59 |     5     404     |
کدوم مرد اگه مرد بود تو دولت قبلیش درست عمل می کرد که روحانی الان سرکار نیاد!

کاظم
| 1393/11/13 - 13:05 |     17     2    
پاسخ: فاطمه خانوم ناراحت نباش!
کلید بزور تونست نصف آرا رو بدست بیاره اونهم بدلیل عدم ورود کاندیدای دکتر عزیزمون به انتخابات.
صحبت های فائزه جونتون که یادتون هست:
می خواهیم کاری کنیم که برای اولین بار یک رییس جمهور کلید نتونه برای دومین بار رییس جمهور بشه.


احسان دشتستانی
| 1393/11/13 - 12:55 |     13     2     |
درود بر ابرمرد تاریخ دکتر احمدی نژاد

محمود
| 1393/11/13 - 12:57 |     11     3     |
احمدی نژاد سر قضیه آقای رحیمی خوب تمام دزدها، عمارنماها و جیره خوارهای هاشمی رو سکه یک پول کرد
دمت گرم احمدی نژاد
روستت داریم

ناشناس
| 1393/11/13 - 13:11 |     10     2     |
اگر در دو سال اخر دو لت احمد ی نژاد انهاییکه اد عای صلا ح شان گو ش فلک را کر کرده بو د مرد بو دند و بر ای منافع گرو هی خو دشان سهو ا یا عمدا در زمین ها شمی و القای جر یان انحرافی باز ی نمی کردند و انگو نه نا جو انمردانه به دو لت دهم حمله و ر نمی شدند و جنجال ها ی مطلو ب کانو ن ها ی قدرت و ثرو ت را براه نمی انداختند که دو لت در بر ابر امر یکا مو ضع گیر ی نمی کند و برای سو ریه پیام نمی دهد و القای مذاکره با امریکا می کند و ارز شد 4000 تو مان و رفقای دو لت دارند ارز می فرو شند و دو لت مخصو صا گرانی ایجاد کرده تا مخا لفان اصو ل گرایی به قدرت بر سند و هکذا و امثالهم کا نو ن ها ی قدرت و ثرو ت از اب گل الو د ماهی نمی گرفتند و دست نشانده خو درا به قدرت نمی رساندند و از طرفی مگر دو لت خو دش کا ندید داشت که میزان محبو بیت دو لت سنجیده شو د انها ییکه شکست خو د را به حساب دو لت مردمی می گذارند در تو هم بسر می برند و اگر باز هم ازمایش کنند میزان رای خو درا خو اهند یا فت و به هیچ عنو ان رای انها بالاتر نخو اهد رفت که این از مصا دیق خو دبینی و نه و اقع بینی است ثا نیا انهایی که ادعای مردانگی و صلاح داشتند چرااکنو ن که دو لت تدبیر با کد خدا پیا ده رو ی نما یشی براه انداخته و با هم گل و بلبل تعا ر ف می کنند صدایشان در سینه حبس شده و مردانگیشان فقط برای دو لت مظلو م نمو د پیدا کرده بو د و بس مگر نه اینکه الان گرانی و مشکلات معیشتی مردم چند برا بر شده پس چرا مردان ادعا یی زبان در کام کشیده اند و دم بر نمی او رند بد حجابی و بیکار ی و گرانی بیداد می کند کجا یند اقایان و رسانه هایشان از تر س تو قیف و شکایت ندیده می گیرند او ضا ع مردم و کشو ر را !!!

حمید
| 1393/11/13 - 20:05 |     11     2     |
خداوند به دکتراحمدی نژادطول عمرباعزت وسلامتی عطابفرماید.مگه آقای دکترحق مارا ازدشمنان بگیرد.زنده باددولت بهار.

علی مشدی لبوفروش.......
| 1393/11/16 - 04:32 |     0     0    
پاسخ: کدوم طرفی؟

مهدی
| 1393/11/13 - 20:08 |     10     1     |
زنده باد عدالت زنده باد شجاعت زنده باد ساده زیستی زنده باد اعتماد بنفس زنده باد استکبار ستیزی زنده باد پاکی و درستی زنده باد خدایی بودن زنده باد فقط از خدا ترسیدن زنده باد ایمان به خدا داشتن زنده باد در برابر هیاهو های این و آن به خود نلرزیدن زنده باد حق و حقیقت زنده باد علوی وار بودن......
در آخر از برادر عزیزمان دکتر احمدی نژاد میخواهم در جلسات مجمع تشخیص همیشه حضور داشته باشد تا بهانه ای دست بهانه جویان نباشد به امید پیروزی حق و حقیقت

ناشناس
| 1393/11/13 - 21:18 |     9     2     |
اونایی که میگن این سایت نظرات مخالف رو منشر نمیکنه من رفتم سایت بهار نیوز و فرارو که سایت متعلق به اصلاحات هستش برای منفی دادن باید صدبار بزنی تا ثبت بشه که اکثرا هم ثبت نمیشه برای نظر مخالف گذاشتن که باید کلا این فکرو از کله ات بیرون کنی چون نظر مخالف اصلا ثبت نمیشه

شهید گمنام
| 1393/11/13 - 21:40 |     5     1     |
خداوندگارا
آیا وقت آن رسیده است که تو ملتهای ازهم گسیخته بشری دراین عصرجهان کشوری را باردیگر به رهبری رسولان نامی برسلطنت کرامت انسان بازنشانی ؟
- برما مپسند که قدرت تو را فراموش کنیم !
- با یاد تو نگاهمان را به آسمان معـطوف نسازیم !
توهمۀ هستی را تحت فرمان من باش گفتی و آنچه را که برای بازآفرینش بهشت گمشده نیاز داشتم ارزانیمان کردی و راه را به روشنی نمایان ساختی اما /
- این ماجراجویان بی رحم، معـلمان جهل مقدس، قوم تو را درتوهم نام تو دراوهام وخرافات ناچیز و هیچکاره کرده اند.
ای که ازقلوب همه انسان ها آگاهی با حظورخود دراین جهاد مدد فرما ما را تا از توهم، متکی بودن به غـیر که درلباس مبلغـین آئین دیو پرستی و روشنفکران سفسطه گر ظاهرمی شوند نجات پیدا کنیم -
نهضت ما بهاراندیشان را در پناه شناخت خود ایمن بدار!
خدایا جهاد به جهت آگاهی و بینایی مدیریتی بخشیدن به مردم جایگاهی که درآن سرنوشت جامعـه سرشته می شود درانتخاب چگونه بودن و چگونه شدن موجب خشنودی توست پس اتقان واستحکام بخش نحله نهضت ما را / زندگی رسولان بهار اندیش را تحت رهبری فرامین درون قرار ده وهوای نفس را که قالب ماهیت حیات معـقول من است از روح القدس پرساز به طوری که ندای سروش پارسا انسان کامل که باهستی همراه است به نظم - حیات محسوس مرا مدیریت کند؛ باشد که صدای رسولان راستین که ازتو قدرت تکلم به مدد فکر و زبان میگیرند درامر به معـروف و نهی ازمنکرهرلحظه شنیده شود - این عـنایت توست و ایمان دولت بهار/
- به نحله پروتستانتیسم زهرا است که ما را توانا میسازد به زبان روز با جمیع ملل دراین فجرانسانی با فرهنگ جهانی ارتباط برقرارسازیم در زیر آسمانی که ازهرثانیۀ آن هزاران اطلاعات بارش می شود .

من طرفدار قسم خورده احمدی نژاد هستم
| 1393/11/13 - 21:56 |     12     4     |
سلام
آقای احمدی نژاد از دوری شما دارم دیوونه میشم به خدا دلم خیلی تنگ شده
مقاومت و ایستادگی شما در برابر قدرت ها مسکن مهر فراموش نشدنی است

سعید
| 1393/11/13 - 22:21 |     9     4     |
دکترجان بیا که فضای تاریک ونامیمونی که دروغگویان ایجاد کرده اند راروشن کنی وخفاشان شب پرست را به ذباله دان بریزی خدایاورت باد

000
| 1393/11/13 - 22:29 |     10     4     |
استاد مهربان
بازم چراغی به دست مسیروروشن کردی
خدایارونگهدارتون باشه امین

جلال
| 1393/11/13 - 22:47 |     2     18     |
احمدی نژاد عوضی رفت مرد و تمام شد همون جمله کافی که دیگه حرفی نزنید

عباس
| 1393/11/14 - 01:28 |     11     2    
پاسخ: و حتما توی بیکار اومدی اینجا زیر اینهمه نظر؛ علیه یه مرده نظر بذاری؟ برو پی بازیت بچه!‏

زعیم
| 1393/11/13 - 22:48 |     8     2     |
میدونید کی اونجاشون میسوزه؟!
نه ببخشی ، میدونید کی آتیش میگیره؟!
نه نه عذر میخوام ، میدونید کی میسوزه و آتیش میگیره و گر میگیره و خاکستر میشه؟!

وقتی دو سال دیگه دکتر رأی بیاره.

اما از من به شما نصیحت ، هیچ وقت به فکر چزوندن و یا حتی تلافی کردن نباشید.
یعنی بزرگ باشید.

مجید
| 1393/11/13 - 23:18 |     10     3     |
الهی فدات شم دکتر

گل یخ
| 1393/11/13 - 23:27 |     11     0     |
استاد عزیزم!
از بی مهری قوم الظالمین غمگین مباش
حسین ع را هم کوفیان شبیه همین قوم تنها رها کردند
یادت همچون یاد مولای ذلت ناپذیرت ، بر بلندای سپهر تاریخ عزیز باد

کریم
| 1393/11/14 - 00:07 |     11     2     |
ما ذلفقار حیدریم مطیع امر رهبریم احمدی نژاد سنگر بان ولایت خوش آمدی مردم منتظرند مخالفان اگر باور ندارند نظر سنجی کنند

حسین
| 1393/11/14 - 01:56 |     12     2     |
دکتر جان خوشم میاد بلایی سر این منافقای داخلی آوردی که تا قیامو قیامت لجن پراکنی هاشون پشت سرت تمومی نداره. عیبی نداره بالاخره کاری که کردی براشون خیلی سنگین تموم شده.

این اخبار معمولاً از نوچه های هاشمی و در یک جمله ...داخلی درز میکنه بالاخره دردشون گرفته.

خوشم میاد حتی حسابشون هم نمیکنی.

اصلاً انگار وجود ندارن.

ما هم مثل شما اصلاً این منحرفان کذاب و سودجو رو حساب نمیکنیم.

خیالت راحت.

موسی
| 1393/11/14 - 02:08 |     10     4     |
سلام دوستان.
بهترین جواب رو به این دولت قراضه که دست حسن فری هستش خانواده محترم شهدای هسته ای دادن.
همین جواب نشون میده چه افتضاحی تو این مملکت ببار آوردن.
چه بلایی سر آینده این مملکت آوردن این غرب دوستان منحرف؟
همه ی جهانیان مردان اصیل ایرانی رو به غیرت و تعصبشون می شناسند.
نطفه ی مردان ایرانی اینچنین که در برخی !! می بینیم نیست.


جلالی
| 1393/11/14 - 03:11 |     10     1     |
احمدی نژاد = خانه دارکردن بیش از دو میلیون خانوار دادن خودرو قسطی به مردم ایستادن در مقابل کفار زمان گران نکردن نان که تنها امید فقیران است افزایش حقوق کارمندان کشوری و لشکری ندادن پیام برای ملت که یارانه را قطع خواهیم کرد در اوج تحریمها و ...

ناشناس
| 1393/11/14 - 19:49 |     0     3    
پاسخ: خوابی بیدار شو چقدر زمان ایشان نان گران شد!!!!!!؟ تورم حتما ک بود نه بیسواتتتتتتت

3 4 84
| 1393/11/14 - 03:21 |     7     2     |
در قلب مایی دکتر محبوب. انشا الله سال 96 بیایی . امید مستضعفینی. دلمون برات تنگ شده. این سیاه نماییهای مخالفین فقط باعث شده ارادت و محبت ما به شما بیشتر شود. عشقی مردمی نژاد

azad
| 1393/11/14 - 04:26 |     6     2     |
آفریننننننننن احمدی...

سیدمهدی
| 1393/11/14 - 06:15 |     8     2     |
دکتر عزیز که جانم فدایت خدا را شاهد میگیرم تقریبا خانواده 40 یا50 نفره هستیم که مخلصانه شما را میپرستیم وهمه اغضای خانواده از برادر وخواهر وغیر تحصیل کرده از وضع مالی جزو افراد متوسط جامعه هستیم وزحمت کش وخمس اموالمان را طبق رسید پرداخت میکنیم خدا را شاهد میگیرم طی برسی وواقعیت که وجود دارد همه ما و اطرافیانمان که میشناسیم در دولت مقتدر وپاک شما از مستاجری نجات واز لحاظ مالی--روحی --اعتماد بنفس همه جوره به ارامش رسیده بودیم این موارد که گفتم از مدیریت بجا حضرت عالی بوده مثالهای زیادی هست مثلا یکی از اشنایان باجناق برادر خانمم در انگلس زندگی میکند وایشان که امده بود ایران میگفت از زمانی که افای احمدی نزاد امده همه ما باایستادگی که جلوی قدرتهای بزرگ میکند احساس غرور میکنیم ونهم از شنیدن این سخنان از یک ایرانی خارج نشین احساس اعتماد بنفس میکنم ومثال بعدی از لحاظ مادی اکثریت افراد جامعه به اندازه تلاششان درامد داشتند هرکه بیشتر کار وتلاش میکرد همانطور بهره میبرد وخدایش اکثرا به پس اندازشان وحوردوخوراکشان افزوده شده بود من بیشتر افراد را دیدم موتور سیکلاتشان پراید شده بود پرایدشان پزو شده بود وخانه یکخابه شان به دوخابه تبدیل شده بود والا اخر--- سوال ایا مگر میشود کارهای مملکت خراب باشد اقتصاد خراب ومردم همگی وعضشان بهتر شود بهترین جهاز عروسها را خداوکیلی من در این دوران دکتر دیدم سفرهای خارجی افرادی را که میدانم زحمت کش وپاک بودن را در طول این دوران دیدم چرا چونکه چرخ مملکت میچرخید ودولت بجای اینکه دستش را جلوی امریکا که خودش به همجنس بازی وافول رسیده دراز نمیکرد واز این مردم با وجود کمک میخواست که جواب هم گرفت بخدا میدانم رهبر عزیز هم اگر روی یک مرد برای روز مبادا حساب باز کند اقای دکتر احمدی نزاد است برای خیلی فاکتورهای مثبت 99درصدایشان درددلها زیاد خدایا رهبر عزیز ودر کنارش دکتر صبور ووطن پرست ما را تازمان ظور نگه دار من حاظرم تمام اعضای بدنم را به این دو شخص هدیه کنم هر زمان وسلام موسویان دلواپس اینده....

میثم دیانی
| 1393/11/14 - 12:15 |     5     2    
پاسخ: سلام
برادر پرستش فقط از آن خداست به کلماتی که مینویسید با تامل و فکر همراه باشد و احساسی از راه خارج نشوید.
همه ما دکتر رو دوست داریم تا وقتی در راه خدا و حضرت رسول ص و ولایت آقا علی ع و فرزندان والایشان باشد.
پس حواسمان باش کسی جز خدا قابل و شایسته پرستش نیست حتی پیامبر والا و عظیم الشان اسلام .
پس حتی بدون منظور هم این عبارت رو به جز خدا بکار نبر برادر.
یا زهرا س

ناشناس
| 1393/11/14 - 20:47 |     5     3    
پاسخ: اینجا پرستیدن به معنای دوست داشتنه نه به معنای عبادت کردن
میثم دیانی
| 1393/11/14 - 22:40 |     4     1    
پاسخ: سلام
جناب ناشناس کفر و شرک به هیچ منظوری نباید استفاده بشود
به جای این کلمه بفرما با تمام وجود دوستت داریم
چیزی نفرما که صحیح نیست
یا حسین ع

تنها.دعاگو.
| 1393/11/15 - 23:05 |     1     2    
پاسخ: کسانی که راجع به «پرستیدن» اظهار افاضات میفرمایید! دو تا کتاب ادبیات میخوندین، دیگه اینجوری ما رو مستفیض نمیکردین!
میثم دیانی
| 1393/11/17 - 18:31 |     2     0    
پاسخ: تنها .دعاگو.
هزار کتاب رو هم که بخوانی پرستیدن فقط برای ذات اقدس الهی است و بس که اگر غیر از این بود در کلام یکی از معصومین این کلمه برای غیر از خدا به کار برده میشد.


علی
| 1393/11/14 - 11:27 |     10     2     |
اندکی صبر سحر نزدیک است

مهدی
| 1393/11/14 - 11:51 |     1     6     |
سلام
راست درسته مردی نیست چون اونی که زندان نرود مرد نیست حالا این مردانگی با دزدی کردن مرد بشود یا... اینها هم هنوز مرد نشدن چون از اینها همش 3 نفر رفتن زندان جای 47 دیگه رزرو هست منتظر مردان ... هستیم

عباس
| 1393/11/14 - 13:25 |     3     2     |
زنده باد دکتر؛زنده باد دکتر و بازهم زنده باد دکتر محمود احمدی نژاد

آذربایجانی
| 1393/11/14 - 13:41 |     5     2     |
درود بر مرد باشرف و با مرام ایران زمین جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد

احمدی نژادمصدق دوم
| 1393/11/14 - 14:01 |     5     2     |
دکتردوستت داریم.تاآخرش باهاتیم.

سعید
| 1393/11/14 - 17:13 |     2     7     |
جالبه که هنوز یه عده دور این ...جمع میشن و ...گوش میکنن.

...

تنها.دعاگو.
| 1393/11/14 - 19:24 |     4     1    
پاسخ: جالبه که یه عده هنوزم از بد و بیراه گویی و لجن پراکنی و تمسخر دست برنمیدارند!
ناشناس
| 1393/11/14 - 20:31 |     2     1    
پاسخ: دوست داشتی دور کلیدساز جمع میشدن؟

سعیدرضازاده 24 ساله از ارومیه
| 1393/11/14 - 18:04 |     3     1     |
احمدی نژاد مردمی نژاد خوش آمد خوش آمد.
به ترکی:آقای احمدی نژاد ایران سیزی اونودماز

ناشناس
| 1393/11/14 - 19:28 |     2     2     |
خدا وکیلی با این همه نظریات جان فدایی، آدم نخبگانی را می بیند که گویا تا به حال هیچ استفاده ای از آنان نمی شده است. نمی دانم چرا از تک تک این نابغه ها تا الان استفاده نشده و اگر می شد، خدائیش ممکلت چی می شد!!!
خدا کند شما نور دیدگان عزیز که در صف انتظار خدمتگزاری ایستاده اید و از پای ننشسته اید، با استقامتی که دارید اینبار فرجی شود تا بتوانید تلافی کارهای انجام نشده هایتان را به صورت ضربتی و عملیاتی انجام بدهید تا پروژهای بر زمین مانده دیگر بر روی زمین باقی نماند.
علی ایحال آرزو بر مشتاقان عیب نیست.


ناشناس
| 1393/11/14 - 19:57 |     4     1     |
تحلیل بسیار خوبی است و نظر هر خواننده ای را به خود جلب می نماید و شور و هیجانی جهت دقت در زمان انتخاب کاندیداهای مجلس و حتی ریاست جمهوری بر تک تک مردم ایران می گذارد.
اما ایشان گویا فراموش کرده اند که همه این موضوعات و شعارهای پوچ و تو خالی که در تمام فصول سالهای متوالی و در زمان نزدیک به انتخابات گفته می شود، آنقدر تکرار گردیده که هیچ فایده مطلوبی برای مردم ایران آنهم در عصر علم و تکنولوژی قرن بیست و یکم که خود را نسبت به کشورهای توسعه یافته می سنجند و مردمان آنجا نیز از هر جهت در رفاه و آسایش و بدون دغدغه بسر می برند ندارد، چون مسئولین کشور چه قبلی ها و نیز قبل تر از آنها و چه الان این دوره، هیچ هنری به غیر از تماشا کردن سیر صعودی نرخ تورم با شاخص های بوجود آمده منفی آن یعنی فلاکت، گرانی و بیکاری را ندارند، بی آنکه اقدام مثبتی در جهت کاهش و یا از بین بردن چنین مشکلاتی بنمایند و مدام نیز منت خدمات بی محتوای بیکران شان را با این منابع عظیمی که در کشور وجود دارد و در کشورهای دیگر بدون هیچ منابعی اما با فکر و تلاش بسیار منطقی و بصورت سیستماتیک که به هیچ فرد و یا گروهی هم تعلق ندارد به ثروت رسیده اند، آنقدر در بوق کرنا می اندزند که حتی گوش فلک را کر کرده اند و باید متأسفانه گفت که کارهای نکرده شان را هم ماله می کشند و آنرا به دیگران حواله می کنند، حال این دیگری می خواهد داخلی باشد و چه از نوع خارجی آن بوده باشد.
به همین خاطر است که تمام مردم ایران در خانه، کوچه و خیابان اگر حرفی از این دست به میانشان کشیده می شود به هم می گویند: همه اینها آدم بی سوادی هستند که الکی مدرک گرفته اند و در مدتی هم که به پست و مقام می رسند فقط جیب خودشان را پر می کنند و می روند و بیخودی هم دلمان را به انها خوش کرده ایم، چون هیچ کاری جز حرف زدن بلد نیستند.
موضوع خیلی ساده است و مشکل اصلی و عینی کشور همین است، نه مردمی که بعد از این همه مدت و تحمل دورانهای سخت و طاقت فرسا حالا می بایست بیایند بخاطر همین مسئولین بی کفایت که حتی الفبای علم مدیریت را بلد نیستند، اقتصاد مقاومتی آنان را هم تحمل کنند...!!!


ناشناس
| 1393/11/14 - 20:49 |     4     1     |
ان مرد بر امر و لی فقیه زمان خو یش
سید علی خامنه ای رهبر دو ران می اید
ان مرد با مژده بهاران و امید مردمان می اید
ان مرد با خند ه یاران و گلعزارن می اید
ان مرد همچو چا بک سو اران در ره رستگاران
با کو له بار ی زتجربه گران کار زاران می اید
ان مرد در ره مو لا ی خو یش صاحب زمان
بر عهد یار ی مستضعفان می اید
ان مرد در کشاکش سختی زمان همچو کو ه استو ار
به عزم راسخ شکو فایی ایران می اید
ان مرد در برابر طا غیان زمان همچو شیر
غر ش کنان بر سر خصم خو ن ستان می اید
فر یاد از این زمانه و انفسا
کز هر طرف تیر کین نیرنگ نا مردمان می اید
یا صا حب ملک و ملکو ت و جبرو ت به حق مو لا علی
یاری بر سان یاری برسان که یار مردمان می اید


ناشناس
| 1393/11/14 - 21:11 |     6     0     |
نه پس میرن دو ر کانو ن ها ی ثرو ت و قدرت جمع می شن تا دو باره بیان حک مت در دست بگیرن و مردم و لای منگنه قرار بدن و همه چیزو راکد و تعطیل کنن و جیب مردم و خالی و جیب های گشاد مبار ک را پرکرده و در اخر سراغ شرکت ها و امو ال هنگفتشو ن برن و باهم بشینن بر یش مردم بخند ند

سیدرضاحسینی
| 1393/11/14 - 22:50 |     6     1     |
سلام علیکم. توصیه برادرانه اینجانب ابتدا به بروبچه های طرفداردکتراحمدی نژادعزیزمان است که توجه کنند دکتر درطول هشت سال خدمت صادقانه همیشه دربرابر مخالفان و مغرضان سعه صدرداشت و مودبانه سخن می گفت پس ماهم باید دربرابرکسانی که مخالف ما و دکتراحمدی نژادهستند مودب باشیم. بنده بسیجی آزاده جانباز و 55سال سن دارم . هیچگاه ارادتم نسبت به جناب آقای دکترمحموداحمدیی نژاد کاهش نیافت بلکه افزون تر می گردد. امیدوارم دوباره آقای احمدیی نژژاد را درصدر دولت ببینیم و آن خدمات صادقانه و درواقع فرهنگ ناب بسیجی را شاهدباشیم. اینهمه تخریب و توهین و تهمت و اتراء به دولتهای نهم و دهم زده می شود درواقع به معنای اینست که دست چپاولگران را کوتاه کرد و حقوق مستضعفان را اعاده نمود. آن کسانی که منافع نامشروعشان قطع شد و به خطرافتاد بایدهم اینچنین به دولتهای نهم و دهم بتازند و تهمت بزنند اما مردم کوچه و بازار و شهرها و روستاها را چکارمی کنند که درآن هشت سال نورانی آنقدرخدمات و کارهای عمرانی و ززیربنایی و انرژی هسته ای و نانوتکنولوژی و مسکن مهر و هدفمندی یارانه ها و ترمیم حقوق کارمندان و کارگران و بازنشستگان و ....را دیدند و هنوز هم ارادتشان به دکترمحموداحمدی نژاد را نشان می دهند. یقینا دکترمحموداحمدی نژاد دردلها و قلوب مردم جای دارد و هیچ عاملی نمی تواند این عشق و ارادت را زایل کند. دکترمحموداحمدی نژاد و دولتهای نهم و دهم به معنای واقعی ولایتمدار و بسیجی بودند و هستند و خواهندبود. انشاا...

رضا
| 1393/11/15 - 00:24 |     3     1     |
سلام درود بر احمدی نزاد .ما منتظر آمدن دولت بهار هستیم

دوستدار احمدی نژاد
| 1393/11/15 - 02:47 |     4     1     |
دلیل عصبانیت دولتمردان در این روزها بدلیل ارائه گزارش واقعی و تحلیل سازمانها و نهادهایی است که واقعیت را به دولتمردان می رسانند و یکی از آن واقعیت ها این است : گرایش دوباره عموم مردم به احمدی نژاد

ناشناس
| 1393/11/15 - 11:58 |     3     0     |
متأسفانه مردم ایران تنها و تنها بدلیل عدم آگاهی از سوابق علمی و رزومه دلسوز و کاری منتخبین است که این افراد انتخاب شده را که بایستی با همدلی فراوانی با همدیگر کار کنند ولی اختلاف فکری و سلیقه ای بسیاری نسبت به هم دارند به مجلس و یا ریاست جمهوری بدرقه شان می کنند و اینان نیز برای دستیابی به موقعیت و رانت های ویژه با شعارهای پوچ و توخالی تا آنجا که در توان دارند تلاش های سرشاری می کنند تا از موقعیت بدست آمده استفاده های کلانی ببرند و چون هر مدعی به جایگاه مناسبی می رسد و در جایگاهش احساس راحت طلبی می نماید نتیجه تصورش نیز این خواهد شد که مردم هم مانند خود در رفاه و آسایش و بدون دغدغه بسر می برند، اما وقتی معضلی سر باز می کند و برای رفع آن چاره ای نمی بینند و برنامه ای هم در دست ندارند آنرا به دشمنان واقعی و یا خیالی نسبت می دهند تا خود را از مشکلات موجود رها گردانند و بالطبع با استمرار چنین بینشی و مدیریتی تمامی آسیب های اجتماعی نیز در هر زمینه ای تلنبار می شود بی آنکه راه حلی برای آن بیابند و این دردسرها باز همانا به مردم ایران برگشت داده می شود تا آنجایی که با شرایط ایجاد شده بدست منتخبین خود بسوزند و بسازند!!!
آری؛ مشکل اصلی و عینی کشور اینست برادر...


محمد
| 1393/11/15 - 13:26 |     2     0     |
فقط می تونم بگم که الهم عجل لولیک الفرج = تا زمان ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف رئیس جمهور قدرتمندی مثل محبوب قلبها دکتر محمود احمدی نژاد عزیز نمی تواند بیاید .

حسین
| 1393/11/15 - 13:39 |     0     4     |
محمودخان منظورتان ازمردها درراهند قاضی مرتضوی ورحیمی و.....هستند؟؟؟مردم درانتظار مهدی عج وسربازان گمنام مهدی اند.مردم مبارزایران ا یستادگی دربرابرامریکا را ازمهدی باکری ها جهان آرا ها وبابائی ها و....... آموخته اند شماها اگر درعرصه بین المللی میتوانید عرض اندام نموده وبااستکبار به تندی وبلندی حرف بزنید فقط وفقط درسایه و اراده وپشتیبانی این مردم مبارز وعاشق اهل بیت است .گرفتار منیت ها نشوید که بعدها اظهار ندامت کنید

یوسفعلی بیرجندی
| 1393/11/15 - 14:07 |     4     0     |
با سلام
به بهانه دهه مبارک فجر :

روزگاریست که این دیده تر است
گوییا منتظر آمدن یک خبر است
شمس در پرده ابهام نماند هرگز
که مشرف ز طلوعش سحر است.

سهیلا
| 1393/11/15 - 15:40 |     5     0     |
آقا رضا !!! در درجه اول آنچه هوادارن گفتمان انقلاب و عدالت و مهرورزی را با نشاط می کند چهره همیشه امیدوارانه و چشمهای پرنفوذ و پر مهر حاج محمود است همو که در عین بزرگواری و عظمت روح، خود را خادم ملت می داند و خاک پای خادمان امام زمان عج .
خطاب به دولت تدبیر که : بگو تا چه داری بیار از هنر؟؟؟ هنر آن است که دلها را آسمانی کنی و نفرات را به امام زمان عج متصل کنی / چه نشاطی از این بالاتر که هواداران دکتر عزیز در صهیبای وجود نازنینش تجلی بهار می بینند
حالا گرفتی ما چی می زنیم آقا رضا ؟؟؟؟

ناشناس
| 1393/11/15 - 21:36 |     5     0     |
ان مرد در راه ادامه تداو م اثر گزار ی خون شهید باکری ها و جهان ارا ها و بابا ای ها و .... است و در ره مو لای خو یش بر یار ی مسضعفان است . رهبر فززانه انقلاب در پایان دو لت دهم دو لت احمد ی نژاد انقلاب را به ریل اصلی ان باز گردانید

علی مشدی لبوفرو........
| 1393/11/16 - 04:41 |     7     0     |
خدا یار ویاور حق وحقیقت وحاج محمود عزیز باشد

ناشناس
| 1393/11/16 - 18:02 |     1     3     |
احمد کریمی اصفهانی٬ دبیرکل جمعیت اصناف و بازار گفت: ما اصلا احمدی‌نژاد را عضوی از مجموعه اصولگرایی نمی‌دانیم و او نیز نباید فکر کند که مثل گذشته می‌تواند از نردبان اصولگرایی استفاده کرده و بعد بگوید که اصولگرا نیست. وی ادامه داد: احمدی‌نژاد با یک خیال خام که‌‌ همان اتمام پروژه خود است قصد بازگشت به قدرت را دارد اما همه جامعه او را شناخته‌اند و این طور نخواهد شد. کریمی با تاکید بر اینکه شعارهای مردم فریبانه دیگر کارساز نمی‌شود، گفت: احمدی‌نژاد تنها رییس جمهوری است که از رهبری اخطار کتبی گرفت و هیچ جایگاهی میان اصولگرایان و حتی اصلاح طلبان ندارد. وی افزود: همه می‌دانند که نزدیکی به احمدی‌نژاد نتیجه ایی جز بدنامی نخواهد داشت.

ناشناس
| 1393/11/16 - 23:21 |     1     5     |
درآمد نفتی ایران، در سال های دولت احمدی نژاد, سر به رقم بی نظیر و تاریخی 700 میلیارد دلار زد ولی او و دولتش به جای مدیریت این درآمد، به حیف و میل آن پرداخت و نتوانست برخلاف اکثر کشورهای نفت خیز جهان، ذخیره ارزی مناسبی برای کشور ایجاد کند!

معتدل
| 1393/11/17 - 03:54 |     4     0     |
تنهاترین ودلیرترین سردار ایران خواهد امد درود بردکتر

مرتضی
| 1393/11/17 - 11:09 |     5     0     |
سلام ...چقدر محفل ساده ای هست ...ساده زیست بودن دکتر ا ویزگی های مثبت ایشون هست ...

کالین
| 1393/11/18 - 16:15 |     4     0     |
خدا میدونه که از دیدنش چقدر انرژی میگیرم و اطمینان پیدا میکنم که بالاخره یکی هست که سرش به تنش بی ارزه

مسعود
| 1394/1/8 - 04:24 |     0     0     |
با سلام به نظر بنده احمدی نژاد یکی از مردمی ترین وپر کار ترین رییس‌جمهور منتخب کشور عزیزمان ایران میباشد ان چه که عیان است چه حاجت به بیان است سیاست دولت فعلی التماس به خارج وبی عرضگی درداخل


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار