آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401 - 15:13   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 345215صفحه نخست » خبردوچهارشنبه، 1 دی 1395 - 16:29
جنجال بر سر اظهارات ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی
کریمی قدوسی: ظریف گفت اشتباه کردم به حرف کری اعتماد کردم و مسئولیت آن را می‌پذیرم
کریمی قدوسی: ظریف گفت اشتباه کردم به حرف کری اعتماد کردم و مسئولیت آن را می‌پذیرمدولت بهار: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آقای ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی به اشتباه خود در اعتماد به حرف وزیر خارجه آمریکا اعتراف کرد و تصریح کرد که مسئولیت این اشتباه را می‌پذیرد.
  

به گزارش دولت بهار، جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، به بیان آخرین اظهارات محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در موضوع برجام در جلسه روز 28 آذر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پرداخت.

رئوس سخنان ظریف در این جلسه که از سوی عضو کمیسیون امنیت ملی در اختیار فارس قرار گرفت به شرح ذیل است:

* من اعتراف می‌کنم اشتباه کردم

* به حرف جان کری وزیر امور خارجه آمریکا اعتماد کردم

* اگر استراتژی خودم را دنبال می‌کردم اکنون با مشکل مواجه نمی‌شدم

* می‌پذیرم اشتباه کردم

* مسئولیت آن را می‌پذیرم

* ما با صحبت و قول آقای کری اظهار نظر کردیم

* این اشتباه بزرگی بوده که من کردم

* به جان کری بعد از نقض اخیر که درخواست مذاکره در ایتالیا را داشت گفتم: «شما کاری کردید که حضور من با شما در یک شهر غیرممکن است»

* قبلا جان کری وزیر خارجه و وزیر خزانه‌داری آمریکا به ما گفتند اگر قانون داماتو به سنا برود ما روش‌هایی داریم که جلوی آن را بگیریم

حاجی‌دلیگانی: با اعترافات ظریف باید فاتحه برجام را خواند

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ با اشاره به نشست اعضای کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با وزیر امور خارجه گفت: با اعترافاتی که وزیر امورخارجه در این جلسه داشته باید فاتحه برجام را خواند و تمام کسانی که برجام را امضا کرده و آن را در کشور اجرا کردند، ازجمله شخص رئیس‌جمهور باید نسبت به مردم پاسخگو باشند.

وی افزود: آقای ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی گفته است که من می‌پذیرم اشتباه کردم‌ و اگر استراتژی خودم را دنبال می‌کردم اکنون با مشکل مواجه نمی‌شدم. درواقع قصد داشته تا این‌گونه مطلب را منتقل کند که دیگران به وی گفته‌اند این کار را بکند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر امورخارجه با بیان اینکه من مسئولیت اشتباه خود را می‌پذیرم عنوان کرده؛ ما با قول آقای کری اظهارنظر کرده‌ایم و این درحالی است که مقام معظم رهبری در ابلاغ رسمی خود عنوان کردند که تعهدات پذیرفته‌شده در مذاکرات باید به صورت کتبی بوده و به‌امضای شخص رئیس‌جمهور آمریکا برسد.

واکنش وزارت امور خارجه

 به گزارش ایسنا به دنبال انتشار مصاحبه آقای کریمی قدوسی با برخی خبرگزاری ها و توزیع متنی مخدوش میان رسانه های کشور و انتساب سخنانی به وزیر محترم امور خارجه در جلسه مشترک شورای معاونین وزارت امور خارجه با اعضای محترم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در شامگاه دوشنبه مورخ ۲۸ آذر ماه،  بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن رد اظهارات آقای کریمی قدوسی نماینده محترم ‌مجلس شورای اسلامی اظهار  کرد: نامبرده از قضا در آن جلسه حضور نداشتند و نقل قول ایشان از سخنان وزیر امور خارجه کاملا نادرست، مخدوش و گزینشی است و به منظور بهر ه برداری های خاص تحریر و تنظیم شده است.

قاسمی تاکید کرد: نقل قول های منتشره وارونه جلوه دادن واقعیات و اظهارات وزیر امور خارجه بوده و این ناراستی در بیان و نقل قول با راستی سخنان وزیر امور خارجه در تضاد کامل قرار دارد.

 وی افزود: چنین اقدامی ناروا و دور از شوون اخلاقی است که تمامی ما باید به آن متخلق و پایبند باشیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه جناحی و سیاسی کردن مسائل ملی را خلاف مصالح کلی کشور و امنیت ملی برشمرد و گفت : نقل قول مطالب صحیح از جلسات محرمانه هم بر خلاف مصالح و امنیت ملی کشور است؛ حال آنکه نقل قول های نادرست ،صد درصد خلاف اخلاق و مصالح کشور و نظام تلقی می شود.

رنجبرزاده: بازبینی فیلم کمیسیون امنیت، صحت اظهارات کریمی‌قدوسی را تأیید کرد

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: فیلم جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با وزیر امور خارجه بازبینی و اظهارات جواد کریمی‌قدوسی در خصوص صحبت‌های وزیر امور خارجه در این جلسه تأیید شد.

وی افزود: فیلم این جلسه با حضور بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه،‌جهانبخش محبی‌نیا و جواد کریمی قدوسی بازبینی و صحبت‌های جواد کریمی‌قدوسی در خصوص اظهارات وزیر امور خارجه دراین جلسه توسط نعمتی و محبی‌نیا تأیید شد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 66 نظر (فعال: 59 ، در صف انتشار: 0، غیره: 7)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
باقر
| 1395/10/1 - 17:10 |     306     6     |
اشتباه وزیر یعنی صلاحییت وزارت را ندارد،انهم اعتماد به دشمن خود!

ناشناس
| 1395/10/2 - 01:53 |     4     21    
پاسخ:
رحیمی: سخنان کریمی قدوسی درباره اظهارات ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی کذب محض است

در همین حال علیرضا رحیمی یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز انتشار اظهارات منتسب به وزارت امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت را غیرمسئولانه و غیراخلاقی عنوان کرد و گفت آنچه به نقل از محمدجواد ظریف مطرح شده کذب محض است.

رحیمی در حاشیه جلسه علنی بعدازظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، ‌اظهار کرد: جلسه دو روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور وزیر امور خارجه، معاونین، قائم مقام و سخنگوی این وزارتخانه و در راستای جلسات منظم دو ماه یک‌بار کمیسیون با وزارت امور خارجه برگزار شد که این بار مجلس میزبان بود و مطالب زیادی درباره مسائل مختلف از جمله آخرین وضعیت برجام، وضعیت سوریه و تعامل کمیسیون امنیت با وزارت امور خارجه مطرح شد.

وی افزود: علیرغم اینکه این جلسه جزو جلسات منظم بود اما کاملاً محرمانه بود و آقای دکتر ظریف تأکید داشت مطالبی که مطرح می‌کنم برای آگاهی بخشی اعضای کمیسیون است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به انتشار اظهارات منتسب به وزیر امور خارجه از سوی یکی از اعضای کمیسیون امنیت، خاطرنشان کرد: اولاً کمیسیون سخنگو دارد و ایشان گزارش جلسات را مطرح می‌کند. کما اینکه گزارش این جلسه را نیز سخنگو به رسانه‌ها داده و خلاصه آن از طریق سیما به اطلاع مردم رسیه است و اینکه یکی از اعضای کمیسیون که در جلسه حضور نداشته بخواهد نقل قول غیرمسئولانه‌ای از جلسه داشته باشد غیراخلاقی و خلاف پروتکل کمیسیون است زیرا وقتی کمیسیون سخنگو و رئیس دارد جایی برای اظهار نظر اعضا باقی نخواهد ماند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: اظهارات غیرمسئولانه در مورد صحبت‌های آقای ظریف اجحاف به وزیر و همچنین کمیسیون است و یک اقدام غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای است زیرا آنچه به نقل از آقای دکتر ظریف مطرح شده کذب محض است و مطلقاً در کمیسیون مطرح نشده است.

ناشناس
| 1395/10/2 - 03:01 |     18     4    
پاسخ: چه نشسته اید ای نمایندگان مجلس ُ ببیند کمالوندی خودسر چی گفته و می گه و خواهد گفت . برخوردها همش بازی بوده و سر کار گذاشتن مردم .
کمالوندی: چون فقط یک کشور برجام را نقض کرده پس ما شرایط فعلی را حفظ می کنیم .
بی نهایت وامصیبتا .

ناشناس
| 1395/10/2 - 09:34 |     20     3    
پاسخ: اشتباه یک سیاستمدار کمتر از خیانت نیست.
اشتباه یک وزیر خارجه آنهم در این وسعت عین خیانت است.


جیر جیر
| 1395/10/1 - 19:19 |     362     6     |
آقای ظریف شما اشتباه کردی که به حرف رهبر گوش نکردی

ناشناس
| 1395/10/3 - 00:59 |     10     2    
پاسخ: بنام خدای دانا در زمان مذاکرات برخی ها چنان خود شیفته شده بودند که سخنان حکیمانه رهبری را نیز با اکراه می شنیدند تا چه برسد به منتقدان روند مذاکرات

رسول مشهدی
| 1395/10/1 - 19:39 |     9     84     |
گرچه سخنگوی وزارت خارجه سخنان آقای کریمی قدوسی را تکذیب کرده و بماند که آین آقا از یک جلسه محرمانه که در آن حضور نداشته اینطور داستان سرایی میکند.و باز بماند که آقای نقوی حسینی که همفکر ایشان است و در جلسه حضور داشته و از قضا سخنگوی کمیسیون امنیت مجلس هم هست سخنان این نماینده را تایید نکرده.فرض کنیم ایشان راست گفته باشد دل خوش کنیم که به چند سوال ساده من بعنوان یک شهروند پاسخ دهد که شما در مجلس نهم عضو بودی و اتفاقا یک عضو خیلی فعال هم بودی و اکثریت مجلس هم با شما و دوستانتان بود چطور فقط در مدت 20 دقیقه برجام را تصویب کردید؟
آیا این شما نبودید که خیلی عجله کردید و به سرعت نور آنرا تصویب کردید؟
آیا شما نباید از مردم عذر خواهی کنید؟
آیا شما خیلی زود و با عجله به امریکا اعتماد نکردی؟
چرا از خودت سلب مسئولیت میکنی؟

محسن
| 1395/10/1 - 19:50 |     136     3    
پاسخ: خدا به داد مردم بیچاره برسه چون ظریفه کار ظریف میکند ....
ناشناس
| 1395/10/1 - 20:11 |     178     2    
پاسخ: آخر شما یک رفیقی در مجلس دارید که از قبل همه چیز را هماهنگ کرده بود و حتی اجازه طرح یک مورد از استدلالات مخالفان در صحن علنی را نداد!...
ناشناس
| 1395/10/1 - 20:32 |     191     3    
پاسخ: رسول عزیز، شما که میبینی دست مجلس با دست دولت توی همه چیز توی یه کاسه هست، پس چرا اینقدر رگ غیرتت برای ظریف باد میکنه؟!

آقای قدوسی میگه ظریف این رو گفت، ظریف تکذیب میکنه، جروبحث میشه، سر من و شما رو بهش بند میکنن!

به آقای مدیری میگن بیا توی برنامه دور همی از دولت و برجام انتقاد کن، بعد خودشون هیاهو راه میندازن که همه مردم از مدیری انتقاد های شدید کردند که چرا از دولت و برجام انتقاد کردی؟! مردم عاشق برجام و دولت هستند!تو فکر میکنی، مردم خیر ندارن ظریف یک شخصیت .... داره پیغوم و پسغوم میفرسته؟!تو خودت به عنوان یک ایرانی، وقتی کلیات اون برجام رو خوندی، تعجب نکردی چرا باید قلب رآکتور رو در بیاریم و با بتن پر بکنیم؟ ....و وادادگی تا چه حد؟ چرا باید از حقوق قانونی خودمون بر اساس قوانین ان پی تی چشم پوشی کنیم؟ چرا باید باید فعالیتهای قانونی خودمون رو تا ده سال، پونزده سال ، بیست و پنج سال، و بعضیهاش رو مادام العمر تعلیق و یا به عبارت ساده تر تعطیل کنیم؟!این احزاب بی بنیان و دروغین در ایران که همه شون متعلق به یک گروه هستند، شاید بتونن سر افرادی مثل شما رو گرم کنن، اما سر همه مردم رو که نمیشه شیره مالید.

راز ملت
| 1395/10/1 - 20:33 |     201     5    
پاسخ: آقای مشهدی طیفی از صولگرایان واصلاح طلبان ...این افتضاح بیست دقیقه ای را ببار آوردند فراموش نکنید که همین آقایان که اسم بردید و دکتر کوچک زاده ویدیوی تاریخی دکتر کوچک زاده و آقای ظریف موجود است و آقای رسائی و چند نفر دیگر به جرم انتقاد از برجام بشدت از طرف موافقان نواخته شدند !
ناشناس
| 1395/10/1 - 22:12 |     9     1    
پاسخ: اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد گفت فیلم جلسه به اتفاق آقای نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه و آقای محبی نیا دیده شده صحبتهای آقای قدوسی صحت داشته
حزب الله
| 1395/10/2 - 01:19 |     6     0    
پاسخ: آخر آن مجلس نهم حاصل حذف جریان آمریکایی هوادار احمدی نژاد!! توسط شورای نگه بان و قبل از آن ...نرم سال 90 و پیروزی قاطع مثلا انقلابی ترین اصولگرایان در آن بود که البته هدف آن ...  در برجام مشخص شد و خدا این چنین ...را رسوا کرد .همان مجلس اصولگرایی که سخنگوی وزارت امور خارجه شیطان بزرگ در وصف مصوبه برجامی آن گفت که مجلس ایران آنچیزی را تصویب می کند که ما تایید می کنیم.پس برای اولین بار حرف درستی را مطرح کردی.
ناشناس
| 1395/10/2 - 23:22 |     16     0    
پاسخ:
راز ملت عزیز، هوچی گری و دلقک بازی و ایجاد هیاهوهای کاذب و اعتراضهای قلابی، با واقعیت، زمین تا آسمون تفاوت دارند. اینکه من جلوی دوربین بیام هزار بار بگم مرگ بر آمریکا، بعد برم پشت سر مردم، نوکری آمریکا رو بکنم. بله من هم ویدیوی تاریخی دکتر کوچک زاده و آقای ظریف رو دیدم و خیلی هم شرمنده شدم. یه عده تصمیم گرفته بودن، قلب رآکتور رو بعد از اینکه اینهمه دانشمند هسته ای شهید شدند، در بیارن و با بتون پر بکنند، و ملت داشتند خون گریه میکردند، بعد آقای کوچکزاده به جای دفاع از حقوق ملت ، اون کارهای عجیب و غریب رو انجام میدادند. یا آقای رسایی اون حرکات مصنوعی رو انجام میدادند که تظاهر کنند که مخالفن.


اگر یک نماینده از هر طیفی، از هر دینی که داشت میدید که چه بلایی سر کشورش میخوان بیارن، و ذره ای غیرت داشت، باید از اونهمه پول و مزایایی که در اختیارش گذاشته بودند میگذشت، و در لحظه تصویب برجام از سمتش استعفا میداد. اگر حتی یکنفر اینکار رو انجام میداد حتی اگر اتفاقی هم نمیفتاد، اما مردم حداقل این دلخوشی رو داشتند که حداقل یکنفر بدون پشتوانه و پارتی بازی و وابستگی به مجلس راه پیدا کرده و از حقوق ملتش دفاع کرده. همین آقای کوچکزاده تهدید به استعفا کرد، اما بعدش حرفش رو پس گرفت.

راز ملت عزیز، مردم چشم دارن، گوش دارن، میبینن، میشنون. همین آقای کوچکزاده و آقای رسایی و اعضای گروهی که در اون فعالیت میکردند، چه نسبتهای ناروایی به دکتر احمدی نژاد و یارانش نسبت دادند که امروز ما رو به این نقطه رسوندند.
خدا جای حق نشسته. چرا همین مردم آقای روحانی رو به آقای جلیلی ترجیح دادند؟

همین آقای کوچکزاده پارسال با خبرنگار ضد انقلاب معصومه علی‌نژاد، مصاحبه ای انجام داد، که بجز اینکه آب به آسیاب دشمن ریخته بشه، سود دیگه ای نداشت. آدم اگر میخواد فحاشی بکنه، همون مصاحبه نکنه سنگین تر هستش.

برای همین هم هست که اون افرادی که شما و یا آقای رسول مشهدی ستایششون میکنید ولو اینکه پست و منصبی هم داشته باشند، هیچ جایگاهی در دل مردم ندارند.


بچه دهاتی
| 1395/10/1 - 19:40 |     424     1     |
چون قافیه تنگ آید
شاعر به جفنگ آید
نمی دونم چرا هروقت پای فاش شدن شاهکارها و استدلال و استناد و امثال ذلک وسط میاد ، یهویی بعضی ها طرفدار اخلاق و مصالح کلی کشور و این جور چیزا می شن!

حزب الله
| 1395/10/2 - 01:05 |     4     0    
پاسخ: کاش کسی بود از این برخورد های عجیب و خنده دار دو گانه فیلم مستند تهیه می کرد.یادش بخیر فریاد های وا اخلاقای اقا محسن اصولگرایان در دولت نهم.و فاجعه بار ترین مورد آن بسیج همه نخبگان حوزوی و تبلیغی در سیمای ضرغامی و رسانه هادرمحکومیت فقهی پخش جلسه بین مرتضوی و .... و سکوت ... بعضی از همانها در پخش مفاد جلسه خصوصی نایب امام زمان (عج) با یک برادر مهمان.

ناشناس
| 1395/10/1 - 20:02 |     130     0     |
مگر، آقای کری دوست فامیلی آقای ظریف بودند که آقای ظریف بخوان بهشون اعتماد کنن؟! آقای کری یک پیام رسان بوده، یک قرارداد یکطرفه رو داده دست آقای ظریف، و از کلیاتش هم همه مردم با خبر شدند و همه هم مخالف بودند که از حقوق قانونی هسته ایمون بر اساس ان پی تی، چشم پوشی کنیم و قلب رآکتورمون رو در بیاریم و تا ۲۵ سال همه چیز رو تعطیل کنیم! بعد، ببخشید ، مواد اکسید شده، آب سنگین فروخته شده، قلب با بتون پر شده رو برمیگردونه؟!
چقدر باید یک شخص واداده باشه که طرف به خودش اجازه بده که بگه قلب رآکتورت رو بردار و بعد هم بجاش بتن بریز!


ناشناس
| 1395/10/1 - 20:38 |     140     1     |
آقا مشهدی مگه وقتی موضوعی در مجلس تصویب میشه همه ی نماینده ها به آن رای میدهند ؟! البته در کنگره وسنای کدخدا گاهی اتفاق میفتد البته ضد ایران !

یک شهروند
| 1395/10/1 - 20:43 |     97     1     |
اصولا این برجام هیچ فرجام و خاصیتی برای ایران ندارد ... همه موارد ان تحمیلی است یعنی چیزی مثل جنگ تحمیلی صدام و کشورهای غربی با ایران ... همان بهتر که انرا پاره کنند و ما هم به اتش بکشیم

معرفت
| 1395/10/1 - 20:53 |     6     2     |
باید صبر کنیم ظاهرا تنها کسی که درست میگوید ریس جدید امریکا ست. ببینیم چه میگوید.

حزب الله
| 1395/10/2 - 00:56 |     10     0    
پاسخ: مگر دست خودش است .نتانیاهو بزرگترین حامی پشت صحنه برجام اجازه لغو آن را به آمریکا نخواهد داد.
ناشناس
| 1395/10/2 - 13:55 |     4     0    
پاسخ: اشتباها منفی دادم

شاهین
| 1395/10/1 - 21:19 |     4     131     |
من قدوسی و ظریف را می شناسم.قدوسی تحمل دیدن ظریف را ندارد.من هم تحمل دیدن حرف و حتی تصویر قدوسی را ندارم.بنابر این نمی توان حتی به حرف راست وی اعتماد کرد .

ناشناس
| 1395/10/1 - 21:57 |     160     2    
پاسخ: فوران منطق و استدلال حامیان دولت!
ناشناس
| 1395/10/2 - 02:46 |     5     0    
پاسخ: آقای قدوسی مواظب باشید مثل آقای کوچک زاده شماراهم ردصلاحیت نکنند!چرا که از اول مخالف مذاکره با این وادادگی ها بودید.این پاسخ فردی است که بدون مطالعه می گوید شما برجام را
امضا کردید.

ناشناس
| 1395/10/2 - 03:13 |     10     1    
پاسخ: اصلاح طلبان دیکتاتور کودن و کارگزاران دیکتاتور کودن و اعتدالیون دیکتاتور کودن ُ هیچ وقت و هیچ جا تحمل مخالف خود را ندارند و مخالف خود را همیشه سرکوب می کنند و چشم دیدنش را ندارند . اگر غیر از این بود بی نهایت عجیب بود .
احسان
| 1395/10/2 - 20:52 |     1     15    
پاسخ: کریمی قدوسی اهل منطق نیست ایشان نه دین داردونه اعتقادی بخداداردایشان فردی هوچی گروفتنه انگیزاست می خواهدنامش برسرزبانها باشدحالا هرچه می خواهدباشددکترظریف را رهبرمعظم انقلاب رزمندگان جنگ دیپلماسی نامیدندکسانیکه می گویندبرجام تاثیری نداشته اگرچشم بینا داشته باشندکه ندارندلغوتحریم های کشتی رانی صادرات نفت قراردادشرکت های خودروسازی وصدها مورددیگرایا ایت ثمرات برجام نیست دلواپسان چشم روی هم گذاشته اندنمی خواهندببینند چرا همین لغوتحریم ها وگشایش ها 4سال پیش اتفاق نیفتاد

ناشناس
| 1395/10/1 - 21:24 |     180     0     |
تا به حال که همش حرف های اینوریها درست از آب در آ مده؛ قضیه پاسپورت داماتو و امثالهم پس این سخنان آقای قدوسی هم درسته همان طوری که گریه های زارعی درست بود.

هم وطن
| 1395/10/1 - 21:44 |     188     1     |
نمایندگان ملت طبق سوگندی که خورده اند باید استیضاوزیر امور خارجه را در صورت صحت وسقم اظهارات ظریف در کمسیون امنیت ملی هرچه سریعتر اجرا کنند که چرا منافع ملت ایران را ....خسارت این همه اعتماد به شیطان بزرگ را باید در دادگاه ملت بزرگ ایران محاکمه شود چرا نخبگان و دانشجویان با غیرت پیرو خط امام و رهبری سکوت کرده اند

احسان
| 1395/10/2 - 20:56 |     0     12    
پاسخ: هم وطن دروغ های کریمی قدوسی یکی ودوتا نیست نماینده همسوباایشان می گویدکریمی طبق معمول دروغ گفته ایاکریمی که تهمت زده بایدپاسخ دهدیا ان کسی که مورداتهام واقع شده منطق همه شما همین است

روستازاده
| 1395/10/1 - 22:33 |     12     0     |
اقای ظریف بگویند من اشتباه کردم ویا مجلس بگوید ظریف را باید استیحضاح کرد چه دردی ازجامعه حل می شود این همه خسارت مادی ومعنوی به کشور وملت بااین حرفها درست می شود اگر واقعا ضرر بود باید جلوی ضرر را از همین حالا گرفت یعنی بر جام دیگر از نظر ملت باطل هست وارزشی ندارد.

ناشناس
| 1395/10/1 - 23:13 |     7     0     |
در کمسیون امنیت ملی اگر ااظهارات ظریف واقعیت داشته باشد مجلسیان وکلای ملت کوتاه بیایند در مقابل شهیدان و مردم پاسخگو هستند

ندا
| 1395/10/2 - 00:48 |     7     0     |
باز اگه مذاکرات با متانت ونجابت روحانی وتیمش انجام شده بود ی چیزی !ولی مذاکرات با توهین وضرب وشتم کلامی منتقدان ودلسوزان انجام شد اخرش هم به قول نقی معمولی هیچی که هیچی !

حزب الله
| 1395/10/2 - 01:10 |     4     0     |
ایشان استراتژیش را قبلا اعلام کرده که جرج بوش حاضر بود اگر ما برنامه هسته ایمان را برچینیم ما را به رسمیت بشناسد و به ما رحم کند و به ما حمله نکند. و من نظرم این بود. اعتراف تکان دهنده ایی که کسی به آن توجه نکرد.

ناشناس
| 1395/10/2 - 01:27 |     5     0     |
بعدش بخند

ناشناس
| 1395/10/2 - 02:03 |     1     10     |
بهروز نعمتی تکذیب کرده نه تایید.

http://www.tabnak.com/fa/news/650300/
خدا حفظتون کنه در پناه توبه . انشاالله

ناشناس
| 1395/10/2 - 23:55 |     8     0    
پاسخ: بهرو ز نعمتی چه اعجو به ای ؟
امرو ز اصو ل گرا فر دا امید و صو ل گرا !


رامین
| 1395/10/2 - 02:03 |     18     0     |
اینهمه پول و وقت و سرمایه و عزت و اعتبار و ابروی مملکت را بباد داده . میگه مسئولیتش را میپذیرم . خوب حالا پذیرفتی ژنرال قلابی . چه دردی از دردهای این ملت درمون میکنه ؟

در جمله ای که گفتم اشتباه کردم . پول اخرین چیز با ارزشیه که بباد دادن .

امان از نفوذی های استعمار . امانامان از ملت ما که گول روحانی را خوردن امان . امان از شورای نگهبانی که امتداد خدمت و عزت و مرورزی را قطع کرد .

تو مملکت ما باید همون روی خط امام ره کار کرد . باید ملت را اماده و مهیای انقلابی دیگر کرد . راهش همینه . باید این مدعیان روشنفکری لیبرال مسلک انقلابی نمای اشرافی را به ...دان انداخت .

فرهاد
| 1395/10/2 - 02:59 |     19     0     |
آقا ما موندیم با این دولتِ واقعا بی نظیر چه باید کرد؟!!
اولا تمامِ انتقادهایی_از دید خودشان_که به دولت قبل و شخصِ دکتر داشتند.اول دروغ بودنشان ثابت شد. دوم هر روز داره یکی از دروغ و بهتانهایی که به ناروا نسبت میدادند، سرِ خودشون، و به حقیقت میاد.جایِ تامل داره!! این ضرب المثلِ از هر دست بدهی از همان دست میگیری را شنیده بودم.ولی هیچوقت به این وضوح و روشنی ندیده بودم.
دوما قَسمِتون رو باور کنیم یا دُمِ خروس رو؟!آآآآی ما باسوادیم! ما باتدبیریم!مابلدیم با دنیا باید چه جوری حرف بزنیم! و از این لاف زدنها صبح تا شب تکرار میشد و میشود. اونوقت! بالاترین مقامِ وزارتِ خارجه یه جوری راجع به قرارداد به این مهمی و حساسی حرف میزنه.که اگه ندونی خیال میکنی که داره راجع به معامله یه ماشین صحبت میکنه!!که آره ما به فلانی اعتماد کردیم ولی توزرد از آب دراومد! حالا عیب نداره سرِ معامله بعدی حالشو میگیرم!!!
بابا بیا برو خونتون آبرو هیئت رو بردی.حالا فهمیدی احمدی نژاد چرا از تو استفاده نمیکرد؟! که با گریه و زاری به رفیقایِ اونورِ آبیِ خودت میگفتی احمدی نژاد من رو خونه نشین کرده بود؟!
زور بزنه باید دیلماجِ وزارتخونه میشدی.که خودتم اثبات کردی.ولی خیلی گرون.

ناشناس
| 1395/10/2 - 03:59 |     14     0     |
یادتونه علی اکبر ولایتی میگفت دیپلمات ومذاکره کننده حرفه ای بهتر از اینها نداریم حالا بیاد جمعش کنه

راز ملت
| 1395/10/3 - 20:18 |     5     0    
پاسخ: ناشناس جان یکی باید اول خود ولایتی رو جمع کنه
ناشناس
| 1395/10/4 - 18:28 |     2     0    
پاسخ: راز ملت من همون ناشناسم واقعا یکی باید ولایتی بروجردی وامثالهم را جمع کند.

ناشناس
| 1395/10/2 - 04:03 |     11     0     |
کسی که سر شرافت و عزت یه ملت به اجنبی اعتماد کرده باید از خجالت آب بشه و اینقدر مرد باشه که سیاست کنار بکشه،نشان درجه یک روهم ازش پس بگیرین ایضا سکه ها

ناشناس
| 1395/10/2 - 04:07 |     14     0     |
مگر سیاست میدان بده بستان های شفاهی ست! اعتماد به حرف در سیاست! حتی یه بچه هفت ساله هم میداند به آمریکا نمشود اعتما کرد دیپلمات حرفه ای!

ناشناس
| 1395/10/2 - 04:09 |     11     0     |
سرباز دیپلماسی

ایلیا
| 1395/10/2 - 04:12 |     12     0     |
دولت روحانی کلا اشتباهی بود.

ناشناس
| 1395/10/2 - 05:49 |     0     7     |
اگر جناحی برخورد نکرد ه باشید معلوم است ظریف چه گفته است.
ظریف گفته در رابطه با تمدید ایسا فکر کرده طرف مقابل تحریم وضع نمیکنه و تو کشور گفته که قرار است ایسا رفع شود. و همچنین گفته که ایسا نقض برجام است. در صورتی که ایسا اصلا نقض برجام نبوده است چون اگر نقض برجام بود در حین اجرای برجام و در روز اجرای برجام این تحریم برداشته میشد که چون مربوط به هسته ایی نیست این تحریم برداشته نشده است. ایشان می گوید اشتباه کردم و مسئولیت اشتباهم را می پذیرم از این که گفته ام این تحریم نقض برجام است و این به خاطر قول کری بوده است و نباید بهش اعتماد می کردم. مشکل از ازظریف نیست . مشکل از ایسا هم نیست. اگر ایسا درست است توتال قرارداد 20 ساله نمیبنده. مشکل جای دیگری است. اگر انصاف دارید پخش کنید. والله قسم اگر برجام فتح الفتوح اقتصادی هم بکنه حاجی دیلگانی برو خودش هم نمیاره

ناشناس
| 1395/10/2 - 23:51 |     7     0    
پاسخ: فکر کرده چیه اخو ی
سر نو شت 25 سال کشو ر و مردم را با عجله دادن دست یک تو افق نیم بندی که هز ار جو ر زنجیر تعهد به دست و پای کشو ر بسته و از او ن طرف بر داشتن تحریم هیچ تضمینی براش دیده نشده و در عمل رو ی هو است و از او ن طرف حضرات چشم بسته با سر عت بر ق و با د تعهدات خو د مبنی بر بتو ن ریزی و تخریب هستهای را با کمال افتخار و مباحات انجام دادند و خیال طرف مقابل راحت کردند و دیگر این ها برایشان مهم نیست تمدید تحریم ایسا با شد یا مبا دله ارزی و غیره
هر چه جما عت بیسو اد گفتند این ها به خر جشان نرفت چرا که خو د را عقل کل و پر و فسو ر تعا مل و کار بلد ی میدانستند و لی دیگر اعتراف فا یده ای ندارد و تهدید ها ی لفظی هم انها را نمی تر ساند و هیچ قدرت تقا بلی فعلا در دست نیست
20% پر سا نتریقیو ژ پر او رنیو م غنی شده به مقدار 10 تن پر اب سنگین ارا ک پر


مجید
| 1395/10/2 - 12:44 |     16     0     |
این اقا اشتباه نکرده اتفاقا کارش ماموریتش را درست و مو به مو طبق سناریو از پیش تعیین شده انجام داد است . این سناریو همان یرنامه معروف و توافق سعد آباد است که با امدن وانتخاب ا. دکتر احمدی نژاد غقیم شده بود

امیر محمد
| 1395/10/2 - 15:24 |     9     0     |
سلام . فکر میکنم آقای مشهدی از گفته هاشون با این اوضاعی که وجود داره پشیمون شدند.

بید مجنون
| 1395/10/2 - 21:53 |     14     0     |
چه مجلسی
چه شیر تو شیری

نظری
| 1395/10/3 - 01:14 |     5     0     |
آقای کریمی قدوسی نماینده شجا ع وانقلابی مردم انقلابی ایران منتظر اقدامات شما در خصوص ارائه فیلم یا نوار صوتی اظهارات ظریف را برای افکار عمومی را دارند تا تکلیف تکذیب کردنها تمام شود آن وقت ظریف باید از وزارت امور خارجه خدا حافظی کند نمایندکان اصولگرا کجا خوابیده اند صدایشان در نمیآید مگر مردم نامحرم هستند

ابراهیم هادی
| 1395/10/3 - 03:47 |     2     4     |
آخه چرا ما باید این قدر دنبال مچ گیری باشیم ؟ اگر خداوند تا دم رفتن از این دنیا به ما فرصت اصلاح و رشد داده پس ما که هستیم که این فرصت را از بقیه بگیریم ؟! خودمان را جای آقای ظریف بگذاریم , آیا حاضریم وقتی صادقانه و با کمال شرمساری اعتراف می کنیم و مسؤولیت خطایمان را هم می پذیریم باز به ما هجمه وارد شود ؟! آن هم از طرف امت اسلام و مسلمانانی که شرط مسلمانیشان رحماء بینهم است ... بنابر این من به عنوان دانشجوی شیعه انقلابی مرام امرکم رشد اهل بیتی را پایبند هستم و این اولویت را در رهبریت آقا سید علی به وضوح درک کرده ام ... یعنی حرف حق را بزن و استقامت کن ولی ظرفیت اطرافیان را در نظر بگیر و در مسیر رشد هرکس را به گونه ای استاد باش ... شاید دانشمندان هسته ای رشدی در شرایط دل شکستگی و متفکران امپریالیستی رشدی در شرایط شرمندگی و سر به سنگ خوردن را پیدا کردند ... خلاصه در همه ی این امور و جریانات و تاریخی که می گذرد رشد وجود دارد و اسلام همیشه پیروز است حتی اگر مهجور شود و به ظاهر به انزوا رود چرا که وعده ی خداست : انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون ...

فرهاد
| 1395/10/4 - 03:10 |     6     0    
پاسخ: آقایِ ابراهیم هادی،جوانِ خوشدل سلام.
فرمایشاتِ حضرتعالی اگر خطاب به ماموری که در طرح مبارزه با بدحجابی_بعنوان مثال_ نسبت به شهروندی، مرتکبِ خطا و اشتباهی در برخورد شده باشد،بسیار عالی و حتی راهگشاست.
اما در اینگونه مسائل و دراین سطح،اتفاقا خیلی شُل و وارفته عمل میشود!!برخورد اساسی و درست همانی بود که آقای قاسمی در دانشگاه تهران ارائه دادند. وآن اینکه: باید قلم و تیشه به دستشان دهیم و در برابر دوربین وادارشان کنیم که بتن هایِ ریخته شده را بِکَنند!!!
اتفاقا از شما که دانشجو هستید توقع بیش از این حرفهاست


افشین
| 1395/10/3 - 07:49 |     9     0     |
خدا رو شکر که به استراژی خودش عمل نکرده چون ادم وقتی به کارای این دولت نگاه میکنه استراژی هاشون جز بدبختی و ننگ برای کشور چیز دیگه ای نداشته

ناشناس
| 1395/10/4 - 10:23 |     1     4     |
ظریف اطمینان میدم از تو یکی بیشتر و بهتر میدونه چکار کنه هم وجدانش بهتر است وهم مسئولیتش نمایندگالن دربیت مجلس که از تو کوچه وبازار پول خرج کردن بر کاسبی اومدن تو مجلس لطفا حقوق و مزایاشون را بگیرن ساکت باشن

ناشناس
| 1395/10/5 - 14:18 |     2     0    
پاسخ: ما که نمی تونیم منکر واقعیات بشیم. الان مگه وعده دولت در رفع کامل تحریم ها محقق شده؟ مگه تحریم مجدد و نقض برجام اتفاق نیفتاده؟
بحث شخص نیست بعنوان یک ایرانی بر اساس حقیقت موضع گیری کنیم.


ناشناس
| 1395/10/4 - 14:08 |     5     0     |
اقرار به اشتباه اقدام خوبیه اما در عمل الان ما با اقدامات تعجیلی که انجام دادیم نمی تونیم توبحث هسته ای درمقابل نقض برجام واکنش مقتضی بروز بدیم و این تلخه

محمد رصاّ
| 1395/10/6 - 21:59 |     1     4     |
برادرهای دل واپس اگه میخواید بجنگید بسم الله ،،،،، اینقدر دارین ظریف ،ظریف میکنین ، همه رو انداختین گردن ظریف ، خودتون چیکار کردین ، فکر کردین ایران همون ایران ساله 59 هست ، نه داداشم ظریف از جنگ نجاتمون داد، من فقط یه چیزی بپرسم تا کی میخوایم با دنیا بد باشیم، اگه جنگ شه 150 سال عقب می افتیم چرا اینو نمیفهمین، ما چقدر میتونیم جلو آمریکا و دارو دسته اش دوم بیاریم به پشت گرمی روسیه ، به خدا اگه جنگ شه اولین کشور اون می کشه عقب ، از خداشه ایران درگیر شه ،اسلحله بهمون بفروشه، تمام زحمات و پروژه هایی که بعد از جنگ تحمیلی ساختیم همه به باده فنا میره، ظریف خیانت نکرد هیچ وقتم نمی کنه ، اون جلو جنگ رو گرفت، حالا جنگ میخواین بسم الله امید و ارم برین ، یا ما مجبوریم جایه شما ها بریم، ختم کلوم اگه جنگ شه چیزی که عربستان و اسرائیل میخوان بهش میرسن، اونوقت میفمین ظریف براتون چیکار کرد


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
info@dolatebahar.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار